Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hej ..ij Biała Biala..Ty to teraz kochaniutka wiesz, że zyjesz..:) bużka duża dla Ciebie, ze jesteś mimo wszystko nadal z nami...Sipp, a Ty tak zawsze długo do siebie dochodzisz po chorobie?..co do Gosi, to ja chętnie swojego rowerka użyczyłabym...ale ,jakto mówią , na układy nie ma rady:)a chcieć, to nie zawsze znaczy móc..potem tu jeszcze zajrze...🌼 dla all..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Amellka ...przecież i Sipp była z nami cały czas będąc w związku ...i Gosia ....a i Maxi zagląda czasem więc ja jestem :D po za tym to że teraz mam W. nie znaczy, że mam przestać Was lubić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amellka-- ja ogolnei nie wyszlam jeszcze dobrzez jednej, jak mnie zarazili znowu. i teraz juz jestem niby 2 raz chora:( no ale juz mowie prawie normalnie, nie szczekam, katar opanowany, tylko krtan musze nawilzac, zeby nie chrypiec. no ale moze do poniedzialku przestane calkiem chrypiec no i za stronke 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu i ja kwiatki za stronke dostalam :) dzieki! :)..Biała no faktycznie masz racje z Sipp Maxi i Gosią...jakoś tak bez zwiednie napisałam to :)...ale tak czy siak fajnie, ze jesteś..:)i dobrze, ze wy wszystkie nadal jesteśmy tu...bo w przeciwnym razie, to było by mi baaardzo ciężko..( uzależnienie sie kłania już )...A u mnie dalszy ciąg szaleństw sąsiedzkich..dziś różną muzykę juz słyszę..ale takie byle co, że bleeee...i nadodatek oni bardzo uwielbiaja karaokę..sprowadzają wtedy znajomych i heja! zaczyna się....straszne to jest, bo oni chyba nie mają świadomości, ze totalnie słuchu im brak...i że ryczeć mi się się chce słuchając ich...no trudno jakoś przeżyję to, przyzwyczajona jestem :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis wrocilam zrpana po szkole zjadlam kimneam sie z ledwoscia dobudzialam sie a mecz a eraz pije piwko meczyk ogladam moze jakos wstane na jutrzejsze zajecia:P trzymajcie sie i piszcie duzo🖐️[kwiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sobotni wieczór siedziałam przy świeczce ;) Światło nam wyłączyli na osiedlu ;) I nie wiem, czy moja faworytka z mam talent przeszła dalej :( Ta przepieknie śpiewająca niewidoma dziewczyna. Ktoś wie? Idę spać Moje Drogie, bo przestawił mi się juz zegar w organiźmie i teraz zdecydowanie lepiej pracuje mi się wczesnym świtem niż późną nocą ;) Śpijcie słodko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Disneygirl
Ja praktycznie codziennie slucham muzyki w polswietle i snuje marzenia... taki moj sposob. Bardzo czesto juz nie wiem co robic, bo wszystko mnie dobija, jest mi zle bo nie jestem osoa aspoleczna a mimo wszystko nie mam nawet z kim posiedziec... kolezanki maja facetow alb mezow a typowe imprezowiczki to ciagle by tanczyly i pily.. juz nie wiem co robic. ... Czasami ciesze sie jak sobie cos nawymyslam do roboty i bez opamietania to robie, wieczorem jestem tak padenieta ze nawet nie mysle o samotnosci ttylko po prostu klade sie spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) kurcze nie moge spac :( juz druga noc po tych koszmarach to teraz bede cierpiec na bezsennosc :( ale jeden pozytyw jest - przynajkmniej mam niepodwazalnie pierwszy wpis dzisiaj 13 - dobrze ze nie piate :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc dobrze ze nie piatek :)\ tak to jest jak sie w nocy nie spi tylko po kafe buszuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13-go wszystko zdarzyc się może :D:D:D Cały weekend opracowywałam projekt do pracy. Nic nie wypoczęłam... Miłego dnia ❤️ Sipp - powodzenia!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Baby :) ja w sobote miałam wesele u koleżanki! balowałam do 4 rano!!!!! :) wczoraj odsypianie i dochodzenie do siebie... a dzis?...tak strasznie nie chce mi się pracować...ze szok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biało-czrana
Helou! Melduję się posłusznie z domu :) gdzie Wy są??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :-) Malinka --- 🌼 dołek trochę w weekend przysypałam ;-) Jakoś tak rozmontowałam się nagle, a było już tak dobrze. Mam nadzieję, że minie. Trzymaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - a dlaczegóż by nie??? po prostu to mądrość życiowa.... i radość, że byle baranem się niezadowoliłam i czekałam tyyyyyyyyyyyyyyyyle czasu na kogoś kto w końcy baranem nie jest (i mam nadzieję :P że się nim nie okaże :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×