Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Witajcie po świętach. Niniejszym odmeldowuję się jako najstarsza na tym topiku, skoro już tak się dzisiaj liczymy :). Ja nie przejedzona i nie znudzona ale dziewczyny, ile ja myślenia i filozofowania na godzine robię, to mała głowa. Powszechnie wiadomo, że ja + moje myśli to mieszanka wybuchowa. Oczywiście dumam tak nad swoim nędznym losem - zwłaszcza teraz kiedy będą mnie kroić. No i tak dużo myślałam, że w pewnym momencie stwierdziłam, że problemem jest nawet głupie pójście do lekarza. Kto przy mnie będzie kiedy będę się budzić? Mama? Kto po mnie przyjedzie? Tata? Nie no, super. Super, że ich mam i mogę na nich liczyć, ale przecież nie o to mi teraz chodzi. Wiecie o co? No, to takie właśnie mam mądre mysli. Matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mira - naskrobałam Ci maila:) Słuchaj Kobito... Jak miałaś myśleć??? No jak???!!!! Lanie chcesz??? Nie chcę być brutalna i wulgarna, ale jak będziesz niegrzeczna, to publicznie tutaj obiecuję, iż wcale mamusia i tatuś nie zobaczą Cie pierwsi po, tylko ja :P Zakradnę się i będzie - a po co Ci taki wstyd;) Jasne, chciałoby się, by w tych trudnych momentach wspierał nas nasz prywatny, osobisty facet. Ale... Myślę sobie, że czasem uśmiech przyjaciółki jest droższy i cenniejszy niż 100 róż od chłopa. Mężczyźni bardzo często nie stają na wysokości zadania po prostu, a pewne zdarzenia ich przersatają. To my - kobiety jesteśmy tą silniejszą płcią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mira-- co za krojenie, bo ja tez jakos nie jestem doinformowana. a Gosia dobrze mowi, prawdziwy przyjaciel jest 100 razy wiecej wart niz facet. wiec sie nei lam, my Cie bedziemy na pewno wspierac, tymczasowo wirtualnie, ale na pewno bedziemy wspierac! Gosia - a jak u Ciebie? jak ze zdrowkiem, przestalas obszczekiwac rodzinke? a jak z praca? ruszylo sie cos? Biala-- a jak z mama? jak sie czuje? brat stoi nadal na wysokosci zadania? czy musisz go pionowac? Maxi-- a co u Ciebie? bo wiadomosci od Ciebie to juz wieki nie slyszalam bardzo nie ladnie tak nas zaniedbywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - mam ma sięoki. Dostała kolejne zwolnienie.... na święta naszykowała jak szalona mimo że i bratowa i ja angażowałyśmy się też od siebie przygotowałyśmy jakieś tam potrawy.... czasem jak się przeforsuje to boli ją brzuch.....ale nie umie się oszczędzać nic a nic! Brat jak najbardziej staje na wysokości zadania! i bratowa też! Od wtedy co z nią tak szczerze pogadałam na gg (aż mi się ręce ze zdenerwowania trzęsły) ....no i od choroby mamy ich wspólne mieszkanie wygląda zupełnie inaczej! Aż miło popatrzeć i ioch odwiedzać. wczesniej każde siedziało w swoim pokoju i mijało się wielkim łukiem. Teraz tworzą jedność.... jest normalnie. Rozmawiają, mówią sobie o swoich sprawach np jak było w pracy, albo, że wychodzą z domi w wróca dzis czy jutro ....czy cokolwiek. jest naprawdę w porzo! No i brat mi kompa przyjechał naprawiać :D wcześniej też te stosunki były dziwne.... więc odpukać w niemalowane teraz jest oki! tak jak powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effilini
