Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gosia, to to już wyższa szkoła jazdy:( Może np posty sumuje na koniec dnia, albo jakoś tak, tego to juz nie wiem, wybacz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thornie - bo Ty sie może teraz krępujesz odezwać, jak my takie rozgadane... No to ja powiem tak - uważaj, bo jak Ty sie zaangażujesz a on traktuje to jako przyjacielski seks tylko to będzie bolało. Na początku to i może będziesz kontrolować uczucia, ale później... My kobity się jednak zakochujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz wszystkie będę beczeć ;) Pokazać coś kobitom ;) Kasiunia spokojnie - dzięki temu jestem mniej gadatliwa ;) Przynajmniej według oficjalnych statystyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisie były fajne... Był tam Toudi jak dobrze pamiętam. Jeden nasz pan profesor na studiach nosił taki przydomek nadany mu przez studentów ;) Pozdrawiam Pana Profesora 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thoronie
Gosiaczkowa wiesz co ja nie wiem czy jest lubie z nim spędzać czas myślę ze on też ale czegoś jednak brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 🌼 za stronkę i nie becz, bo nam Gosia więcej emotek nie pokaże ;) znam już 5, a kto wie może niedługo poznam 6 ;) Thornie Goś ma rację - uczuć nie da się kontrolować, nawet jak bardzo bardzo tego chcemy i bardzo się staramy. Taka już nasza natura, więc uważaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thoronie - jak odczuwasz, że czegoś brakuje to juz masz znak, że coś nie tak jest... Zapytaj go wprost, jak traktuje Waszą znajomość. Jeśli powie, że jak kumpelski układ, to ja bym sie jednak wyprowadziła. Bo baba i chłop pod jednym dachem, to zawsze ogień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thoronie
Gosiaczkowa ja siestaram nie angażować - tylko że hmm chyba nie dam rady a sexu juz więcej nie będzie bo coś takaiego mnie nie bawi i tyle każdy śpi w swoim łóżeczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thoronie
A z tym wyprowadzeniem to nie takie proste bo jeszcze ze 3 miesiace zanim będe miała swoje mieszkanko a jeszcze musze je wykończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła średnio mnie kręci... Może powinnam... Stosowne wykształcenie posiadam ;) W sumie lubie dzieciaki i sporo z nimi juz pracowałam, ale do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thoronie - znaczy juz żeś zaangażowana... To tym bardziej musisz pogadać z nim, żeby wybadać na czym stoisz. A jak przyprowadzi jakąs kobitę do domu? I z tym seksem też się nie ma co zazekać, że nie będzie więcej... Kochana... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik potrafisz wytłumaczyć swoim uczniom ;) może się marnujesz na tym kafe ;) spragniona wiedzy młodzież czeka ;) Kasia co się stało? (Gosia umiemy pogłaskać emotką?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem, czy chcę z młodzieżą... Niby nie mam złych wspomnień strasznie, ale... jakaś ta mi się ta młodzież obecna dziwna wydaje. Płytka strasznie... Kasiunia co Ci Słońce? Nie umiemy pogłaskać emotką, ale możemy dać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzież jak to młodzież bywa różna :) to w takim razie może przedszkole? Kasiu uśmiechnij się! Nam też nie jest za fanie, ale się staramy :) ❤️ dla Ciebie i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ale Ty wybredna jesteś :) Gimnazjum Ci nie zaproponuję, bo to zabóstwo :) zostaje podstawówka i uczelnia :) Kasia potańcz z nami przy Lambadzie :) albo przy Limalhu ;) ak w zeszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×