Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Jestem. Otworzyłam sobie winko ;) Kto reflektuje? Wkurwiłam się na koniec dnia, na pannę w okienku pocztowym To się napić muszę. Sipp ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienka z okienka nie mogła znaleźć mojej paczki, przez co nie spędzam tego wieczoru z przystojnym doktorem Housem 😭 Jutrzejszy piątek mnie ni ziębi ni parzy, bo i planów na weekend brak. Czy mogę zawyć do ksieżyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... wieczór z nieprzeciętnym dr Housem brzmi zachęcająco :) ale Goś jak nie dziś to jutro ;) pewnie listonosz jeszcze nie dotarł z powrotem na pocztę - u mnie tak często bywa ;) co do emotek to ja potrafię tylko :) :( i jeszcze 🌼 i na tym moje umiejętności emotkowe się kończą ;) i nie wyj tylko zaśpiewaj coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listonosz awizo zostawił już dawno :( Siedze w domu, a on kartelucha zostawił zamiast mi dostarczyć doktora w me ramiona ;) Muszę zawyć - chcę się już odkochać!!!!!! Teraz zaintonuję pieśń... O mnie się nie martw, o mnie się nie martw ja sobie radę dam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że to standardowa procedura wśród listonoszy :( Głowa do góry!!! To ja zaczaruję, żebyś się odkochała ;) czary, mary, bum para bum, rym cym da i już :) No i martwię się o Ciebie i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem bliska obłędu dziś jakiegoś :O To przez tego doktora. Napaliłam się i co?? Teraz mi się tylko ręce trzęsą ;) Odkocham się pewnie za kilka? miesięcy :( Nie ma co wymagać tego po miesiącu, ale już mnie męczy to uczucie. Rzekłabym uwiera na duszy... Zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik trzymaj się dzielnie!!!! Dasz radę i doskonale o tym wiesz! Wiem, że boli - ja wczoraj miałam swój słabszy dzień, bo coś tam mi się przypomniało :( ale dałam radę i Ty też dasz! Za pół godziny będą zagadki to może doktora zamienisz na hmm... kim oni tam są? chyba śledczymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeyeyeyeeyeyey
A ja dopiero wróciłam do domu, padam na twarz... Ale muszę jeszcze sprzątnąć, nie pójdę spać póki tego nie zrobię (serio :)) Ale narazie moment relaksu. Ooo taaak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) cholera napisałam się i mi wcięło😭 Gosia lej mi też winko. Co prawda jestem już po lampce winka swojskiego-mniam i drineczku ale chętnie coś jeszcze łyknę:P Wyobraź się jaki jutro czeka CIĘ uroczy wieczór z Hausem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że dam... W końcu baba wszystko zniesie. Nawet jajo raz na miesiąc ;) A Maleństwo oglądałaś wczorajsze Zagadki NY? Jak sie spłakałam :(:( Wiecie... żałuję, że nia mam ogródka. Pokopałabym... Jakoś by się te wewnetrzny chaos spozytkował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia 🌼 Dziś popijam z sowitego kielicha, to i Wam w takie polewam :) A co ;) Maleństwo kwiatka Ci nie dałam :(:( Ja świnia no!! Teraz mi znów potrzebna ta becząca emotka [łzy rzęsiste wylewam] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasiu i dzięki za kwiatka :) Gosik oglądałam, ale tylko kawałek - widziałam je już wczesniej i wiedziałam co się będzie działo, dlatego poszłam spać. Wcześniej na jedynce oglądałam jakiś film o kobiecie i koniu i się popłakałam - wystarczy jak na jeden wieczór :) Dzięki za bukiet :) i nie wylewaj tych rzęsistych łez przeze mnie :) Kasiu zagadki są na AXN, ale zdaje się że codziennie o 20 (chyba) są też na Polsacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgffdgfdggfdgg
Gosiaczkowa - tak, muszę mieć rano posprzątane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo - duży ten ogródek masz? Ja chaos odczuwam wewnętrzny wielki, więc nie wiem czy i pola bym nie obrobiła ;) Co prawda do pługa sie nie podepnę, nie te wątłe ramiona ;) ale... Najpierw mogłabym czymś zaorać, a później np takim rozrzutnikiem do nawozu bym poszalała. Gówno na prawo, gówno na lewo!! Ja to chyba się za rolnika wydam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups. W tutaj pierniczki spozywacie, a ja o gównie. Wybaczcie. Ale nie śmierdzi przynajmniej ;) literki pomarańczowe - musisz mieć też pozmywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goś myślę, że te pole tudzież pola w zależności od Twojego zacięcia też da się załatwić ;) Sąsiad na ogródku cały czas chce mnie za mąż za jakiegoś rolnika wydać, więc jak reflektujesz to możemy zrobić wymianę ;) hmmm... ja tak zdecydowanie nie mam jak pomarańczka... o nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już mamy trupa w Kryminalnych zagadkach :) Za rolnika chyba bym sie nie nadała na stałe. Nie wiem, czy jestem odpowiednio robotna. Kozy bym mogła mieć, ale np. takich kur to bym nie zdzierzyła. Albo świnek - bez urazy dla świnek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgffdgfdggfdgg
Gosiaczkowa... przynajmniej do zmywarki włożyć ;) Czas leci a ja się nadal za nic nie zabrałam :D Taki mój pedantyzm, niestety, przyznam, że ta cecha potrafi nieraz utrudnić życie. A że mój partner jest moim zupełnym przeciwieństwem, to z teog powodu nieraz się kłócimy, niestety :D Bałaganiarz jeden, wszystko wszędzie zostawia. Nawet talerza do kuchni nie odniesie.. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×