Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

czesc! dzięki Wam wszystkim, pamiętającym o mnie za zyczenia 👄 Gosia, Twoja końcówka życzeń jest the best :)...oby się spełniła 🌻 jakoś pustawo tu dzisiaj...co z Wami? mnie chyba przesilenie wiosenne dopada! nastrój mi się zmienia jak w kalejdoskopie...nie lubię tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - czesc] ;) u mnie dzien luzik.... całe kierownictwo na naradzie było, a ja miałam obowązek siedzieć w sekretariacie i telefony odbierać ...tylko jakos nikt nie dzwonił :P Po pracy idę do sexshopu ....to mój pierwszy raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała :) a co masz zamiar kupić? powiesz nam? :) notabene...ja tez nigdy nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no to ja wizyte w sexshopie juz mam za soba, pierwszy raz czulam sie strasznie nie swojo. ale w hh w sexshopach maja czasami naprawde fajna bielizne. ale najlepsze to bylo jak poszlam z ex, to oboje staralismy sie czasami wymyslec do czego moga sluzyc znajdujace sie tam \"zabawki\" i czasami to nie bylo szans na wymyslenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effilini
czesc kobitki :) ja dopiero z pracy wrocilam, siedze dluzej zeby sie na zapas nacieszyc ;) ale juz wiem ze bedzie mi strasznie jutro smutno jak sie bede ze wszystkimi zegnala, bylam tam 8 msc a czuje sie jakbym pol zycia spedzila, nawet moi klienci mi prezenty powysylali, kurcze tak milo jakos jak wszyscy sie tak cieplo wyrazaja, ale coz sprawa zamknieta. Biala pochodze z Zamoscia, a studiuje w Lublinie, wiec niezly kawalek mam na ten moj wschod ;) kurcze ja to na rozstaju drog, ciezkie decyzje do podjecia przede mna, z jednej strony fajnie ze jestem sama bo moge sobie podjac decyzje z dnia na dzien zeby wyruszyc na koniec swiata, ale ja kompletnie nie wiem co mam ze swoim zyciem teraz zrobic, no coz moze najpierw sie obronie a pozniej pomysle. o w sex shopie to ja tez nigdy niue bylam, biala i wyszukalas cos ciekawego ? :P olla Ty chyba tez studiujesz w lublinie z tego co pamietam? na ktorej uczelni jesli moge wiedziec? pozdrawiam i ide co nieco upchnac bo balagan w pokoju okrutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, Biała wsiąkła! Odkąd poszła do sex shopu to się tu nie pojawiła. No podziel się z koleżankami! Co kupiłaś?? Co Cię tak strasznie zajęło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z silowni, i wjezdzajac do garazu dotknelam samochodu ojca... na jego oczach... no ale sie nei wsciekl tylko powiedzial, ze wiedzial, ze jestem pierdola... no ale co ja na to poradze ze nie wyczulam odleglosci:( no ale tylko go musnelam i nie ma sladu:D po silce ogolnei ledwo zyje, babeczka totalna sadystka, a zapisalam sie na 5 razy w tygodniu coby troche sie rozruszac i przestac siedziec w 4 scianach, bo juz widok kompa zaczyna mi dzialac na nerwy jutro ide do gina, na dalsze badania, ciekawe co tym razem sie dowiem.. biala-- cos ciekawego znalazla?? pochwal sie, a moze bylac cos wymienic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam kupić siostrze wibrator .... jak dostawałam swój na 30-ste urodziny to ona maó się nie posikała i powiedziała, ż eteż chce mieć. Powiedziałam, że kupię jej na 10-ta rocznice slubu i właśnie ten dzień się zbliża. Poszłam i kupiłam :) Potem z koleżanka poszłuśmy na piwko, jak piłysmy drigie to się do nas jeden gościu przysiadł ....i zaprosił mnie do kina na jutro. Chyba się umówiliśmy ...bym nie poszła, ale zostawił zdjęcia syna, więc pójdę chyba ....przynajmniej po to żeby mu je oddać ...no a jak przy okazji na darmowy seans się załapię to nic nie stracę :P choć pewności nie mam, że on się pojawi.... no i jeszcze pewności nie mam że ja pójdę... Dobra spadam spać 😴 Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, i co z tym kinem? idziesz? nie idziesz? jakieś decyzje podjęte? :) effilini, dobrze pamiętasz, jestem z Lublina, skonczyłam juz studia na KULu, teraz robie tam doktorat :) a Ty na której uczelni studiujesz? sippel, nie martw sie tym wjazdem do garazu! kazdemu na początku zdarzają się wpadki. ja zaraz zarysowałam lekko swój samochód...ale od tametj pory wjezdzam juz niemal z zamkniętymi