Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

rany mam cos nie tak z pamięcią... zapomniałam identyfikator do mBanku. od roku parę razy w tygodniu wpisuję wpisuję te cyferki, az tu nagle bach... na szczęście w domu mam zapisane... rany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodźcie na barszczyk :) Dobry wyszedł ;) Taki lekko kwaskowy, z cebulką i odrobiną czosnku... No to smalczyk do tego i ogóraski... Mniam!!! Mania, za Biała Ci kwaitków nasypie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knedle też bym zjadła... Ale może jutro :) Dziś będę sie opychać barszczykiem. Za tydzień mam spotkanie klasowe :O Może powinnam jakąs dietę zastosować czy cuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne powiedzonko :-) Gosiaczkowa, ale mam satysfakcję mówię Ci!!! Olewam tego palanta, normalnie nawet nie patrzę na niego jak do mnie mówi... Koleś w szoku :D Pisze do mnie, że musimy porozmawiać, że musimy spróbować jeszcze raz... buahahahahahaha... to ja tylko odpisałam "nie mam już o czym z Tobą rozmawiać" Czuje się wspaniale! GIRL POWER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Mania!!! Im to sie zawsze wydaje, że oni to takie super jednostki, iz my zawsze będziemy na nich czekać. Nieważne ile, rok, dwa lata, 10 lat. On będzie chciał znów nas w swoim życiu, a my pobiegniemy. Takiego wała :P Inna sprawa, że ktoś ich tego nauczył... Kobiety właśnie :( Same sobie to zrobiłyśmy... Ja zawsze mówię. Jakby więcej z nas bab miało jaja i twardo stawiało warunki, a później je egzekwowało, to i chłopy by mniej zdradzały i oszukiwaly... Bo by wiedzieli, że nie przejdzie. Ale skoro tyle razy przeszło, to moja nadzieję, iż kolejny raz też się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez rewelacji, ale dół juz za mną ;) Jednak jedzenie poprawia humor :P Próbuje umówić się z koleżanką na weekend, ale coś nosem kręci, że z chłopem by się spotkała. Chłopa juz zmieniła pod siebie i czuje, iz niedługo jej się znudzi. Nawet garderobę mu wymieniła!! A on sierota boża zgodził się na wszystko... To się nazywa asertywność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie jest super! od kiedy zapisałam się na te fitnessy to czuję się o niebo lepiej :) te trenerki tak maltretują, że w czasie zajęć o niczym innym nie pomyślisz :) a po takim wycisku to i bez wyrzutów sumienia wpierdzielę pół lodówki ;-) tyle że zakwasy mam chyba wszędzie gdzie można :O Zapisz się na jakieś wygibasy Gosiaczkowa to super robi!:-) Oczywiście jak lubisz. Mój to może z 2 miesiące dał się tak urabiać, potem stop i po swojemu. i to była prosta droga do upadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany mój nie dał sobie wymienić garderoby... ma chyba z 1000 par czarnych sztruksów i stale w tych czarnych sztruksach... masakra. w sumie to wyglądało jakby w jednych spodniach chodził... do tego czarne bluzy, swetry, t-shirty... lubił facet czarny nie ma co ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle odcięli mnie od netu, a jak go przywrócili, to moj gg oszalało i wywaliło z siebie mnóstwo wiadomości, które jakoś wcześniej do mnie nie dotarły Nie lubie tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do Mani jeszcze powiem - ja tam nigdy nie miałam zapędów, żeby zmieniać diametralnie styl jakiegoś chłopa. Chłopy za to chętnie chciały zmieniać mnie :P I tylko jeden wiedział, jak się należy do tego zabrać. Jeśli chciał mnie w czyms zobaczyć, np. w butach na obcasie, to mi je podarowywał ;) Ogólnie, jak słyszę od faceta "ja to lubie kobiety w tym i tym" to od razu mi się włącza "no i mnie w tym nie zobaczysz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomości - różnie. Od koleżanki była ważna, bo pytała wczoraj!! czy bym dziś z jej córką nie posiedziała. No i za późno się dowiedziałam, bo bym z chęcią posiedziała. A ona teraz biedna od telefonu odcięta, więc tylko tą drogą kontakt z nią jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem strasznie gadatliwa ostatnio tutaj ;) Ciekawe, ile juz postów wysmoliłam ;) Wiesz może Maleństwo, jak to się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak ważne wiadomości :( niestety nie mam pojęcia, jak to się sprawdza - umiem tylko tutaj odpisywać i stworzyć 4 emotki ;) pożytku ze mnie nie będziesz miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ;) Ja i komputer kochamy się bardzo ;) 6 lat łącznie życia z informatykami... to się musiało odbić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×