Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hej ;) Amelka - my Cie lubimi i poytrzebujemy na topicu czesto czesto ;). Rozterki jesionno, zimowe mina Ci na wiosne a tych takich ŚLEPYCH pajacow trzeba olac ;) wtedy sami z reguly przychodza ;) wiec glowa do gory i usmiech na twarz ;) pzdr Wszystkich i milego dzionka zycze PS. ja wczoraj mialam ciekawe spotkanie prywatno-biznesowe - w koncu ktos przystojny i mlody - tylko nie wiem znow czy nie za mlody :o hehheehhee jak nie urok to....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk,puk! Chciałabym dołączyć do singielek. Rocznik \' 78. Też pechowy jeśli chodzi o sprawy sercowe. Witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
cześć dziewczyny :) Amellka ja też Cię lubię :) głowa do góry i uśmiech na twarz!!!!! Witam nową koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten słoneczny dzien 🖐️ dopijam kawke i zmykam zalatwiac zalegle sprawy.. dzis mam urlop :D hihihi amelka, smutki na bok i do boju! z usmiechem na twarzy! a_abdanq 🖐️ have a nice day girls :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja mialam miec dzisiaj rozmowe w sprawie pracy, ale szefa ni widu ni slychu. ku.rwa:O no ale coz, tak bywa:( amelka nie lam sie, my Cie lubimy:) abdanq 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka, bo tyłek przetrzepie i będzie :P Witam nową koleżankę - moją rocznikową siostrę :):) Dziś byłam z kumplem na piwie. Było całkiem fajnie, dopóki nie pojwiła się jego narzeczona. Na dzień dobry zrobiła mu awanturę, że naczyń nie umył, a później zaczęła krzyczeć, że siedzi sobie ze mną przy piwku i w ogóle... za nią nie tęskni :D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sałatkę z chińskich zupek ...ale wydaje mi się, że przesoliłam :( 😭 zrobiłam żeberka w kapuście, boczek zwijany (w środku mięsko, cebula i ogórek), i mięso na które jutro rzucę warzywa ...o mały włos tego dania by nie było, bo zapomniałam, że coś mam w piekarniku!! ...śledzi i galaretkę ze skrzydełek ... przyznam, że część zrobiłam wczoraj :) Moja kuchnia przypomina pobojowisko a ja już nie mam sił na sprzątanie 😭 jutro chcę zrobić jeszcze jedna sałatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranie musze poskładać i pościel nawlec :O i jeszcze za nim siostra przyjedzie (jutro ok 11) trzebaby było sprzątać łazienki i przedpokój 😭 Pomocyyyyyyyy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie znalazłam chyba ze 100 przepisów!!! a zrobiłam tak: 2 zupki chińskie (makaronik) zalałam wrzątkiem 2 szkl. wody, kapustę pekińską, por, paprykę, kukurydzę, i pierś z kurczaka (usmażoną) - wszystko wymieszane z majonezem Robiłam pierwszy raz... inni dodają jeszcze jajka, fasolę czeroną, groszek, ogórki i co nie tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhh żeby do Ciebie nie było tak daleko... Nawet bym po imprezie posprzątała :P A tą sałatkę z zupek to muszę zrobić. Smakowicie brzmi:) A ta przyprawę też się dodaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała... Skarbeńku... Dziś pewnie z każdej strony utrzymasz życzenia. Te piekne, układane w mozole i te oklepane, przekazywane od pokoleń z ust do ust. Ja życzę Ci zdrówka, bo bez niego nic tak naprawdę nie cieszy. Przyjaźni, która przetrwa każdą beczkę wspólnie zjedzonej soli. Miłości, co czyni nawet pochmurny dzień najpiękniejszym dniem w roku... I wszystkiego tego, co sprwia, że człowiek jest tak banalnie szczęśliwy i unosi się te kilka centymetrów nad ziemią :) Niech Ci się dobrze wiedzie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala - wszystkiego NAJ NAJ NAJ 🌻 i ............... ;) PS. wirtualnie wpadne na te salatki w sb ;) buziaki i milego snieznego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
Biała ja też życzę Ci wszystkiego co naj, samych sukcesów i tych zawodowych i tych osobistych (przede wszystkim tych), spełnienia najbardziej skrytych marzeń, wielkiej niekończącej się miłości i samych pogodnych i radosnych dni. Duża buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Biała najważniejsze jest zdrówko, więc dużo zdrówka, poza tym żebyś znalazła tego jedynego bo miłość jest wspaniała no i dużo kasy bo to się zawsze przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala wszystkiego najlepszego!! duzo zdrowka milosci i szczescia!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja za to jestem po rozmowie z szefem i jestem dosc rozczarowana ta rozmowa, ogolnie to nie wiem czy zostane w tej je.banej firmie, bo leca sobie ze mna ostro w kulki. do tego musze sie zaczac pakowac bo w poniedzialek chce jechac do domu. jak na razie nie mam lokum na styczen i ogolnie czuje sie zaje.biscie podle. no ale przynajmniej skonczylam pisanie pracy i wyslalam do korekty na uczelnie, firma juz mi ja zatwierdzila. a do tego dzisiaj chyba posiedze do 16 w pracy bo mam poczekac czy bede miala rozmowe \"kwalifikacyjna\" z szefem szefow:O ku.rwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję bardzo za wszytskie życzenia :D:D:D:D:D Jesteście taaaakie kochane ;););) ❤️❤️❤️ mam nadzieję, że się spełnią szczególnie te o miłości :P:P:P bo tego chyba mi najbardziej brak Sippel - z szefem szefów?? poważnie brzmi :O Trzymam kciuki!!! żeby było lepiej niż rano!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×