Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

oho! Gosiaczkowa to ciekawie.... ile lat po slubie? może kryzys jakiś i szuka gościu odskoczni? głowa siwieje dupa szlaeje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - dobre :D chwilowo nie podzielam tego zdania hehehhehehe, ale jak napisałam chwilowo hehehhe i znów stronka moja :D jak miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja twierdzę, że żonaci są najniebezpieczniejszymi facetami i zgadzam się z Białą, że to paradoks. I coś mi się wydaje, że oni na tym paradoksie jadą cały czas. Gosia oczywiście, że chodzi mu o seks bo takim to tylko i wyącznie o to chodzi. I nie miejmy złudzeń, że jest inaczej. A facet zwyczajnie próbuje czy mu się uda. Bądź twarda!!! Mania marudź do woli. Wygadanie się dobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... kurna a mimo to dalej się w to pakujemy ;) żonaci to najgorsza zaraza... gra na dwa fronty, rozkocha i tak wróci do żony i dzieci... bzykac im się tylko chce, bo zona nie daje albo nuda sie wkradła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę dosadna - wybaczcie. Chuj mnie obchodzi, co mu się w domu dzieje. Coś komuś ślubował, tak? Obietnicę składał, tak? To niech kurwa słowa dotrzyma, a jak mu źle - niech się rozwiedzie!! Nie chcę kończyc tej znajomości, bo chamsko mówiąc facet jest profesjonalista w pewnym wzgledzie i chciałabym się jeszcze czegoś od niego nauczyć. Ale jak takie teksty będą się powtarzać, to będę zmuszona. Nawet nie wiem, ile ma lat, bo kompletnie mnie to nie interesuje. Stawiam, że coś około 40-tu, żona chyba podobnie. Dzieci nie mają - to wiem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co sie porobiło z tymi facetami... Biorą żonę, bo trzeba?? Bo, co ludzie powiedzą?? A później tak bez pół wyrzutu sumienia ją zdradzają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mania, czemu wciąz mimo bólu pakujemy się w kolejne związki? Bo mamy głupią nadzieje, że tym razem będzie inaczej. Że skoro, gdzieś tam na świecie jest ten mi przeznaczony, to może to właśnie ten? A później przychodzi rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Biała, miłość mija i ja to rozumiem. Ale skoro mija, to chyba uczciwiej jest przestać udawać, że idzie sie wspólną drogą i pójść dalej osobno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Gosiaczkowa, cały czas wydaje mi się, że wyczerpał się już mój limit zranień i łapię się za następnego"księcia z bajki" z przekonaniem, że ten będzie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no coś Ty!!! Pzrecież rozstając się z zoną i wiążąc się z inną znowu musieliby sie starać. A tak mają super sytuację: obiadek w posprzątanym domku. A na boku kochanka, która spełnia inne jego potrzeby. I wtedy jest taki męski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Mania :D Ja też nie jestem do końca obiektywna pewnie ;) Chociaż ja naprawdę wierzę, że są uczciwi faceci na tej ziemi. Ale albo juz zajęci, albo nie dla mnie, albo jakoś się mijamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Maleństwo... Znaczy ja mam być do niezmieskiego seksu na wysokości 5 tys metrów nad poziomem morza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieżko będzie... A co tam napiszę publicznie, co robi ;) To on się w końcu powinien wstydzić :P Jest świetnym alpinistą, a ja sobie wymarzyłam, że 7-tysięcznik zdobę za jakieś 2 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no to nie jest tak źle.... ja pod wpływem ex zainwestowałam w jakieś fundusze na 25 lat. a za cholerę się na tym nie znam i trudno kogoś znaleźć co by to tak gratis dla mnie ograną, no ale znajdę bo na tego gada patrzeć nie mogę. A jeszcze jak widzi że czegoś od niego potrzebuje to kwitnie wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się obawiam, że oni wszyscy tacy pokrętni naturowo ;) Może to przez ta niższą zawartość tlenu ;) ;) Na razie wezme chłopa na przetrzymanie. Ściankę sobie w tym tygodniu darują. Może jak mu ciśnienie na główce spadnie, to będzie inaczej mówił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×