Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Ja przyszłam ;) Mania 🌼 Biała 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 za stronkę. Dostałam się wreszcie na skrzynkę i ani pierścionka, ani nic... No ja wiem, że mój pisk numer jeden jest zarezerwowany na różowe tipsy Sipp ;) ale... mam bogaty repertuar efektów dźwiękowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie przewietrzałam się tylko na balkonie.... się waham iść do fryzjera czy nie iść.... bo ogólnie to chcę włosy znów pochodować Gosiaczkowa - bo pierścionek to ja na zamówienie wysyłam.... nie myślałam, że jesteś zainteresowana... już się poprawiam. Sprawdź @ Mania - Witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ale mi głowa pęka w szwach :( mam ciężki wniosek i co chwila wychodzą jakieś kwiatki :( Gosik oczywiście, że konewka poszła wczoraj w ruch, dzisiaj też pójdzie i jutro... Myślisz, że po tym rozkwitnę? Może jakiegoś nawozu dołożę ;) Dostałaś ode mnie @ ? czy gdzieś zaginął po drodze? Biała 🌼 za stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - No ja wiem, że jestem najbardziej sceptyczna, wyrachowana, wredna i w ogóle samo zło tego forum, ale bez przesady ;) Potrafię się jeszcze wznieść na wyżynę zachwytu ;) Nie mówiąc o tym, że naprawdę dobrze Ci życzę, bo absolutnie na to zasługujesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Gosia co ty mówisz.... dla mnie to Ty wcale wredna nie jesteś.... Fajna babka, która mówi co myśli i to jest cool!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo 🌼 ale proszę... nie obkładaj się końskim łajnem ;) Ja wiem, że ponoć pelargonie pięknie po nim rosną, ale Tobie wystarczy co najwyżej mydełko :) Mail doszedł :) Będę odpisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, czasem myślę, że nie powinnam mówić, co mi się we łbie kiełbie;) To nie jest popularne w dzisiejszych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jest kurna źle... tydzień mija jak rozstałam się z tym patałachem... codziennie muszę tą paskudna kreaturę oglądać bo w jednej firmie robimy. Jak wychodzę to muszę przez jego pokój przechodzić... nie znoszę tego cymbała >:/ podobno za miesiąc zmienia pracę. kurna jak ja ten miesiąc wytrzymam. nie znosze go, by nie powiedzieć nienawidzę skurwysyna >:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia spoko tak drastycznych środków nie używam ;) mydełko, balsamik wszystko co pachnące :) ale z drugiej strony dla pięknego wyglądu można zrobić wiele... :) Ale to łajno do moich pelargoni by się przydało, bo po moim urlopie straciły wszystki kwiatki :( Mania miesiąc to nie tak długo... dasz radę! A potem pozbędziesz się go na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą zemstą jest obojetnośc - taki mi kiedyś powiedział kolega i tego się trzymam :) Mania to tydzień dopiero. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Ja miesiąc od rozstania i wciąz mnie tam czasem, walnie o ścianę z bólu duszy. Ale naprawdę - czas leczy rany. To nasz najlepszy sojusznik w walce ze zdeptanym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi smutno, jak usłyszę jakąś piosenkę której razem słuchaliśmy, znajdę się w miejscu w którym razem byliśmy, albo coś się przypomni... ale przecież wiem, że to łajza. To te zawiedzione nadzieje tak bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle powiem Wam... Cholera Maleństwo miałaś racje z tymi żonatymi, że nie są bezpieczni!! Powiedziałabym nawet, iż panowie zaobrączkowani są groźniejsi niż to, co wolno się pałęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się 3 lata temu zabujałam w zonatym... po prawie roku powiedzial, ze ma zonę i dwójke dzieci i no i że w weekendy to nie pracował tylko do nich jeździł... coś kurna nie mam szczęscia w miłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Mania - boli najbardziej to, co mogło być a się nie stanie... I dobre wspomnienia też bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania marudź do woli! Przynajmniej coś się na topie dzieje :P a Gada olewaj sikiem prostym! Gosiaczkowa - czyżby jakiś żonaty parol na Ciebie zagiął?? Żonaci o tyle są niebezpieczni, że my uważamy ich za bezpiecznych ...taki paradoks ...My luz blues bo ma zonę a to normalny chłop jest i wiadomo czym myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieżko wyczuć, czego chce... Tak naprawdę. Stawiam, że chodzi o seks. Wnerwił mnie dziś i kazałam mu się bardziej żoną zająć niż obcą babą. Jego odpowiedź - nie każ mi wybierać miedzy żoną a Tobą, bo mogę wybrać Ciebie!! No żesz Co to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×