Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

gos-- nie zamierzam sobie tym glowki zawracac. jak sie zjawi to mu wyjasnie jak ja to widze, a jak sie nie zjawi to albo sie nie dowie, albo sie dowie innym razem. etap rozmyslania zakonczylam na exex. wtedy to potrafilam rozne rzeczy sobie w glowce ustwic i to tak skutecznie, ze w nie w koncu wierzylam... no ale dostalam nauczke i teraz juz jestem madrzejsza:D zreszta szykuje sie znowu na okolo 2 godzinny trening, wiec pewnie w trakcie zapomne w ogole ze mialam sie z nim spotkac:D i znowu bede sie zastanawiala jak cwiczyc by nie zostawic pod soba mokrej plany z potu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś Mania jesteś :D No weźta laski mnie w kompleksy nie wpędzajta ;) Moje ćwiczenia to tylko bieganie :( Prosze tutaj koleżankom jakis zestaw ćwiczeń opracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania to trzeba na początek krótkie dystanse i bardziej szybko chodzic niż biegać. Ja zazwyczaj biegam rano, ale ostatnio coś mi pogoda przeszkadza - pada albo ciśnienie do dupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra 🌼 Nie ma za co - polecam się na przyszłośc 🌼 A ja idę sobie poczytać. Skrzynka znów mi zdechła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie mocne jesteście w tych ćwiczeniach.... ja nawet nie biegam :O może na jasień zapiszę się znów na jakieś fitness, może znów te rowerki? dobre były! gadałam z mamą ponad godzinę.... pewnie przez ten czas już się rozeszłyście... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wiary w księcia.... ja tam może nie koniecznie w księcia wierzę....ale chcę wierzyć, że nie wszyscy faceci to dupki .....zazwyczaj wychodzi na to, że jednak wszyscy jak jeden mąż to świnie, ale wciąż się łudze nadzieją, że tacy porządni też istnieją.... Tym razem oczywiście też ;) Na razie W. na bardzo porządnego wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów znikam na 4 dni.... czuję, że jak wrócę do będę miała stron do poczytania!!! Po urlopie to i pracy pewnie będzie dużo, ciekawe czy w pracy zaległości topikowe uda mi się nadrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak duzo sie napiszecie jak mnie nie ma, a pozniej tyle do czytania, ze nie nadazam ;) Biala nie wiem dlaczego Ci sie nie podoba pierscionek? Wedlug mnie ladny, taki klasyczny zareczynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Jak tam Sipp? Ksionże sie pojawił? ;) Ja dziś obudzona snem o... sami wiecie kim Zapowiada się trudny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! prince charming sie nie pojawil. podobno gdzies tam w delegacji jest. no ale kij z tym, od czegos sa telefony... ja dzisiaj znowu do 3 rano nie moglam usnac... mimo, ze drinka i nawet cieple mleko wypilam:( wiec teraz jestem na maxa nieprzytomna:( pani starsza mnie obudzila, zebym ja na 12!!!! zawiozla na rehabilitacje. no wiec wstalam bo juz nie moglam zasnac dalej:( a do tego dzisiaj wracaja moi rodziciele. i koniec laby, a do tego ojciec ma jutro jeszcze urlop wiec bedzmiemy musieli jakos koegzystowac caly dzien w domu.. chyba umre gos-- olej sen. nie ma co soebie psuc zdrowia i nerwow na sukinsynow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) kurcze urwalam sie wczoraj z pracy i oszlam \"se\" na zakupy no i jak zwykle ominela mnie dyslusja :( j ato nie mam szczescia do Was milego dnia ;) PS. mania rulez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna i telefon... Taaa... Oni potrafią z nich korzystać tylko wtedy, kiedy im wygodnie... Do mojego PMS daleko, ale też chodze podminowana. Przez sen, jak nic. Chociaż, jakby nie patrzeć, sen pokazywał jego prawdziwe egoistyczne oblicze ;) Rozum już wszystko ogarnął, teraz trzeba przekonać serce. Może powinnam się do kardiologa przejść? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzatnelam dom zeby jakos rozladowac zla energie. polatalam na odkurzaczu i jestem mokra jak kura... no ale troche mniej zla. ja powinnam zostac dawca do tygodnia, wiec PMSa mam pelna geba. ja wieczorkiem na pewno na trening ide, a pozniej bede miala rodzicieli juz na karku, wiec trzeba bedzie wysluchac opowiesci:( a co do tel i plci meskiej to juz nawet mi sie nie chce na ten temat myslec. jak jeden wie jak uzywac to potrafi zadreczyc, to znowu inny uzywa tylko jak mu jest potrzebny by cos zalatwic. a jakby tego bylo malo, chyba przetrenowalam i napierdziela mnie kolano znowu:( i chyba przez nie nie moglam spac i teraz chodze taka nabuzowana:( bu! niech mnie ktos przytuli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×