Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Hej! jakoś zasnąć wczoraj nie mogłam ....i budzik nastawiłam sobie na 9.00 co by załego dnia nie przespać ...a tu proszę, jaki ze mnie ranny ptaszek :O długo wczoraj na gg gadałam ze swoja bratowa o ich relacjach z mamą ....uuuuuu patowa sytuacja :O każde me coś do każdego a o tym nie mówią. :( parę razy ręce mi przy tej rozmowie opadły...... czasami trzeba widzieć więcej niż czubek własnego nosa! Pozdrawiam Was i miłej pracy życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biała 🌼 Ja w pracy i już widzę, że nie będę miała za bardzo co dziś robić. Moje obowiązki powoli przejmuje pani Krysia ;) i nie powiem - strasznie się kobitka stresuje, bo nie jest najmocniejsza w pisaniu wszelkich raportów. Ale zależy jej na utrzymaniu pracy strasznie, bo sama wychowuje 3 dzieci w wieku mocno trudnym. Nawet się cieszę, że to ona mnie zastąpi, a nie jakaś flądra będąca protegowaną dyrekcji. Chociaż smutno odchodzić... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytane na innym topicu - mam nadzieję, że autorka nie będzie mi miała za złe skopiowanie, ale niemalże zeszłam ze śmiechu :):) " moj 4 letni synek wszedl do lazienki kiedy akurat zmienialam podpaske (drzwi nie mamy na klucz) i stal przez chwilke w drzwiach kiedy go zauwazylam zapytal wystraszony: "ucietego masz??"" :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **mala**
Dzien dobry wszystkim!!Wy jestescie w pracy,a ja wlasnie z niej wrocilam.Jestem dzis wykonczona,a w dodatku mam na 13 isc do 2 pracy.Pracuje za granica.Nocna praca to roznoszenie gazet,a dzienna-sprzatanie(dwa razy w tyg)Oby dzisiejszy dzien minal szybko,bo chcialabym polozyc sie i przespac chociaz ze 6 godz(byloby fajnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko dowiedziałam się o zwolnieniu, to zaczęłam wysyłać CV w odpowiedzi na ogłoszenia. Teraz opracowuję strategię działania, tzn. robię sobie taka prywatną bazę adresową instytucji i firm, do ktorych CV wyślę. Sporo tego - tuż po studiach też tak robiłam i nikt mnie nie chciał :( - ale teraz jstem mądrzejsza i bardziej doświadczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkam sama, bo piętro wyżej mieszkają rodzice (dom).... wieczory weekendowe? czy w tygodniu? w tygodniu nie zawsze mam ochotę wychodzić, albo to mnie ktoś odwiedzi, albo tv, książka komp. a weekendy , to z przyjaciółmi mam ich sporo. ale i tak czasem mam nerwa ze nie mam nikogo, bo moje towarzystwo to same pary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotka - to masz jak my wszystkie :P:P Gosiaczkowa - trzymam kciuki za Twja nową super pracę!!!! już mi cieplej ;) od wybuchu smiechu z powodu rezolutnego 4-latka hahahahaha mała - dobranoc, kolorowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko nie przeczytałam postów wszystkich ale miałam chęć podzielenia się z Wami moim wspaniałym życiem towarzyskim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **mala**
Czesc Lotka!! Ostatnio sie przekonalam,ze jednak wole byc sama,nawet kilka razy slyszalam,ze jestem dziwna,bo zamiast isc na impreze to zamykam sie w domu i wieczor spedzam przed tv.Film oczywiscie wlanczam jakis z pieknym zakonczeniem,zeby sie lepiej spalo:) dobra!Zmykam przespac 1.30 godz. MILEGO DNIA!!!POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki mala-- witaj lotka-- witaj ja doprowadzam sie do stanu odpowiedniego do wyjscia bo zaraz jade do pracy pokazac moja prace promotorowi w firmie. tekst dzieciaka super:D biala-- u mnie w rodzinie jest podobnie, ale niektorzy nie wiedza, ze czasami sa wazniejsze sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**mala**...... sama