a co to wszystkie juz spia???? ja to mam niestety problemy z bezsennoscia, zebym nie wiem jak byla zmeczona zasnac za cholere nie moge, a jutro znowu o 6 wstac trzeba. no coz wiec moze cos pozytecznego uda mi sie przynajmniej teraz zrobic. kolorowych dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌼 Gdzie ta wiosna?????!!! U mnie za oknem resztki śniegu :( A już bym chciała rozpocząć sezon na bieganie... Mój obcy w cycku nie wygląda na groźnego, przybyłego z zamiarem przejęcia władzy nad całym ciałem - przynajmniej wg pana radiodiagnostyka. 8 kwietnia idę do ginekologa i ona ma zadacydować, co dalej - biopsja czy żyjemy z obcym, ale pod kontrolą. W ogóle to zaczynam odczuwać lekkiego doła - jak to przed okresem. Mam tyle rzeczy do zrobienia, a nie wiem, w co ręce włożyć, nie mówiąc o tym, iż kompletnie mi się nie chce... Biała - pracujesz w pocie czoła od rana, że nawet nie pomachasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ano wzięłam się od rana do pracy....wczoraj bimbałam to dziś musze nadgonić. A jeszcze kierownik dorzucił co nie co :( Kobity co z nasza miejscówą na zlot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! odmeldowuję się i ja :) Mira, nie wiem czy Ty jestes najstarsza na tym topiku...ja wczoraj przekroczyłam 30-tke...tzn, 31 mi stuknęło :) Ech! spędziłam za to uroczy wieczór ze swoim byłym :) Gosia, jak Twój pan nr 36? cos nie piszesz o nim ostatnio.. u mnie za oknem tez resztki sniegu i co chwile pada kolejna porcja! chce wiosny!!!! jak tu sie do pracy zmobilizowac po tym wolnym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-- wszystkiego najlepszego, czemu sie wczoraj nie przyznalas?? no ale niech Ci bedzie, ze Ci wybaczymy, masz tu pkny bukiecik 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zdrowka i szczescia (zwlkaszcza w milosci) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel, dzieki :) Biała, dzieki za zyczenia wielkanocne :) widze ze z innego maila pisałaś, ten tez sobie zapisze :) a podasz mi mail do Miry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - już :D sprawdź pocztę ;) i wszystkiego dobrego!! 🌻🌻🌻 i powiedz skończyłaś 30 czy 31? bo się zgubiłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wdepnelam w niezle gowno:O okazalo sie, ze moga mnie wyrzucic ze studiow w niemczech, bo sie kur.wa nie wyrobie z korekturami do dyplomowki i do przejsciowki. a tam jest tak, ze jak sie nie zapiszesz i nie zaplacisz na kolejny semestr w wyznaczonym czasie to Cie moga wyrzucic bez mrugniecia okiem. od rana siedze na telefonie i rozmawiam z uczelnia, ale albo siedza na urlopie, albo mi nie moga pomoc, bo musze z kims innym gadac, albo cos takiego:O normalnie pelny dramat. do tego od przejsciowki koles mi napisal, ze on to nie wie, czy moze ten temat dalej prowadzic, bo firma moze sie cos burzyc, ze tak dlugio i najpierw musi firma wyrazic zgode, a jak nie to nie wiem co ze soba zrobie:( normalnie az sie cala trzese:( a wszystko przez to, ze sie tak pozno obudzilam z zapytaniem o to czy sie wyrobia z korektura:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp – nie łam się!! 🌻 ….nie wiem co więcej mogę powiedzieć :O …na pewno się ułoży i zdążysz z tą korekturą! Olla – mnie w tym roku też tyle strzeli ;) tyle, że w grudniu :P Dostałam jakąś głupią tabelkę do wypełnienia ….no beznadzieja totalna :( Nie wiem jak ją ugryźć :O Siedzę i patrzę w nią jak sroka w gnat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - wszystkiego absolutnie najlepszego! Obawiam się, że jestem najstarsza. To \"77\" nic nie znaczy... To nie mój rok urodzenia... niestety. Sipp - dodzwoniłaś się gdzieś i coś załatwiłaś? jakie wieści? Trzymam kciuki. Biała - rozbawiłaś mnie tą tabelką :D. Gosiaczek - co z tym piwem w piątek lub sobotę? Jaki humor mam to już wiesz, ale może się trochę ubzdryngolę na wesoło i będę znośna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effilini
