Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

[tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuule mocno] Z kolanem to uważaj [grozi palcem] Musisz dbać o siebie, bo pojadę lanie sprawie i będzie ;) Nawet pies mnie nie powstrzyma ;) A wieczorem w takim razie sama wzniosę toast za Twe zdrówko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) ja dzisiaj jestem już po powtórnych badaniach :) tym razem aresztu nie było :) ale znowu podpadłam pani pobierającej krew, bo najpierw powiedziałam żeby założyła rękawiczki przed pobraniem, a potem poprosiłam o przyklejenie plasterka (swojego własnego) żebym się nie utytłała tak jak poprzednio. Rękawiczki z fochem założyła, ale plasterka już mi nie przykleiła. Coś czuję, że siniak na drugiej ręce się szykuje... ale będę sexi.. :) Gosik to tylko sen! Zapomij o nim i zajmij się czymś przyjemnym :) Kardiolog dobry pomysł, ale pod warunkiem, że przystojny ;) Sipp może princa trzeba nauczyć, że o takich sprawach się informuje ;) może nikt go nie wyedukował w tym zakresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo, jak to sama nie założyła rękawiczek?? Przecież to juz jest standard!! A plasterek masz z Kubusiem Puchatkiem czy Myszką Miki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieło A chciałam dodać - chodź, to przykleje plasterek ;) O śnie staram się zapomnieć. A raczej o jego widoku we śnie. Poszedł precz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie założyła :( bo powiedziała, że jest za dużo ludzi i się nie wyrobi :( ale ponieważ BARDZO chciałam to łaskawie założyła. Widać to nie taki standard.... :( Plasterek mam na pół ręki - jakiś taki długi wzięłam niechcąco :) może sobie kwiatki domaluję - w końcu jest miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlo szydlo z worka, czemu chooooje niemieckie mnie tyle trzymaly z wystawieniem dyplomu, kuuuutasy zgubily moje dokumenty!!! chyba sie dzisiaj musze napierdzielic:( kuuuuuuuurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo nie rozwalilam znowu samochodu, bo sie wszelakiego rodzaju patalachy z okolicznych wsi i wiosek zjechaly do miasta bo targ. no nie powiem, ale Ci ludzie to chyba w zyciu samochodu nie widzieli i lazili normalnie tak, ze tylko wysiasc i pozabijac. w urzedzie tez mnie wku.rwili na maksa, ale co tam, chyba jakies relanium zaraz zazyje coby nikogo nie zabic albo trwale nie okaleczyc... dzisiaj jest wybitnie nie moj dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego noga mni ejuz tak noli, ze nie pojade dzisiaj na trening, bo chyba bym jutro noge sobie w 4 litery mogla wsadzic a nie chodzic na niej... buuuu, niech ten dzien sie juz skonczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, przecież wiesz, że Cię uwielbiam :) Chodź opowiem Ci kawał: Przychodzi zajączek do nowo otwartego sklepu misia i mówi: - Misiu, poproszę pól kilo soli. - Wiesz zajączku, nie mam jeszcze wagi... Nasypię ci na oko... - Do dupy se nasyp, debilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic w robocie siedzę... stresuję się bo jutro mam rozmowę z jakimś gościem co chce u nas robić. nie lubię takich rozmów, a że szefa jutro nie ma i vice też to ja muszę to załatwić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×