Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Ten kryminalistyk - nie kryminalista ;) w okularach to mi się nawet podoba ;) Co z tego, jak takich mężczyzn w tym kraju brak - uwaga będzie prezentacja emotki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literki pomarańczowe - dobrze że jest zmywarka :) Ja to jestem taka pedantyczna bałaganiara. Jak posprzątam, to porządku pilnuję - źle odwieszony ręcznik i krzyczę. Ale jak bałaganię, to na całego ;) A talerz do kuchni niech odnosi. Zmusić trzeba. Później się takie przyzwyczai i będzie... ;) W teorii jestem fantastyczna :D Kasiunia co to jest prichuti kokosovu? Kokosowu jest dla mnie jasne, niepkoi mnie człon pierwszy tego wyrażenia;) Na rolę nie idę. Nie mam jednak ciągu do pola. Musiałabym żyć w permamentnym chaosie wewnętrzym żeby to obrabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, trzeba zaryzykować i usta umoczyć ;) Może coś słodkiego. Na słodkie sny się nada... Żeby mi się tylko nie śnił dziś... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije lampke czerwonego wina , noo i kafeteria do tego,i podryw wirtualny jakiegos milego pana, a potem spac do rana samej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabianka - to dobrze trafiłaś ;) Tutaj same pijące ;) Wiecie co?? Olejek mi wyparował!! I czym ja się teraz będę smarować?? 😭 - pokocham ta emotke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych Maleństwo i spokojnych przede wszystkim. Też się chyba położę. Wino mnie ogłupiło - co za pewno widac po moich wpisach ;) i sen powoli porywa w swe obięcia. ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 Buenas noches mis hermanas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ale jestem niewyspana :( zdecydowanie za późno chodzę spać! Gosik mam nadzieję, że dzisiaj masz zdecydowanie lepszy humor - przesyłam trochę słonka dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Właśnie zjadłam jajeczko na miękko i faktycznie mam lepszy humor ;) Dużo słońca i Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie pogoda taka sobie :( kurde wystroilam sie dzis do pracy tak ze hoho bo myslslam ze bede miec randke no i kupa :( hahahahahahaha ale jestem debil !!!!! juz 2 raz w tym tygodniu - normalnie nie do wiary ehhhhhh na dodatek zjadlam sobie sniadanko z przeterminowanym pasztetem :( no coz - dzien jak codzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim:) ja od rana na pelnych obrotach. wydrukowalam prace, spreparowalam dokument ktory sukunsyny zgubili, skserowalam go chyba 5 razy i wyslalam do pieprzonych szwabow. ta imprezka wyniosla mnie 150 zl, ale co tam :O do tego kolano wcale dzisiaj nie lepiej, nawet jezdzenie samochodem boli, bo jednak obciaza kolano:O no doslownie porazka:O a jakby tego bylo malo, nie moge jesc, bo cokolwiek zjem to laduje w kiblu:( dzisiaj mi sie snilo, ze bylam w ciazy i kurcze nie wiem czy z princem charmingiem, bo tez byl w tym snie a co najlepsze to przejmowalam sie tylko tym, ze nie bede mogla 9 miesiecy alkoholu pic... jak sie rano obudzilam to sie sama z siebie smialam. a to wyczytalam w senniku Ciąża Ciąża we śnie symbolizuje nowe plany i nadzieje, które dojrzewają w nas i zostaną w końcu urzeczywistnione. kobieta śniąca, że jest ciężarna: oczekuj od życia czegoś nowego, spełnią się twoje życzenia; widzieć kobietę w ciąży : szczęście materialne. ciekawe jakie nowe plany i jakie zyczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po randce ;) :P hahahahhaa 30 minut hehehhee ale przynajmniej niewystroilam sie na darmo hehehehhe :P gocha - \"randka\" z moim panem 34 :P (z ktorym sie spotykam... tzn wlansie nie wiem co to ma byc :( bo ostatnio na moje pytanie to powiedzial ze on sie spotyka i zebym ja myslala ze traktuje mnie jak kolezanke ale jest inaczej.... hahhaha cokolwiek to znaczy, facet 100% testosteronu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp życzenia czy marzenia zapewne masz :) więc teraz sobie pomyśl, że się niedługo spełnią !!!! :) Ale najpierw to Ty się kochana wylecz z tych wszystkich dolegliwości, które Cię dopadły! Cadra a te Twoje randki to zawsze tak krótko trwają? dzisiaj od rana jem chleb ze smalcem i ogórkami małosolnymi - pycha :) zastanawiam się tylko kiedy mój żołądek powie basta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo-- marzenia i planymam jak kazdy, no ale ciekawa jeste, ktore se spelnia:) jedno juz wiem. jade do ciotki, dostalam zaproszenie, teraz musze po wize pojechac:D alez sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp spoko to raczej Ci nie grozi :) a nawet jakby, to będą spełnione pzrez krótką chwilę, bo potem pojawią się nowe :) przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia ;) a właśnie apropo jedzenia - mój żołądek właśnie się zaczyna buntować :( i czuję, że powoli będę umierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo wpadaj z tym smalcem i ogóraskami do mnie :) Ugotowałam właśnie barszczyk biały. Prawdziwy a nie z torebki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×