czesc :) Ola wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, szczesica, zdrowia i spelnienia wszystkich marzen 🌼 a ja wlasnie podjelam decyzje i sie z NIemiec wyprowadzam, raczej na stale. Ale jakos nie moge sobie wypbrazic tego, w piatek ostatni dzien praktyki a w niedziele ojciec po mnmie przyjezdza :( a deczyja podjeta z minuty na minute, zreszta ja podobnie jak sippi co chwila sie gdzies przeprowadzam. kurcze a tak poya tym to sama nie wiem czego chce, no ale moze wszystko sie jakos samo ulozy byle bym skonczyla te studia. sippi a to nie mozesz po prostu za ten semestr zaplacic i bedzie wszystko z glowy, a tamta praca ktora bornilas to byla przejsciowka na niemieckjiej uczelni, bo jakas dzisiaj niekumata jestem. hmmm wiecie co zauwazylam ze juz od dluzszego czasu nikt nie wspomina o facecie, a ja tez nie mam w tej kwesti nic do powiedzenia;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisalam sie jak jelionek i mi zezarło😭 wiec napisze w skrocie rachunek za telefon bedzie duzy bo obdzwonilam co sie dzisiaj dalo, ale jutro dopiero bede wiedziala wiecej bronilam dyplom (mgr) bo jestem na podwojnym dyplomie a na koniec dnia uczylam mame pic teqiule:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olluś - wszystkiego, co sprawia, że człowiek czuje się szczęśliwy. Zdrówka, bo ono najważniejsze, wspaniałych przyjaciół, na których zawsze można liczyć, miłości, która daje siłę do walki o każdy dzień... I... niech wyniki Twych badań pokrywają się z przyjętymi przez Ciebie hipotezami :) 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Mira - Ty ranny ptaszku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiunia – fajnie, że wpadasz ;) tylko dlaczego nic nie powiesz co u Ciebie? Sesja już za Tobą? Sippel – jak się czegoś dowiesz to daj znać bo ja też się martwię, jak Twoje sprawy się rozwiążą Mira – 🌻 Żałuję, że mieszkam tak daleko od Ciebie i Gosiaczkowej, chętnie bym z Wami piwka się napiła…. Elfi – a do Polski to w jaki region zjeżdżasz? Gosiaczkowa – a jak z tą rekrutacją? Był już ten drugi etap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - był i go nie było. Odstąpili od rekrutacji, znaczy przyjęli kogoś po znajomości:( No cóż zrobić... A meczu Widzewa teraz jakiegoś nie ma, żebyś miała transport do Łodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma :( Wiem, że szwagier wybiera się w Twoje tereny na jakąś popijawę znaczy ma jakiś zlot :P w terminie naszego zlotu ;) No ale wtedy też z nim się nie zabiorę, bo ja obieram kierunek Kielce ;) a po za tym nie wiem czy on autem będzie jechał….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szkoda... Wpadłabyś do Łodzi na piwko ze mną i Mirą :) A co do naszego zlotu... Trzeba pomyśleć coś konkretnie już. I przynajmniej ja muszę wyliczyć, ile mniej więcej będzie taki wypad kosztował, bo jako bezrobotna... Bez żadnych perspektyw na zmianę tego stanu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jak na razie walcze z systemem uczelnianym coby wszystko poukladac tak jak byc powinno:( no ale jakos mze sobie poradze, by bylo pieknie i ladnie... elfik-- wspolczuje i przytulam, wiem, jak to jest stracic ukochane zwierze:( mam nadzieje, ze trzymasz sie jakos dla wszystkich teskniacych za mna buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisac chcialam na innym forum a napisalam do was:) sila przyzwyczajenia:D jak na razie nie wyjasnielam jeszcze wszystkiego juz dzwonilam na uczelnie i nadal nic wiecej nie wiem, moze bede wiedziala cos pozniej, bo na razie to nic nie ruszylo z miejsca... ale sie nie poddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×