oczami :) Najlepiej sie uczy na błędach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie tu pusto dzisiaj :( nawet Biala zamilkla :( a moze juz w kinie siedzi??? :) Gosia, dzieki :) sprawdz pocztę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 ale tu dzisiaj puściutko.. Biała ja już dawno po sesji, teraz mam dreszcze jak tylko pomyślę o tej co się zbliża... Zyczę wam miłego wekkendu, takiego pięknego wiosennego i słonecznego:):):) ja pewnie znowu się wynudzę:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! nie udzielałam się dziś za bardzo ....ostro wzięłam się do pracy ;) nie wiem co zrobić z tym kinem ...ogólnie to nie mam ochoty iść.... ale ten gościu jak wczoraj wychodził to zostawił w knajpie zdjęcia syna z komunii.... i głupia cipa zamiast je w tej knajpie zostawić to wzięłam ze sobą z myślą, że pójdę do tego kina i mu je oddam :O Wytzreźwiałam i wcale nie mam ochoty na spotykanie tego łebka. mam dylemat :O iść żeby oddać mu te foty.... przy okazji być może obejrzę film :P (jeśli On w ogóle się pojawi) ....czy olać jego i te jego fotki.... Podobno była żona mu je dopiero dała ( a komunia była w maju poprzedniego roku), wię cchyba mu na tych fotkach zależy..... no nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła, nauczycielka pyta klasę: - Jeśli pięć ptaków siedzi na płocie i zestrzelimy jednego z nich, to ile zostanie? Do odpowiedzi rwie się Jasiu: - Żaden, pani profesor, na dźwięk strzału wszystkie odlecą. - Poprawna odpowiedź to cztery, Jasiu, ale podoba mi się twój tok rozumowania... - To teraz ja zadam pani pytanie - mówi Jasiu. - Na ławce siedzą trzy kobiety. Każda z nich je loda. Pierwsza delikatnie oblizuje gałkę, druga ssie go całymi ustami tworząc z loda stożek, a trzecia odgyza jednym ruchem pół loda. Która z nich jest mężatką? Pani chwilę się zastanawia i pewnym głosem odpowiada: - Wydaje mi się, że ta, która ssie loda całymi ustami tworząc stożek. - Poprawna odpowiedź brzmi: ta, która ma obrączkę na palcu, ale podoba mi się pani tok rozumowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiunia! ;) a już myślałam, że w weekend nikogo nie będzie.... u mnie za oknem słonecznie ;) pranie na balkon wywiesiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam w pośpiechu pranie zbierać, bo deszcz i moich okolić nie ominął :O nie lubię jak wszytskie jesteście takie milczące :( Dobrze, że chociaż Kasiunia dziś na posterunku :D dość siedzenia w domu....zbieram się i idę do koleżanki na wino i pogaduszki ;) zawsze to jakoś przyjemnie minie czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja wrocilam z zakupow. jestem nieprzytomna, po wczorajszej stepie, w domu byla mala imprezka i wszyscy poza na pili wodke, a ja winko i tak sie dobrze pilo, ze cala butelke obrocilam. i musze powiedziec, ze bylo mi wesolutko. wiec ogolnie nei czulam jak mnie wszystko napierdziela, bo instruktorka fitnesu ogolnie sie przyklada do tego i dzisiaj dopiero czuje jak bardzo moje miesnie wczoraj pracowaly, a do tego jaka grypa sie do mnie dobiera, wiec ogolnie polozylabym sie i usnela. za oknem pelny dramat, znaczy sie leje jak z cebra:( a co do zlotu, to moze okreslmy sie do poniedzialku kto na 100% jedzie i w poniedzialek zamowimy jakies lokum, bo tak to sie rozejdzie po kosciach a bylo by szkoda:O ja pisze sie na 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczynki, ale miałam przeżycia... Normalnie prawie pacnął mnie samochód:( Facet wyprzedzał przed przejściem dla pieszych - wiecie, na jednym pasie już się auto zatrzymało, a ten chciał zdążyć innym pasem i... Szczęście w tym, że dosłownie rzucił się na mnie jakiś młodzian i gwałtownie pociągnął do tyłu. Efekt - wylądowaliśmy na jezdni - ja na nim, on z wielkim guzem na potylicy. No ale żyjemy oboje, a to chyba najważniejsze. Oczywiście kierowca tego samochodu się nie zatrzymał. Zauważyliśmy tylko, że to czarne BMW - jakis nowy model, łysol za kierownicą. Z tego miejsca życzę Ci debilu, spróbowania szans z drzewem skoro ludzie to dla Ciebie zbyt małe płotki. W Polsce tylu ludzi czeka na przeszczpy - każda nowa nerka się przyda. Od soboty rana, kiedy to się wydarzyło, nie mogę dojść do siebie. Nawet nie poszłam z Mira na piwo, ale dosłownie boję się wyjść z domu. Muszę to w sobie zwalczyć, bo życie z taką traumą wcale mi się nie podoba... