Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

wpadlam sie przywitac, z kubkiem zielonej herbatki:D roboty mam zatrzesienie, 2 segregatory dokumentacji po angielsku i niemiecku do przeczytania, zrozumienia i pozniej do wytlumaczenia operatorowi obrabiarki... bedzie niezla jazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos--❤️ biala-- ❤️ maxi-- ❤️ mialas do mnei napisac maila co tam u Ciebie... a tu nie widu ni slychu:( a dla reszty topikowych bywalczyn🌻 w ten pochmurny i zabiegany dzonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, czegośmy się bali, przyszło, Lecz mniej przerażające Lęk trwał tak długo, że się zdało Niemal logicznym końcem Przed każdą Grozą jest Prób seria Przed Rozpaczą - Przymiarka Ciężej jest wiedzieć, że coś Czeka Nas - niż że nami Targa A Przymierzanie Najgorszego Rankiem gdy nas oniemi Straszniejsze niż gdy jest nam Strojem Do końca dni na Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w piątek z rana ;) Nie wiem co bym mogła ciekawego napisać.... Pracować się nie chce !!!! i to jak !!!!! na szczęście to piątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Biała ❤️ 🌻 napisz co u Ciebie???? wczorajszą \"dyskusję\" na topiku przemilczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, dostałam i dzięki :) weszłam na topik zanim skrzynke sprawdziłam :) maxi, cadra 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - strasznie mi sie podobalo jak dla mnie jedna z jego lepszych ksiazek, teraz mam problem bo juz prawie wszystkie tytuly przeczytalam ktore nam w pl oferuja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, przeczytałam i masz już @ :) milego weekendu dziewczyny życzę... napiszcie coś...żeby było co poczytac w poniedziałek :) Gosia, a Ty dostałaś mój @?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzisiaj malo nie zaspalam do roboty. usnelam wczoraj z telefonem, ale zrobilam to w taki sposob, ze jak dzwonil rano to nawet go nie slyszalam po lezal pod moimi plecami :O... milego dnia wszystkim zycze i zostawiam po kubku kawy dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marguerite80
Ale jak radzicie sobie z samotnoscia bo ja juz nie daje rady, odsunelam nawet wszystkie zainteresowania i siedze caly dzien w domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! sippel...ja mam własnie kubek kawy przed sobą :) od soboty piję niesłodką!!!!!! znów sie zważyłam i znów waga pokazała więcej :( :( :( maxi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) nic mi sie nie chce :/ maxi oddam Ci trosdzke swoich kilogramow - odkad rzucilam palenie to z 56 zrobilo sie 62 :( pzdr for all :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtotylkoja
oglądam filmy... ;) zakupione np tutaj www.muzykaifilmy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cadra, ja odkąd rzuciłam palenie a juz prawie 9 miesiecy to z 56 spadłam na 48:) hehe, bmi mi wychodzi "16.04 - WYCHUDZENIE (CIĘŻKA CHOROBA/ANOREKSJA)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jem normalnie:) spac mi sie chce... pije kawe i nic mnie nie pobudza... oglądam zdjęcia elegantki z gubałówki... widziałyscie laske?? jest rewelacyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×