Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

ufff! Uporałam się ze sprzątaniem pokoju :D już tylko firaneczke zawiesić zostało :D:D:D znaczy nie wspominając o stercie prasowania :O ale spoko czego nie zrobię dziś zrobię jutro :D Za jakiś czas koleżanka ma wpaść na ploty.... hm może winko wypijemy? narobiłyście mi smaka :P no to Maxi zaczynam smarować Ci @ Sipp dzięki za kawusię i słodkości :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała jak to dawno obiecałam? 2 dni temu w niedzielę :) Moje obliczenia są proste: 178 dni, które mi zostało minus Twoje 111 i minus te 30 intensywne dni to daje 37 dni na szukanie odpowiedniego faceta :) hmmm... ciągle uważam, że to jakby trochę mało ;) i 🌼 za stronkę :) Maxi mam nadzieję, że dołączysz do nas w najbliższym czasie :) już nie mogę się doczekać tych fruwających majtek, staników i innych części garderoby ;) Goś miałaś się dzisiaj uśmiechać!!!!!!!!!!!!!!!!! witaj Malinka :) Dzisiaj mam jakiś nerwowy dzień, chodzę i gadam... ciągle... nawet do siebie ;) a do tego okazało się, że muszę poprawić wszystkie wyniki, bo jakoś nie wyszły ;( mam nadzieję, że tym razem nie przyjdzie żaden areszt i nie będę miała siniaka na drugiej ręce. ehhh... znowu będą mnie kłuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba otworze poradnie psychologiczna... tylko kurcze bede mualala jakas wygodna lezanke kupic:) a tak serio, to co sie dzieje teraz z tymi ludzmi, kolejna kolezanka jest w mega dolku i nie wie jak z niego wyjsc:( a tak w ogole to pan P. od wczoraj rana milczy... no coz widac nikt nie jest doskonaly :), moze to i dobrze, bo bym sie jeszcze w ideale zakochala, a kto wytrzyma na dluzsza mete z kims bez wad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - jak będziesz pacjentom serwować biszkopty, to proszę mnie zapisać jako stałą klientkę, bo ja ciężki przypadek ;) A tak poważnie... cos się podziało ze światem złego. Nie tylko z ludźmi... Dziś nie piję - chociaż wino się do mnie uśmiecha, ale z chęcią bym pośpiewała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to zacznę. Może się kto przyłączy... Przebój numer jeden na dziś. Nienawidzę w sumie tej piosenki, ale... Małgośka mówią mi On nie wart jednej łzy On nie jest wart jednej łzy Małgośka wróżą z kart, on nie jest grosza wart A weź go czart, weź go czart Małgośka tańcz i pij A z niego sobie kpij Jak wróci powiedz nie, niech zginie gdzieś na dnie Oj głupia ty, głupia ty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okulista zbadał mnie i powiedział wszystko dobrze jest ja mu na to: słuchaj pan i co z tego, że literki znam daj mi oczy takie bym mógł patrzeć na ten pierdolony świat okulista zbadał mnie i powiedział wszystko dobrze jest a jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam dziś na piwko z soczkiem:) ja bardzo lubię \"Małgośkę\"! Kupiłam sobie dziś butki na jesień:) Generalnie to nosze rozmiar 41:(, a te kupiłam sobie nr 40 i mam w nich takie malutkie stópeczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu pijecie?? dziewczyny to juz pod alkoholizm podpada;) ja umieram ze zmeczenia, dzisiaj bylam 2 godziny na treningu i ledwo zyje, a wody tyle wypocilam, ze ciuchy wyrzymalam... ale chyba tak sobie zafunduje najblizszy miesiac, ze bede sie po 1.5 - 2 godziny meczyc codziennie to pewnie schudne szybciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) widzę, że dzisiaj impreza taneczna :) super :) Gosik facet jest niezły, ale poęcia nie mam skąd takiego wziąść ;) coś mi się wydaje, że Hiszpania w przyszłym roku jest obowiązkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie piję. Tylko się ślinię na winko ;) Zaraz sobie kanapeczki zrobie z pastą rybną. I tak się nie będę z nikim całować ;) Hiszpania to na 1000 %. Po co ja się tego języka uczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia-- 5, 10, nie wiem, ile zrzuce tyle bedzie dobrze. w sumie to nawet nie o wae mi chodzi a o odbudowanie miesni. bo troche sie zrobila rozlazla za bardzo i mnie to drazni straszliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białą gratulacje! widzę u Ciebie akcja szybko się rozwija i bardzo dobrze!:) Rszcie singielek, półsingielek i nie-singielek życzę powodzenia w sprawach damsko-męskich i nie tylko!:D pozdrawiam🌻 [śledze cały czas top-ja ciągle sama-chyba już nieodwracalnie:P:Ppapa:)] \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzięki za gratulacje 😘 Setunia - fajowo, że wpadłaś! Już myslałam, że całkiem o nas zapomniałaś... Maxi - Powodzenia!!