Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

sipp-spoko ;) to czeka cie jeszcze jak mnie straszenie przwlekłym zapaleniem *oskrzeli, *płuc, *gardła * - niepotrzebne skreślić ;) PS ogladaj Australian Open ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Leż i dbaj o siebie, pamiętaj, że baniek nie można przeziębić, więc jak ci dzis postawią to dwa dni ani kroku z domu….to nie żarty!!" bialo-czarna - bańki sa wlasnie dobrym sposobem zeby klienta/tkę w łóżku trzymać... i taka jest ich rola "lecznicza". ale fakt ze przy grypie trzeba uwazac bo łatwo o zalapanie gorszych chorobsk - mnie poprzednio na koniec grypy "tylko" krew sobie z nosa leciała ni z tego ni z owego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kwiatek – bańki to dobra sprawa…. Moja mama zawsze stawie te ogniowe…nie te chińskie wynalazki. Pomagają bardzo! 3 dni do wypłaty :D:D:D doczekać się nie mogę…spłukałam się w tym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja nadal w lozku:( juz dostaje szalu, nieznosze lezania w lozku:( banki maja jeszcze zadanie przyspieszenie przepływu krwi. no i uziemienie w lozku:( no ale mam nadzeje, ze mi pomoze. milego dnia wszystkim zycze i wracam do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp – dużo zdrówka 🌻 jak się czujesz na chodzie to nie musisz na siłę leżeć. Tylko ubierz się ciepło, i z domu się nie ruszaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzień jak zwykle – zmuszam się, żeby cos robić :P Właśnie zrobiłam sobie herbatkę i zjadłam kanapkę. Drugie śniadanie mam za sobą ;) Za oknem ni jak….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja mam mega lenia :( najchetniej tobym caly tydzien przespala - dawno tak nie mialam - totalny brak energii :( a ta pogoda mnie dobija :( mogla by ta wiosna wczesniej przyjsc :) oki zmywam sie do pracy bo w ty m tygodniu wszyscy na mnie dziwnie patrza - moze sie domyslaja ze zamiast porannych spotkan sluzbowych mam jeszcze nocne z morfeuszem :P hehehehehehe pozdr for all i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej pusto…. I to przerażająco pusto :( Ale skoro już zajrzałam to zostawię swój ślad 🖐️ I macie pozdrowienia od Olli to jej łapka 🖐️ ;) Jakby któraś przypadkiem dziś zajrzała to proszę mi polecić dobry tusz do rzęś i dobry podkład :) z góry dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Biala jesli chodzi o tusz to ja jestem zadowolona z Loreala Volume Collagene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Wpadam przy niedzieli. Ciężki za mną tydzień. Dwa pogrzeby i kilka smutnych wiadomości :( Atakująca zewsząd grypa, popsuty telefon i brak internetu w domu. Teraz jestem na zesłaniu zawodowym - znaczy będę się szkolić od jutra. Ale nie mam ani nastroju, ani ochoty specjalnej... Sipp - odezwę się około wtorku, jak stąd wyjadę. Zablokowali tutaj pocztę. Nie wiem czemu :O Ale ja juz od pary dni wielu rzeczy nie ogarniam swym umysłem... Miłego tygodnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos-- co tam sie u Ciebie podzialo? jakie pogrzeby? czekam z niecierpliwoscia na jakies info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja juz dzisiaj w pracy, czuje sie lepiej.nadal jestem oslabiona, ale biore leki wzmacniajace i moze bedzie lepiej. zrobilam sobie wloski w weekend, mam znowu ciemne;) jendka w ciemnych czuje sie duzo lepiej niz w wylinialych;) a jak u was? milego dzionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- juz lepiej 🌻 nie szczekam jak rasowy pies mysliwski, katar tez juz prawie pod kontrola, no i glowa juz mnie nie nawala 24/24:) a jak u Ciebie? lepiej w domku? jak z M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zwykle sippus ❤️ raz na wozie, raz pod... dobrze a za pare dni gorzej, juz sie stalo to taka codziennoscią... kurcze, mam ochote cos z wlosami zrobic, ale nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz pomysly?? ja mam na glowie czyste szalenstwo, bo sa za krotkie by jakos sie je dalo poukladac... no ale cotam, mam tworczosc radosna na glowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie mam pomysłu konkretnego, dumam na razie, mysle o rudym, o brązach, o drastycznych cięciach, a za chwilke o tym zeby jednak dalej zapuscic, juz takie długie mam i takie kudłate :) chcialabym udac sie do wizażysty/stylisty jakiegos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baiło-czarna
🖐️ nie odzywałam się...nie było mnie w mieście.... dziś mam zapieprz, jutro szkolenie..... włosy hoduję :P Maxi, Sipp 😘 Gosiaczkowa - pisz @ ....zastanawiałam się co u Ciebie....pisz, co to za pogrzeby i w ogóle? co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam wyżej to oczywiście ja ;) ....ale już nie miałam czasu się poprawiać..... jejka czas mi dziś w pracy goni!!! a i słuchajcie :D:D:D w mojej rodzinie przybył jeden nowy człowiek :D:D:D:D siostra urodziła :D:D:D:D:D:D miał byc chłopiec....przynajmniej cała rodzina mysli nie dopuszczała, że może być znów dziewczynka hehehhe a tu numer :P:P:P:P hehehhe mama jak się dowiedizała to nie uwierzyła i dzwoniła na porodówkę żeby jej potwierdzili jakej płci jest dziecko hehehhe ;););) Póki co widziałam tylko zdjęcie....ale jest śliczniutka i śłodziutka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stworzyciel przygląda się nie ukończonemu jeszcze w pełni Adamowi i mówi do niego: - \"Adamie: mam dla ciebie dwie wiadomości jedną dobrą drugą złą. Dobra wiadomość jest taka, że zamierzam cię wyposażyć w dwa bardzo ważne organy: mózg i penis. - Świetnie, a jaka jest ta zła wiadomość?!- pyta Adam. - Dam ci tylko tyle krwi, że w tym samym czasie będziesz mógł korzystać albo z jednego albo z drugiego.\" i juz teraz wszystko wiadomo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - hehe dobry kawał :D PS nie lubie jak kobieta ma krótkie włosy :o maxisingiel - ty sie zetnij za zero jak twoja idolka Chylińska :P albo wytnij sobie grzywke ukośnie jak małe dzieci sobie robią jak eksperymentują nożyczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×