Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

No i Kasiunia z nami siedzi ;) Bo tak to zawsze cześć i uciekała. Ja wiem Kasieńce się te moje galotki spodobały ;) Oj Kim... taka sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że blondowemu gitarzyście w skórzanej spódnicy też by sie spodobały? ;) Ja w galotkach, on w kiecce ;) To by się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może i nudna ale co tam
Widzę baardzo ciekawy temat. Ja podobnie jak większość z Was samotne wieczory spędzam przy komputerze - żałuję tylko,że to nie jest laptop bo z chęcią zabrałabym kompa do łóżka ;) Jestem samotną matką, mam roczną córeczkę ale kiedy Ona zasypia cała noc jest dla mnie. wtedy mam przygotowane ciastka,chipsy i śmietankowe cappucino,wchodzę na youtube i godzinami oglądam miodowe lata,czsami zajrzę też na takie forum jak te.Mam przyjaciół ale odsuwam się od nich coraz bardziej,jakoś nie bawią mnie wiecznie te same rozmowy.....niby jest dobrze ale czasami wolałabym żeby pojawiła się obok mnie miłość mojego życia i mnie objęłą.ale to tylko marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj młoda mamo :) Córa już pewnie śpi, więc zapraszamy do zabawy z nami ;) TVN tylko trzeba włączyć, bo my dziś mamy wieczór wspominek lat 80-tych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) zadzwoniła przyjaciółka i nie jestem w temacie poprzednich utworów. Ale teraz leci Modern Talking :) podobał mi się ten czarny :) witaj młoda mamo - polewam winka i zapraszam do wygibasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiedzi mnie chyba wyprowadzą ;) Ale się wytańcowałam!!!!! Gdzieś w połowie dopadła mnie kolka, zignorowałam, szalałam dalej i jestem mega szczęśliwa!!! Moje endorfinki oszalały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo :(:( Ale ubawiłam się bardzo!!!! I humor mam świetny. Nie wiem, czy z tego podniecenia teraz zasnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcowałam :) Niesamowity był ten koncert :) I uwielbiam te chwile jak publiczność śpiewa z wykonawcą, tylko pomijam takich wykonawców jak np. Doda :) Jakoś tak mnie to wzrusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kiedy powtórka?:) Zbieram się spać, najpierw prysznic oczywiście :) A jutro trzymajcie kciuki, bo mieszkanie jadę oglądać ;) I jak sie wszystko uda, to wracam do stolycy. Dobrej nocy Słoneczka Kasiunia ❤️ Maleństwo ❤️ Sipp - juz po 22-giej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się już zbieram, choć wcale nie chce mi się spać :) rychło w czas ;) Dzięki za wspaniały wieczór i Gonia może powtórka za tydzień? Oczywiście trzymam mocno kciuki :) Dobrej nocy życzę 🌼 hmmm.... faktycznie Sipp powinna już wrócić... pewnie okazało się, że poprzeczka nie jest dla niego aż tak wysoka :) Oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam wziąc zimny prysznic, bo takie emocje... ;) No z Limahlem bym zgrzeszyła jak nic ;) Spokój kobieto!!!! [trzaskam się po licach] Dobrej nocy ❤️ Sipp - Tobie też, jak już wrócisz do domu ;) Niestety musze rano wstać, bo bym poleżała na kanapie i poczekała na Ciebie, udając, że czytam książkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! wrociłam!!! :D:D:D:D jestem mile zaskoczona ilością tekstu doczytania....trochę zaczęłam nadrabiać zaległości, ale zostało mi jeszcze 10 stron!!! Nadrobię, bo jestem ciekawa co u Was się działo ;) doszłam do tekstów o moim wieczorze panieńskim hehehhehe:D:D:D:D Dziewczyny!!!! W. mi się w górach oświadczył!!!!!! ;););) a wczoraj byliśmy u mojej mamy i tak oficjalnie o moją rękę prosił :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Biało -Czarna. Super , gratulacje. A Ty ja to przyjęłaś????? Miłego dnia wszystkim życzę:) choć pogoda zbyt optymistyczna nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! przeczytałam ;););) Sipp - i jak wczorajsza randla z P??? Gosia - widzę, że "zdrowiejesz" :) Nie mówię o tym że Ci randka- nie randka się podobała, ale widać po Twoich wpisach, żeś zadowolona i uśmiechnięta :D Tak trzymaj! 🌻 Olla - wyjazd służbowy do Austri.... no no ;) Zamiast sprzątać, to od topiku nmie mogę się oderwać!!! Fajowo, że topik tętni życiem aż tak :D:D:D Kasiunia - no nie spodziewałam się, że już mi się oświadczy.... ale aż tak bardzo zaskoczona nie byłam :P Przed W. utrzymuję, że kompletnie tego się nie spodziewałam i że bardzo mnie zaskoczył :P chociaż brałam taką ewentualność pod uwagę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjazd udał nam się super! Pogoda była ładna każdego dnia...lekko w sobotę się zepsuła, ale był to dzień naszego wyjazdu, więc nad tym nie ubolewaliśmy. Zdjęć mamy masę!!! Dobra, wracam do sprzątania, bo chata brudem zarasta :O Będę zaglądać między czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×