Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

sippel - idz sie przespij, mowie powaznie, z pol godzinki, godzina i bedziesz jak nowonarodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego. ja juz po obiadku [glaszcze sie po brzuchu] w ogole musze uruchomic jakis wysilek fizyczny zaraz jak mi sie przeziebienie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- wlasnie doszam do wniosku, ze wszamie zaiekanke jak mi sie uiecze i sie przekimam przed treningiem, bo cos czuje, ze padne jak tak dalej pojdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania - moze sie u ciebie znajdzie miejsce dla product line managera? branża elektrotechnika na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
że przestało mi się tu podobać :O Kwiatek i Mania opanowali forum, a stara ekipa chowa się po kątach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
Mania - bez urazy....po prostu tęsknię za starą ekipą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to pomarancza ma racje, temat jest inny :) no ale jak nikt nie pisze to co mamy robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście napisali ;) Jeszcze nie wiem, co i dowiem się dopiero za kilkanaście godzin, bo jestem prosto od okulisty i moje pole widzenia jest mocno ograniczone. Nie mowiąc o wyrazistości obrazu ;) Chciałam sie tylko przywitać, pozdrowić i spadam spać, skoro pani oakulistka zabraniła mi i siedzieć przed komputerem i czytać, pare innych rzeczy. Chyba tylko jeść mogę i to jagody ;) ❤️ Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
heloo...Mania , Kwiatek Sipp, Biala ,Goś, Maxi i cala reszta ....straszniee dlugo mnie nie bylo, ale własnie dziś..teraz, udalo mi się zakończyc czytac zaległości topikowe...wiec oto jestem..TADAMM!...i powiem więcej....mi tam bardzo fajnie czytalo sie wszystko i nie opusciłam ani jednego wpisu...jestem uzalezniona od Was...ale to juz pisałam nie raz ....W pracy jestem ( jak zawsze zresztą zadowolona z tego powodu )..ale za to trochę zmartwiona, bo dzieciaki moje pochorowały się..a tak pozatym to nadal singielka buu, ale przynajmniej bez doliny ogólnej..:)Biala!...nawet niewiesz jak się ciesze, że Tobie chociaż jednej udalo się :)..ale żeby nie bylo.....nam tez się uda włącznie z kwiatkiem!..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Gosia....ale te badania to tylko takie kontrolne tak?..nic tam nie przyplatalo się nie porządanego?....jagodki jak najbardziej jedz..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek 🖐️ Amellkaaaaaaaaaaaaaa!!!! Kopę lat! ;) 😘😘😘 Nie zastawiaj nas na tak długo!! Fajnie Cię znów \"widzieć\" ...i Amellka? jakie dzieciaki? toż u Ciebie w domu sama kawalerka ;) Pewnie przeziębienie ...teraz jakiś pomór panuje, u mnie w robocie co drugi na zdrowie narzeka... Mnie jest lepiej...katar opanowany ;) Teraz tylko pod nosem coś mi urosło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam się usprawiedliwić, ze teraz może rzadziej zaglądam.... przeniosłam się nie co na "sluby i wesela" ...teraz te tematy mi bliższe niż singielstwo.... ale jak mnie nie wykopiecie to będę Was odwiedzać bo Was lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
Kwiatek "a co ci sie w nas nie podoba droga pomarańczo? " hmmm Ty mi się po prostu kwiatek nie podobasz! Mania jest OK i jest singielką :) ...a Ty to jakiś popieprzony facet jesteś ...chce Ci się siedzieć na babskim topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×