Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość Thoronie
kurka czuje sie jak małolata yhyhyhy dam radę przeboleje a i juz z doła xaczynam wychodzić Będzie dobrze jak nie z nim to bez niego hahaha ale jestem monotematyczna bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia trzymaj się Słońce... Wiesz, że nam tez nie jest wesoło, ale - w kupie raźniej. A jak chcesz popłakać, to popłacz w poduchę. To zawsze pomaga, chociaż na troche i oczyszcza... ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thoronie
ok ja też zmykam Buziaki jutro wpadnę już mam nadzieje w lepszym humorku :) Ruszam jutro na rolki a po tym zawsze sie czuje świetnie. Polecam ten sport :) teraz uczę sie slalomu - a zachciało mi siena stare lata(zaraz 30 stuknie) hahahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thoronie
a człowiek czy przed 30 czy po 30 głupi hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu stronkę jedną przegapiłam i myślałam, ze poszłyście spać :( no teraz to już napewno śpicie ehhh... te komputery ;) ale za to w kranie letnia woda leci :) hip hip hura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdazylam nadrobic tego co pisalyscie, boscie bardzo plode byly. ja sie kompletnie zresetowalam, czytaj nie wiem ile zaplacilam za taksowke, nie pamietam jak sie rozebralam itd. za to spotkalam princa charminga w knajpie w ktorej siedzialam i juz w gruncie rzeczy planowalam wyjsc jak on przyszedl, ale koles udal ze mnie nie zna... no az mnie zatkalo i sie dopiero wted na powaznie wnerwilam. do tego stopnia w sumie, ze postanowilam jednak doprowadzic sie do resetu i wrocilam o 4 rano nawalona do domu... tak wiec prince jednak siegnal ponizej poziomu krytyki... a teraz jade do miasta, by zrobic zakupy na dzisjejsza impreze rodzicieli, gdzie musi ktos prowadzic bo ja to sie jeszcze za kolko nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyba juz mi przeszlo upoojenie alkoholowe, ale sie zrobilam dziewczyny strasznie. tak sobie staram poprzypominac niektore rzeczy z wczoraj i jakos nic. a co najlepsze, to napisalam do princa, ze myslalam, ze jest facetem z klasa, no ale sie widac pomylilam... ogolnie musze przyznac, ze w taki sposob to mnie chyba jeszcze rzaden facet nie potraktowal. ze na spotkaniu wszystko ok, umawiamy sie na kolejne i nagle mnie koles nie zna w barze... do tego ugryzl mnie dziaiaj moj pies, wiec ogolnie ten tydzien uwazam oficjalnie za jakis felerny. za godzine pojawia sie rodzicow znajomi i beda chcieli bym sie z nimi napila, a ja na sama mysl o alkoholu robie sie blada... a tak w ogole, to przez princa przypomnialam sobie, ze milo jest miec faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetrwalam spotkanie ze znajomymi rodzicow. pilam wode prawie caly wieczor, a oni wszyscy mysla ze gin, no ale jakos nei bylam w stanie sie przemoc. no i wyszlo, ze w sumi eto moge zaczac u nich pracowac jak tylko dostane niemiecki dyplom. zebym nie siedziala w domu, a po drugie z pozycji pracujacej bedzie mi moze latwiej znalezc inna prace gdzies indziej. do tego prawdopodobnie bede robila za tlumacza na targach kileckich. wiec 3-4 dni bym miala wyjete z zyciorysu. a dodatkowo jakies dwa na przygotowanie sie do tematu, bo to nie do konca moja dziedzina. a w ogole co tutaj takie pustki, wszystkie na randkach? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ale u mnie piękne słonko! :) Sipp ale on podły jest!!!!!! A już myślałam, że są faceci, nawet z odzysku, którzy są w stanie przekroczyć barierkę... Ale nie martw się, głowa do góry! Tydzień się właśnie kończy, a od poniedziałku będzie lepiej. Perspektywy pracy się pojawiły, wykażesz się na targach :) Trochę zajęć Cię czeka w najbliższym czasie, a princem wcale nie charmingiem nie przejmuj się - nie jest tego wart!!! życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
You think that you are strong, but you are weak... Odnośnie pana ksiencia powiem - za Madonna :) Uwielbiam ta piosenkę. Jest moim hymnem chyba teraz :) Właśnie mam domowe Spa. Już wymoczyłam ciało swe, wykremowałam, teraz mam maseczkę na włosach i zieloną maź na twarzy. Zaraz oporządzę wszystkie pazury i taka piekna i pachnąca pójdę spać. Sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzien sie skonczyl. bilans tyugodnia jest ujemny jak na razie. mam nadzieje, ze nastepny zacznie i skonczy sie lepiej i ze bede na plusie. a co do charminga... to no coz, poczekam na nastepnego. ale wiem, ze bywaja faceci co potrafia przekroczyc poprzeczke. ten widac mial wady ukryte:) ja tez zaraz poloze sie do lozeczka niestety sama. a gadam z kolesiem przez gg ktory doslownie mnie oslabia swoim staroswieckim podejsciem do zycia. ogolnie jego sposob pisania jest "obledny". zastanawiam sie czy koles nie jest jakims naturalizowanym polakiem... doslownie mozna sie pochlastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haslo miesiaca, pytanie faceta z gg - "mialas wczesniej juz chlopaka?" zaznaczam, ze facet jest po studiach technicznych i ma 29 lat... no nie zalamac sie? no az mi woda w gardle stanela jak przeczytalam to pytanie. rozbrojona jestem na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) dzisaj miałam nawet fany dzień :) było ciepło i słonecznie i pojechałam do cioci na wieś :) było sympatycznie no a przede wszystkim spędziłąm sporo czasu na świerzym powietrzu :) Ale trochę z tym przegiełam, bo wieczory niestety już są zimne... brrr... rozgrzewam się właśnie nalewką ze śliwek, a potem ciepła kąpiel (nareszcie!!!) i do łózia :) Sipp tydzień się już kończy :) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×