❤️ Malinka - Pierścionek to mi się specjalnie nie podoba.... na @ możesz oblukać. Gosiaczkowa - pięknie śpiewasz ;) ja jak Kasiunia, bardzo lubie Małgośkę ;) Sipp - podziwiam Twoją wytrwałość i zapęd do ćwiczeń! Trzymam kciuki za pożądane efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim biala-- ja tez chce zobaczyc pierscionek:) gos-- jak tam sledzik?? :D setunia-- czemu tak rzadko do nas piszesz?? nie ladnie tak z przyczajenia obserwowac ja dzisiaj nie moglam do 3 usnac, myslalam juz ze dostane jakiegos kota:( no ale w koncu zmeczenie organizmu wygralo:) a co do wytrwalosci to w tej chwili trening sprawia mi przyjemnosc, wiec jezdze z przyjemnoscia i jak nie moge pojechac to jest mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam dziś z taką pieśnią na ustach: Koło mego ogródeczka, koło mego ogródeczka zakwitała jabłoneczka, zakwitała jabłoneczka, bielusieńko zakwitała, bielusieńko zakwitała, czerwone jabłuszka miała, czerwone jabłuszka miała... Nie wiem, czy tak jest w oryginale, ale ja tak śpiewam :) Maleństwo - czy wczoraj też polewałaś się koneweczką? :) Jeszcze kilka dni takich zabiegów i rozwkitniesz jak nowy kwiat. Mężczyźni będą padać na Twój widok masowo. Trzeba oglądac wiadomości :) Sipp - to była makrelka ;) Ale nieważne, jaki gatunek, ważne, że już na mnie nie spogląda z pozycji monitora ;) No i kawioru też rano nie było w tym miejscu :( Biała, Kasiunia - lubicie Małgośkę, bo to nie o Was ;) Maxi ❤️ W ogóle to mam problem ze skrzynką :( I nie mogę się dostać na własną pocztę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - widzę, że już poradnia otwarta... z jakim wyprzedzeniem trzeba się zapisywać? mam nadzieje, że nie ma kolejek jak w naszej narodowej służbie zdorwia hehehhe no ja na razie nie potzrebuję, ale kto wie...kiedy zajdzie potzreba skorzystać? :P Co do pierścionka to @ Gosiaczkowa - \"Małgośka\" może to nie moje imię ale tekst nie raz do siebie odnosiłam....szczególnie słowa \"oj głupiaś Ty\" hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- dla znajomych zawsze jakis termin znajde:) nalezy sie wczesniej zapisywac, bo ostatno jakos mam duzo pacjetek i pacjetow a pierscionek wcale nie taki brzydki, nie wiem czy lubisz zolte zloto, ale poza tym wydaje sie taki zareczynowy pelna geba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja dopiero dotarlam- wczoraj mialam ciezki wieczor odwiedziny znajomych z anglii i meczyk - nigdy wiecej wodki z napojem energetyzujacym :P bomi serce stanie :P tradycyjnie mam mega lenia i najchetniej poszlabym do domu.... biala - jak sie zbiore to odpisze na maila ale w miedzuyczasi epoprosze o fotke z ringiem :) buziaki for all i milego dnia ;) PS. chyba sie kimne na biurku :p najwyzej sama soboie wypisze wypowiedzenie z pracy w trybi enatchmastowym ;) hehehheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - posłałam.... nic mi sie dziś robić nie chce i siedzę jak pipa przed kompem... próbuję wymyśleć coś na obiad ale mi nie wychodzi :O chyba pójde na łatwiznę, zrobię zapiekankę z makaronu - przynajmniej do sklepu nie będę musiala wychodzić, wrzuce co się nawinie :P ...chociaż wyjść z domu by się przydało - np do fryzjera, zeby trochę fryz poprawić. Ostatnio jakoś nie zadobrze mnie przycięła babka :( Tak to jest jak do innej się pójdzie niż zawsze :O kurczę! i znów pakować się powinnam zacząć ... Nie wiecie jaką pogodę na weekend zapowiadają? w Bieszczadach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×