Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

ładnemu tak ...ale nie mnie :( ta jedna to okropna :( zaraz będzie po sam nos...bo wciąż rośnie i rośnie :O i z całowania nici :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę ... nikogo nie było :( zabieram się za pakowanie! dopiero!! za kilka godzin wyjazd :D Piszcie kochane piszcie żebym miała co czytać po powrocie :P Jak nie chcecie na forum to na @ jak najbardziej może być :D:D:D Gosiaczkowa 🌻 Pozdrów Mirę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! ja dzisiaj wstalam jak ranny ptaszek, ale dopiero teraz zagladam, nietomna lekko jestem jakos, ale ratuje sie kawka. po wczorajszych cwiczeniach boli mnie dzisiaj wszystko i to tak konkretnie, ale moze wyprowadze te moje kolanka i plecki do stanu calkowitej sprawnosci. a do tego zblizaja mi sie trudne dni wiec jestem dodatkowo obolala na maxa. wczoraj znalazlam na strychu spodnice w ktora sie 2 lata nie miescilam i weszlam w nia:D biala-- zycze super wyjazdu! porob jakies fajne zdiatka i podeslij:) a na skwary to tak jak Ci pisalam uzyj sobie penatenu, potrafi zdzialac cuda:) gosia-- pozdrow mire i powiedz jej ze za nia tesknimy dla wszystkich buziaczki na mily dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sipp! 🖐️ spakowana.... napchałam całą torbę, a i tak pewnie nie to co trzeba. Ech.... Sipp zazdroszczę Ci tego samozaparcia do ćwiczeń ...ja pochodziłam dwa miesiące, trzeciego nie liczę, bo mimo posiadania karnetu byłam tylko raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) standardowo nie mam ani ochoty ani mocy pracowac..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, udanego wyjazdu!\\rób zdjęcia koniecznie :) sipp! gratuluje samozaparcia! cadra, mi sie tez pracowac nie chce jak diabli...a pech chce ze dzis mam najwiecej zajec z calego tygodnia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jakie tu pustki ja od rana sie zwijam z bolu:( trudne dni sie zaczely i chca mnie chyba wykonczyc:o milego ukochanego piateczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ano pustki pustki :( a ja dzis musze nadrobic zaleglosci :( Olla - naszczescie juz piateczek i jeszcze tylko pare godzinek ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały teścik :) Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu. I jak?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba zaznaczyc, ze dzieje sie tak tylko z jezykami ktore znamy perfekcyjnie. bo przy jezykach obcych wylapiemy bledny zapis. ale tescik super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No No!! Kochane!!! Co jest????? Co tu tak pusto???? ja wróciłam!! Było zaje....!!! ;) :classic_cool: wiatr mogł bardziej w żagle dmuchać....no ale źle nie było ;) Pogoda dopisywała na maxa! Było ciepło i słonecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka tez sie zastanawiam co to za kryzys:O albo wszystko juz sie dzieje na privie, albo wiosna przyszla i sie dziewzyny pozakochiwaly inie maja czasu juz na kafe. bizla-- jak tam z W? jak po zaglach? napisz cos wiecej i podeslij zdjecia. ja po cwiczeniu na hula hop, mam takiego sinca na kosci biodrowej jakbym byla co najmniej ofiara pobicia, albo znecania sie... no ale mam nadzieje, ze moje cierpienie bedzie mialo efekty inne niz tylko posiniaczone cialo. milego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę za dużo pisać na forum, jesli chodzi o szczegóły. Fotki prześlę, wyszło parę naprawdę fajnych ;) Kto zainteresowany? zgłaszać się! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) normalnie z niczym dzis nie wyrabiam i moje obijanie w pracy dobieglo konca :( kurcze zapowiada sie znowu miesiac w roznbieganiu grrrrrrr :( no qal ebede zagladac bo faktycznie cos czuc wiosne na topicu ;) Biala - prosze o 1. szczegoly ;) 2. zdjecia ;) pzdr wszystkich i zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała :) mam nadzieję że mnie też uwzględnisz w planach mailowo-zdjęciowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Biała za relację :) ale zdjęcia też chcę :) może byc jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zawaliłam papierami, że teraz to już nie wiem jak z nich wyjdę :O Tym bardziej, że chęci wciąż brak. Ruchy jakieś takie ospałe.... Po za tym co rusz mnie ktoś pyta czy nie zakochana....bo albo się nie podpiszę, albo robię odwrotnie, pełne roztargnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachmurzyło się :( pewnie lunie za moment :O nie mam parasola :O koniec tego ściemniania na dziś! Jutro zamierzam ostro pracować, ciekawe czy mi sie uda wprowadzić w życie swoje postanowienie. O! juz pada 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was i ściskam - od siebie i od Miry i znikam. Nie jestem juz zupełnie w temacie tych Waszych prywatnych spraw, bo wszystko dzieję się na drodze prywatnej, więc... :( No i praktycznie nie siedzę przed komputerem, bo rano kurs, później nauka, a jak zaglądne, to i tak nikogo nie ma. To... trzymajcie się Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-- nie Ty jedna jestes nie w temacie. wczesniej wy gadalyscie @ i ja nie kumalam, ale jakos sobie damy rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Biała ja tez poproszę o więcej szczegółów:):) U mnie brak żadnych istotnych zmian w życiu, więc Was o tym nie informuję, poza tym że mi się sesja zaczyna:(:(. Ale jak wiadomo to nieuniknione na studiach:P Miłego wieczorku życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratuuuuuuuuuuunku!!!!!!! miałam dziś wziąć się ostro do pracy.... tymczasem siedzę, patrzę tępo w monitor i myślę o niebieskiech migdałach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala Nam Sie Zakochala :p :p czesc wszystkim ;) wczoraj bylamna solarce i sztuczne slonkomi nagrzalo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - tak się nad tym zastanawiam ....i boję się, że możesz mieć rację. Co Was tu tak mało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ze wszystkie piszecie juz na priv, o mnie jedynie pamieta sipp 🌻to przesylam na forum usciski i całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×