Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

no chyba że się zmienił!!! jak się kogoś zna tyle lat to się widzi z jakimi dziewczynami był w związkach. mówię Wam dziewczyny to długo nie potrwa! ale póki co to się sobie z nim poumawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówią.... lepszy rydz niż nic a po za tym będę się stosować do tej dewizy "lepiej żałować że się coś zrobiło niż załować, że się nie zrobiło" na razie kiepsko mi idzie, bo mogłam dziś całować i być całowana :P ale przystopowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, no to już coś konkretnego zaczyna się dziać... Kurcze ja tez bym się z kimś chętnie ......, ale nie ma z kim:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć[ witajcie kobietki! wpadam szybko przed wyjściem do pracy, miłego dnia dla wszystkich 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, nic tu się wczoraj wcale nie działo ! no ja to np.byłam w pracy a potem to już tylko gości miałam no i szybko padłam.... za to dziś wstałam jak skowronek, słońce coś nieśmiało narazie wygląda zza chmurek,no i nie za ciepło jak narazie.... a ja tu mam rowerek w planach miłego dnia dla wszystkich i mam nadzieję że pogodnego jak wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filokah - czy kwitnie? nie wiem.... jestem pełna sprzecznych mysli.... w jednej chwili chcę, żeby kwitła ....w drugiej chwili mam ochotę mu powiedzieć, że bez sensu zmieniać tak fajne koleżeńskie relacje na coś co nie może się udać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chętnie też bym dziś na rowerek wybyła ;) zobaczymy - na razie zdecydowałam się iść do kościoła....nie byłam chyba od świąt! U mnie piękne słońce :D naprawdę żal w domu się kisić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak przewidywalam najpierw zostalam zatrudniona jako tragarz konsultant przy zakupach, a pozniej przy sprzataniu strychu. no ale znalazlam plecaczek o ktorym zapomnialam zeposiadam i planowalam podobny kupic... wiec wydatek mniej:) dzisiaj tez mnie chwile zatrudnili przy sprzataniu, ale nie na dlugo, bo po wczorajszym to mnie plecki bola. rodziciel nadal histeryzuje ze chory jest itd, ale juz wychodzi na dwor czasami, za to rodzicielce sie cos w glowke robi i obraza sie nagminnie nie wiadomo o co i na kogo... a pogoda u mnie tez wiosenna nic tylko psa na smycz i na spacerek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać ...nie powracały :( słabo wykorzystałam dzisiejszą pogodę :O można powiedzieć, że przekisiłam się w domu :O Na pocieszenie wypiję lampke wina ;) ....albo i dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×