Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Chociaż powiem Ci Maleństwo, że ciągnie mnie troche w rejony informatyki. Na tyle, by sobie poradzić w chwili awarii komputera. Do Sipp trochę mam daleko, ale ona to specjalistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wzajemnie :) bardzo się cieszę, że Cię poznałam :) wiesz tak sobie myślę, że trzeba opracować jakąś strategię pt.: "stajemy na równe nogi i z uśmiechem idziemy przez świat" - co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętasz ... ? Lata osiemdziesiąte, to niepojęte, że: Byliśmy święcie przekonani, że George Michael jest hetero. Staliśmy w kolejce przed budką telefoniczną za każdym razem, gdy chcieliśmy zadzwonić do domu. Trwała uważana była za modną fryzurę - zarówno wsród dziewczyn jak i facetów. Gwiazda Dirty Dancing Patrick Swayze był symbolem seksu. Kawałek materiału z Lycry o nazwie "Body" z zapięciem w kroku (nie do opanowania zwłaszcza w połączeniu z alkoholem) był nieodłączną częścią naszej garderoby. Poduszki na ramiona, im większe, tym lepsze, dawały nam naturalną sylwetkę. Maskara nie mogła być czarna, tylko w tym samym kolorze, co tęczówka- niebieska, zielona lub brązowa. Nie wolno było skakać po podłodze w trakcie słuchania muzyki - rysowały się płyty. Chodziły plotki, że Michael i Janet Jackson to jedna i ta sama osoba. Getry i koszula były oczywistym zestawieniem. Nasze najpiekniejsze obrazy przedstawiały pary całujące się przy zachodzie słońca, płaczących klaunów i galopujące jednorożce. Aerobik uprawiało się w stringach założonych na kostium do ćwiczeń. ;) miło powspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thoronie
O udało sie Ja niestety też sama w domu i głowa z doła nie wystje na dodatek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja drogą - czy można gdzieś kupic zielona maskarę ?:) Brązową posiadam, ale żaden efekt ;) Ponoć fioletowa jest niezła też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thoronie
co mnie sprowadza a tak mi smutno że musże z kimś pogadać bo zwariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Czarnooka Paulo :) Goś coraz więcej nas tu :) kiedyś miałam maskarę w kolorze oberżyny - całkiem niezła była :) zielonej chyba nie widziałam, ale jakby poszukał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszmy bestsellera ;) Będziemy sławne i bogate, a wtedy na pewno nie samotne :P Szkoda tylko, że chłopy polecą na te nasze dwa przymioty - sławę i bogactwo... Hola nowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest myśl :) Nawyżej będziemy przebierały i wybierały i może jakiś siegaący poprzeczki w tym tłumie się znajdzie :) a może i nawet taki co ją przekroczy ;) hahahaha pomarzyć fajna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta poprzeczka... :D A przecież ja nie wymagam wiele - chcę, aby mężczyzna był mądrzejszy ode mnie... I już ;) No i żeby poczucie humoru miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie Gosik, że to zupelnie niewiele - i też takiego chcę :) Paula to nie koniec świata i żaden powód do podłego nastroju! wiem co mówię, bo też mam nie za dużo kilogramów i chciałabym przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×