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nas sie na 100% okreslilo... :O gosia-- wiem co czujesz, mnie tak koles stuknal. jechal na szczescie wolno, wiec tylko mniew lekko na maske wzial, ale pozniej balam sie na pasy wchodzic:(. dobrze, ze u Ciebie mlodzian Cie wyratowal, bo idioci jezdza i nawet nie mysla:O. biala-- a Ty co o 5 rano robilas? z imprezki sie wrocilo?;) mnie dzisiaj rodzicielka obudzila przed 7 ze mam ja zawiezc do pracy jak samochod chce miec do swojej dyspozycji. wiec jestem na maxa nieprzytomna:( ide na 15 do gina, dowiedziec sie co ciekawego ma mi do powiedzenia, po tym moim wstepnym leczeniu. pozniej aerobik, a nadal czuje wszystkie miesnie po ostatnim tygodniu:( D. napisal mi malia, zaczyna sie chlopina diomyslac, ze nie jest wszystko ok, ale to mu powiem jak bardzo jest nie tak, jak wroce dzisiaj od gina... buzki na mily poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! wysmarowałam przed chwilą niezłą ilość tekstu...i oczywiście mi zeżarło!!!! to teraz napiszę tylko po krótce... Biała...tez bym chyba nie poszła do tego kina :) więc doskonale Cię rozumiem... Gosia...przeżycie nie do pozazdroszczenia...aż mi ciary przeszły po plecach jak czytałam! dobrze ze cała i zdrowa jestes! a trauma...z czasem minie, musisz być tylko cierpliwa... dzieki za list! odpiszę na pewno :) jak mi sie uda skupić to z pracy...jak nie to wieczorem z domu i jutro Ci wyślę :) zazdroszczę wam tego zlotu...Ech! strasznie bym chciala sie spotkać z Wami...ale może co się odwlecze...:) :) :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Gosiaczkowa – dobrze, że tak to się skończyło… że szedł za Tobą ten chłopak i oczy miał szeroko otwarte. Widać jeszcze nie Twój czas :P Kiedyś jakaś pomroczność na mnie naszła i weszłam bezmyślnie na jezdnię ….jak się zorientowałam, że jedzie na mnie auto to zaczęłam biec a gość zaczął hamować…. Nie wiem kto był bardziej przestraszony….ja się tylko przewróciłam. Mogło skończyć się źle ….czułam maskę jego auta na swoich nogach…..ale on już w zasadzie się zatrzymywał więc nawet siniaków nie było …. Ale się przestraszyłam… bardzo. Sipp – o 5 nowego czasu….więc wcale nie tak wcześnie :P Byłam u koleżanki piłyśmy winko…. I pomyślałyśmy czemu by nie potańczyć? Odwiedziłyśmy dwa kluby… Też dziś byłam u gina…. Wypatrzył jakiegoś mięśniaka. Na razie nie podejmujemy żadnych działań. Obserwacja. Koło czerwca mam się u niego zjawić, wtedy też zrobi się cytologię (bo akurat będzie rok jak miałam ostatnio). Olla – nie ma co zjazdu zazdrościć…. Ja to już mam wątpliwości czy dojdzie do spotkania :( jest już poniedziałek a ja nie wiem jak planować sobie weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dziś dzień w pracy szybko mija…. Ale co się dziwić ….rano kawa, potem około dwugodzinne wagary ….do tego zmiana czasu ;) Ależ pogoda jest zaje…..a!! :D:D:D Słoneczko świeci, ptaszki ćwierkają…. Olla – a wracając do spraw kinowych to idę jutro na „Nie kłam kochanie” z kolegą, z którym znam się od lat :) Ot tak się zgadaliśmy….i idziemy ;) Mira – dzieje się coś niedobrego? Nie ma Cię już tak długo :( Gosiaczkowa – no i Ty znaku życia dziś nie dałaś….. tęsknię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie tu jeszcze taki dowcip ;) mnie rozbawił :D Panie grają w golfa. Jedna z nich uderzyła piłeczkę - chciała prosto, poszło w lewo. Niedaleko stojący obserwator żeńskich zmagań zgiął się w pół, wsadził dłonie pomiędzy uda i wrzasnął. Pani podbiegła do niego przerażona: - Ja bardzo pana przepraszam, ale to było doprawdy niechcący! Pan dalej jęczy: - Jestem fizykoterapeutką, może będę w stanie panu pomóc... Pan nadal jęczy... Pani rozpięła mu rozporek i rozpoczęła masowanie. Po 5 minutach pyta: - No i jak? - Bardzo przyjemnie, ale kciuk nadal boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała...dowcip świetny, uśmialam się :) mialam sporo pracy dzisiaj...ale jak widzę nie tylko ja, bo coś pustwo tu dzisiaj bylo... sipp, co lekarz powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×