Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Ta tęsknota jest właśnie nagorsza :( i jeszcze co chwila w TV jakieś ckliwe filmy jak zwykle kończące się happy endem. Postanowiłam, że od dziś oglądam tylko zagadki i dr Housa :) Sipp, o której zaczyna się serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam wszystkie :) Jestem maniaczka i obiecałam sobie, że kiedyś ściągne wszystkie sezony:D Brzuszek - czuję, że jest. Dziwnie mi jakoś... Jutro może lekarz cos poradzi. Oby!! A jeśli nie, to chyba zachowam się jak rasowa bulimiczka i zmuszę do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci radzę od razu zachować się jak bulimiczka :) po co się męczyć? Kurcze zaplanowałam udusić dzisiaj żeberka, a tu pech nie mam cebuli :( muszę iść do sklepu :( ale może świeże powietrze dobrze mi zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz próbowałam :( Ja nie wiem, co one tam sobie wpychają, ale ze mnie nic nie leci :P Żeberka... powiedziałabym mniam, ale nie dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak mi jutro lekarz nie pomoże, to zakupię troche tej sproszkowanej kredy :) W ogóle, to jestem ciekawa tej listy Sipp odnośnie cech faceta :) Może się z nami podzieli. Ewentualnie możemy stworzyć własną ;) Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem ciekawa :) ale nad własną też możemy popracować ;) tylko tak sobie myślę, że potem żaden osobnik płci męskiej nie pzrejdzie procesu rekrutacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :D Posłałam Ci maila... dłuuuugaśnego :D Moje cechy konieczne u faceta: - inteligencja - chętnie ponad przeciętną ;) - życiowa mądrość, którą potrafi zastosować w praktyce, a nie tylko o niej gadać ;) - poczucie humoru - chetnie czarne ;) - pasja w życiu na razie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos dziewczynki to moge wam podeslac, mam zrobiona w exelu, tak, zeby od razu mi delikwenta podliczalo. tylko bede wam musioala wytlumczyc o co mi chodzilo z kryteriami, ale to nie na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to wrocilam z treningu i czlowiek jak sie zmeczy, ale tak dobrze zmeczy to problemy mu sie mniejsze wydaja i jednak te endorfiny i seratonina poprawiaja humorek. tez cos dzisiaj bylam przymulona po przejsciach z zeszlego tygodnia a teraz jest luzik, poza tym, ze jestem przed @ i mnie boli podbrzusze:( no ale niech sie juz pojawi to moze w weekend pojde na basen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg nie działa :( ale to wina dostawcy netu :( Kolega z osiedla dzwonił, że on też nie ma... Sipp to ja poproszę ten wykaz :) Będę podliczać mężczyzn :D SUPER :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to obiecałam sobie od 1-go ćwiczyć brzuszki i co?? Dupa!!! Brzuszek się sam ćwiczy w skrętach od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goś, ale przez te wewnętrzne skrętny to Ty Kochana możesz schudnąć! :) a brzuszki zaczniesz ćwiczyć od następnego poniedziałku, albo od października ;) Ja mam w planie basen - ale narazie na planach u mnie się kończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudnąć, jak schudnąć, brzuszyska trza się pozbyć :P Matko i w sobotę to spotkanie klasowe :O Idę spać Dziewczynki Kochane. Śpijcie słodko, śnijcie kolorowo i do... jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! moje sny zaczynaja mnie rozwalac, dzisiaj mi sie snilo, ze mi w niemczech jakis facet wylamal lopatke:( obudzilam sie z placzem z bolu... no ale coz:( moja waga za to sie chyba wreszcie ruszyla, bo spadla mi o kg od zeszlego tygodnia:) moze wreszcie zacznie spadac:) dzisiaj ide do fryziera, do ktorego chodzilam wczesniej, bo ostatnio kilka razy mi ostatnia fryzierka tylko zniszczyla wlosy i umalowala tak, ze chcialo mi sie wyc. wiec mam nadzieje, ze tym razem wyjde zadowolona:) buzki na mily dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też wczoraj poszłam do fryzjera....troszkę poprawiła mi fryzurkę. W. oczywiście jak to facet nawet nie zauważył .... wybaczam tym razem, bo koleżanki w pracy tez nie zauważyłay, co oznacza że zmiana jest naprawdę minimalna.... Byłam wczoraj w kinie na horrorze ....u ła! pokrzyczałam sobie trochę a sny miałam beznadziejne, jakieś pranie robiłam ....potem jakieś towarzystwo mi się śniło.... i pracować się nie chce za cholerę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp 🌼 pglądasz Prawo i porządek i stąd te sny ;) Mi po wczorajszej dawce Kryminalnych Zagadek śniło się, że jakiś chłop się do mnie dobierał. W moim własnym domu!!! Łaził za mną i całował po szyi :O Sipp zaimponowałaś mi formułą w Excelu :D Pan nr 36 uzyska małą ilość punktów ;) Za to ten poprzedni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×