nie sama, nie mam depresji czy tam innych schizów z powodu braku faceta. samotna też nie jestem bo sa przyjaciele , znajomi , rodzina. Kiedyś jakieś dwa lata temu to dopiero miałam doła. Wydawało mi sie że już nic lepszego mnie nie może czekać, masa problemów nie do rozwiązania.a do tego oczywiście myśl \"każdy ma kogoś a ja ciągle sama\" ! No a na dzień dzisiejszy jestem szczęśliwa:) a d\\faceta nie mam nadal, to nie znaczy że chce być sama. Po prostu zamiast tak jak kiedyś użalać sie nad sobą płakać i marudzić, wole se uśmiechać do każdego i już :P Gdzie Cię poniosło za granicę? Anglia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **mala**
Lotka ja tez sie nad soba nie uzalam,poprostu nie raz kazdy potrzebuje chwili smotnosci,a jak narazie i tak nie mam wiekszego wyboru,bo zajelam sie praca i jak dotad mi to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak trzymać. Jejku jakoś mi sie dziś nic nie chce. I pracy bym musiała zacząć szukać i projekty do szkoły robić echh Miałam dwie prace okropne! rzuciłam wszytko pojechałam za granice zarobiłam na całe studia z góry i teraz czas szukać pracy i Polsce i zacząć nowe lepsze życie :) siedzenie w domu mnie już męczy. Kurcze dziewczyny macie doświadczenie w szukaniu pracy? jakieś stronki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka jeśli 83 w Twoim nicku to wiek, to masz 25 lat. Jaka samotność w tym wieku??? Toż to szczenięcy wiek jeszcze :D ;) Najpiekniejsze lata dopiero przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam przecież pisałam że nie samotna jestem tylko sama a i to mnie jakoś nie stresuje ostatnio :P poza tym nie taka młoda :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **mala**
No tak mialam spac,ale okazalo sie,ze przed 12 maja wpasc jacys goscie,beda ogladac mieszkanie,bo jest do kupienia.Wiec juz sobie pospalam:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile Wy macie dziewczyny lat? a tak w ogóle to mogę się do Was przyłączyć? bo widzę ze całkiem fajne laski z Was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **mala**
lotka,a co chcesz robic.Jaka praca cie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stron z ogłoszeniami o pracę jest całe mnóstwo. Najczęściej ogłoszenia w większości te same - to wiadomo. Wystarczy wpisać w google - praca i Ci wszystko wyskoczy. To mnie wkurza w polskim szkolnictwie. Wypuszczają ludzi z wyższym wykztałceniem, którzy są zupełnie nie przygotowani do życia. Ja to czasem takie pytania słyszę od petentów, że nie wiem, jak reagować, a na dyplomie - mgr inż. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka - pewnie, że możesz!! Nawet nie pytaj! My tu otwarte jesteśmy :D:D:D:D:D i się cieszymy z każdej nowej twarzyczki :) ....bo to taki powiew świezości... ;) ja mam trzy dychy ....skończone w grudniu ubiegłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm studiuje budownictwo wiec coś w tym kierunku myślę. Tak szczerze to od skończenia szkoły średniej pracowałam, gdzie popadnie byle tylko szkołę opłacić, kasa nie zawsze była fajna , ale jakoś trzeba było to ciągnąć. Teraz jak mam z góry na resztę studiów, nie chce już iść do pracy byle jakiej , chciałabym już coś w końcu znaleźć fajnego w swoim zawodzie. A wy czym sie dziewczyny zajmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-- ja jestem rok starsza od lotki, to co tez jestem szczeniak??;) mala-- a gdzie to za granica siedzisz? bo ja tez na \"zeslaniu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **mala**
sippel jestem w Danii,a Ty?po powrocie do Polski marzy mi sie wlasna gastronomia:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×