Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

eeech! najpierw jedna siostra odwołała przyjazd bo jej dziecko się rozchorowało .... a teraz druga, że się nie wyrobi ....i że wcześnie musi wstać, bo dziecko ma wycieczkę szkolną (z resztą pierwszą szkolną wycieczkę)... eeeech! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie czekanie zostalo przedluzone do godziny 17-18. jak wyjde z tej firmy dzisiaj to kupie sobie paczke fajek i ja cala wypale za jednym podejsciem!!! szef szefow to ogolnie jest przelozony mojego przelozonego i innych na tym szczeblu. mozna powiedziec prezes, ale jest ponizej prezesa. tak poza tym to musze sie do poniedzialku spakowac a nawet jeszcze nie zaczelam i mam kupic prezenty dla rodzicow. nie wiem kiedy to zrobie bo jak na razie sie nie zanosi bym miala na to czas:( a do tego jutro znajomi robia impreze na ktora mam obowiazek isc bo inaczej skopia mi tylek, bo to ostatni weekend przed moim wyjazdem:( biala-- nie lam sie, bedzie dobdzie dobdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 a szef przepadl bez wiesci, zaczynam byc juz na maxa podku.rwiona:( ciekawa jestem do ktorej wytrzymam nie eksplodujac. no ale paczka fajek dzisiaj na 100% pojdzie, ale juz zamowialam sobie bilecika do polski na poniedzialek i niech mnie wszyscy pocaluja w du.pe, spakuje sie jakims boskim cudem wywioze wszystko na razie do D. a pozniej sie bede martwila co dalej. na razie mam wszystko w du.pie!! i jestem wsciekla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wrocilam z uczelni.... jeszcze dzisiaj sto lat nie brzmialo, wiec: STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM, STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM, JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ZYJE ZYJE NAM NIEEEEEEECH ZYYYYYYJEEEE NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM 🌻 i zeby tradycji stalo sie zadosc : NIECH JEJ GWIAZDKA POMYSLNOSCI NIGDY NIE ZAGASNIE, NIGDY NIE ZAGASNIE , A KTO Z NAMI NIE WYPIJE NIECH POD STOŁEM ZASNIE, A KTO Z NAMI NIE WYPIJE NIECH POD STOŁEM ZGNIJE:d biala, slonce ty nasze, duzo milosci ❤️ wracam do nauki, jutro mam kolejny egzamin... fuck sipp, glowa do gory, pewnie teraz palisz juz z 10 fajke, na zdrowie:) pozdrawiam laseczki, ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A ja się wpisałam i zniknęłam... Szukam pracy i tak biegam z jednej rozmowy na drugą. Czas płynie, a wieczorami to jestem tak \"zniesmaczona\" tymi kwalifikacjami że mi się odniechciewa właściwie wszystkiego. Kurza twarz, toż to nie o to chodzi żeby od razu majątek zbić ale na początek czuć że po coś robiło się te studia, jedne z drugimi. I pracowało w czsie studiów i zostałow konsekwencji samemu jak palec. Dziewczyny, dziękuję za miłe powietanie. Może nauczycie mnie jak wklejać te bużki, rączęta i inne obrazki, tak celem uzupełnieia przekazu pismem obrazkowym i dookreślić odczucia uczucia i stany duchowe i cielesne? Smutno mi, czuję się bezwartościow przez te próżne poszukiwania... Buuuuuuuuuuuuuuuuu A dla Was BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po imprezie.... spoko było ...jedna siostra dojechała (ta od dziecka jadącego na wycieczkę) :D:D jutro przyjedzie jeszcze raz :) zaimprezować już na maxa :D:D:D:D Sipp - jak nastrój??? wściekłość mam nadzieję minęła ;) Maxi [kwiat} ;) a_abdanq - nauczymy :D:D:D:D:D http://forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną nudny wieczór :P Wybierałam suknię ślubną z koleżanką :P Dzięki Bogu, że jedynie internetowo, bo łażenia po salonach bym nie zniosła :P Czy ja już robię się złośliwą i wredną starą panna??? Biała, a zostało coś do jedzonka z tych pyszności?:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama świetne ciasto przyniosła ;) 3bit ;) po prostu suuuuper :P:P:P a rodzony brat nawet życzeń mi nie złożł :(:(:( i nie wazne że dał prezent tydzie temu... urodziny są dziś :O mógł zadzwonić czy sms.... cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor ;) heheh prawie mi sie udalo Was zlapac :P ja dzis robilam w koncu SWIATECZNE PORZADKI ;) efekt pol domu blyszczy, pol jest wstanie masakrycznym ;) ehhh zmeczylam sie bardzo i chodzi za mna jakas lampka wina ale w barku wieje pustka :( abd, kasiunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala wsiadam na miotle i lece ;) hehehehehe po drodze zachacze do kasiuni ;) i teraz to mam wieksza ochote :o , naszczescie fajki mam to ide sobie zapalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czytam właśnie o HPV... cholerka jasna może trzeba wydać te 200 zł i sie przebadać, czy ma sie tego wirusa czy nie? Tak przy piątku poważnie zapytam - chodzicie co rok na cytologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac, ale ja ostatni raz bylam z 1,5 roku temu :o, a mialam sie pokazac po pol roku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio często odwiedzam gina :O ostatnią cytologię miałam w maju...przed usuwaniem nadżerki ....za monent pora będzie zrobić kolejną.... wcześniej nie specjalnie odwidzałam gabinet ginekologiczny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w marcu. Miałam robioną cytologię, ale... po wynik już się nie zgłosiłam, bo jakos tak wiecznie brakowało czasu :(:( Pocieszam się, że jakby było coś nie tak, to chyba by zadzwonił... Wiem - głupia jestem i wściekła też na siebie, iż tak zupełnie o siebie nie dbam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×