Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

maxi-- jak zdrowko?? i jak z M? znowu klopoty w raju? ja swoja polska dyplomowke staram sie rusdzyc ale nie mam kiedy, jak nie jedna praca, to druga... a chce sie zapisac na angielski... chyba przestane spac, moze wtedy sie ze wszystkim zaczne wyrabiac... i musze sie do gina zapisac, na badania kontrolnre:( lipa na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede dawac satysfakcji podczytującym wiec ujme krotko i zwięźle, C H u j n i a :) chyba wariuje juz... ja w tym tyg tez badania, kolejne... zajebisty czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - a bo ciebie lubie a maxi nie :P tego szkieletora jednego :P szkielety do przerębla ;P to moje hasło na dzis ;P zaraz w stpoke se wstawie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sza ba da
:(:( czy ja powiedziałam coś złego??? alez wy jesteście wrogie :(:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sza ba da - wrogie jestesmy, bo sie wtracasz miedzy wodke a zakaske. ja mam pmsa do tego, wiec na zaczepke odpowiadam krotka pilka. kwiatek-- a skad wiesz, ze ja nie jestem szkieletor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, sama musze se poradzic z tym shitem, ale dzieki za chęci , moja kochanieńka... sippus, ja po pms, ale na lekkim kacu więc na to samo wychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam w kosciele, bo byla msza w rocznice smierci mojego dziadka, i ksiadz tak mnie w k u r w i l i rozbawil zarazem, ze gdyby nie intencja to bym wyszla z kosciola. mowi sie ze koscil jest apolityczny... nie wiem tylko w ktorym miejscu, okazuje sie, ze nawet kosciol wprowadzil cenzure, bo katolicy powinni czytac tylko ksiazki i prase sygnowana przez teologow.. bo inne tytuly manipuluja wiara...a kosciol nie manipuluje... no malo sie nie rozesmialam na caly glos, ale tata siedzial kolo mnie i nie chcialam wszczynac kolejnej klotni... jednym slowem ksiadz proboszcz z mojej parafii jest albo popierdolony, albo nawiedzony, albo dwa w jednym... na wiare kaolicka na 100% sie nie nawroce, chodzby mnie bili igwalcili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippus, rozumiem, znam temat, dlatego nie chadzam do kościoła, uważam tę instytucje za pralnie pieniędzy. wierzyc w Boga wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara wiara, ale kosciol to jest sekta co wyludza kase na maxa, kolo mnie chca wybudowac 3 kosciol... niedlugo bedzie kosciol na kazdej ulicy.... bog podobno jest wszedzie a nie tylko w budynkach w ktorych faceci przebrani w czarne sukienki odprawiaja jakies cyrki... do tego pieprza od rzeczy, ze swiat jest zdemoralizowany,. a sami sa chyba najbardziej zdemoralizowana warstwa spoleczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"natomiast przestaje wierzyc w ludzi...." o - wreszcie cos mądrego powiedziałaś :P lepiej sie tego szybciutko naucz ze z ludźmi odległość służbową sie trzyma - lepiej ci sie bedzie żyło :P sippel - maxi chcialem dosrać to napisalem ze szkieletor z niej :P a kogo lubie to nie bede dosrywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - księża powinni mieć normalne rodziny jak w kościele protestanckim albo prawosławnym... i już by było normalniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - zgadza się niektórzy mają....ale inni są prawdziwymi kapłanami z powołania - nie wolno tak uogólniać. lekarze biorą łapówki - ale czy każdy?? faceci to kanalie, i zdradzają swoje kobiety - wszyscy jak jeden mąż??? każda kobieta pragnie małżeństwa i gormadki dzieci - czy aby napewno wszytskie???? wkurza mnie takie gadanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sobie robia co chca, ale niech nie pierdola, ze media demoralizuja wierzxacychm, bo az sie ma ochote wstac i wyjsc z kosciola. do kosciola chodze na sluby, pogrzeby i chrzciny i raz w roku na msze za dziadka. wczesniej babcia probowala mnie jeszcze nawrocic, ale jej powiedzialam co mysle o kosciele i ksiezach i dala sobie spokoj a na koniec rzucila haslem: "bede sie za Ciebie modlila, by Twoja dusza odnalazla spokoj". nawet tego nie skomentowalam... wzielam 2-gi magnez i pije zielona herbatke... troche nizsze mam cisnienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, nie denerwuj sie, sa wyjatki, oczywiście, ale w dzisiejszych czasach to ze świeczką szukac porzadnego.... niestety... zdemoralizowany świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, nie denerwuj sie, sa wyjatki, oczywiście, ale w dzisiejszych czasach to ze świeczką szukac porzadnego.... niestety... zdemoralizowany świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"media demoralizuja \" no i jeszcze zapenienie że Radio Maryja jest jedyne i właściuwe - to tak, mnie też nóż w kieszeni się otwiera... po to mamy rozum żeby go używać kaszel mnie męczy :O i drapanie w gardle :O czyżby za słabo przepłukane przez weekend? niemożliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Maxi….bo może ja naiwna jestem… Ale chcę wierzyć, że ludzie są dobrzy, że to wyjątki kiedy księża są zdemoralizowani… i pewnie jest inaczej - wisi mi to….jeśli idę do kościoła to nie dla księdza … a świat wygląda inaczej ludzie kradną, zabijają, gwałcą, oszukują, zdradzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"maxisingiel (jobpass@o2.pl) zielona herbe uskuteczniam, na kaca... " hehe maxi nawet pić nie umiesz zeby kaca nie miec :D coś w ogóle umiesz poza bluzganiem na forum? :P cos mi sie nie wydaje :P sippel - to ze media demoralizują to sie po części zgadzam... ostatnio w TVN24 Chylińską puścili z tymi swoimi burackimi tekstami... żenada jak dla mnie - ona sie nie powinna w telewizji wypowiadac i do tego na kanale ktory aspiruje do powaznego kanalu informacyjnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała, ja tez kiedys chodziłam do koscioła, ale jak usłyszalam o zaangazowaniu koscioła w polityke, albo kto ile dał na kościoł, na opał, na renowacje sufitu, lub chuj wie czego...pół godziny wyczytywane nazwiska, komedia kurwa!! ide sie pomodlic a tu jakies debilne wykłady odchodza , ten 200, tamten 500, dziekuje wam parafianie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×