Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

oooo ;) jaka nagroda mnie spotkała :D rozpoczęłam stronkę :) hehhee pewnie z tydzień będzie moja :classic_cool: albo nawet dłuuuuuuuuużej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łohoho_
Przed TV z duza paczka chipsow i butelka pepsi, i wmawiaja sobie ze sa szczesliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łohoho_
Bialo Czarna, a widzisz pomaranczowego, tzn. ze daltonizmu nie masz kotku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia 😘 łohoho - dzięki :D tak rzadko ktoś robi cos specjalnie dla Białej.... 😘 🖐️ witam wszystkich w nowym tygodniu :D Za oknem mam cudny okrągły księżyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja nadal zakatarzona, do tego moj nie moj facet zaczal mi dzialac mocniej na uzebienie i stwierdzilam, ze mam to wszystko w glebokim powazaniu, i bedzie co ma byc, mnie to rybka... biala--🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippus, juz nie mam siły... sesja, praca, dyplom, dom, wszystko sie pierdoli. utopie sie dziś w przeręblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- daj znac w ktorym, moze sie podlacze pod Ciebie i tez sie utopie, we dwoje to zawsze razniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszym lepszym, im szybciej tym lepiej. bo inaczej w kaftanie wyląduje albo w pierdlu bo kogos zabije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat k u r w a stanął na głwoie, i c h u j i mam ochote wyklinac na 4 strony bo mnie rozpierdala od srodka!!!! jesli komukolwiek z podczytujących nie pasuje, niech spiżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- ja mysle pojsc na jakias terapie wstrzasowa, moze uda mi sie zmienic orietacje sexualna, bo szczerze mowiac, tez mam dosc facetow:) i chyba kupie sobie wedke taka do lowienia spod lodu, zeby nie bylo, ze popelnilam samobojstwo, tylko poszlam lowic ryby i zdarzyl sie wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sza ba da
gadacie jak potłuczone.... faceci to nie wszystko, nie warto z ich powodu wpadać do przerębla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sza ba da, a ja wymieniłam duzo wiecej rzeczy które mnie wkurwiaja, czytaj dziecino ze zrozumieniem a nie tylko wyłapuj słówka, które potrafisz skomentowac sippus, u mnie nawet moze wygladac na morderstwo, mam to w dupie, byleby juz sie problemy skończyły.... bo wymiekam kurwa juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"maxisingiel utopie sie dziś w przeręblu." bardzo dobrze, popieram ;P bedzie jednej bluzgaczki forumowej mniej ;P osobiscie ci nożem wytnę przerębel, wskoczysz tam a ja śniegiem cie przysypie zebys przypadkiem nie chciala wyjść :P ale sippel ma zostac przy zyciu ;) zadnych samobojstw mi prosze nie robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sza ba da
Maxi - hm no cóż faktycznie u Ciebie tych powodów więcej niż chłop.... skupiłam się na wypowiedzi Sipp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×