Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Ty wiesz ....sama!~nie wiem jakoś tak mi się zachcaiło lampeczki winka... w końcu wypiłam trzy myślisz, że to już alkoholizm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty.. ja lubie winko jak sprzątam sobie heh, ale dzisiaj miałam tylko rum i też pociągnęłam.. z colą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moze teraz mnie nie skasuje. biala, rozkrecaj znajomosc, ryzyk fizyk jak sie uda cos zbudowac bedziemy szczesliwe a jak nie to bedziesz bogatsza o kolejne dowiadczenie. gonia, podrzuc pare tekstow po hiszpanksu zebym mogla w pracy zastosowac, (najlepiej w stylu \"daj mi ku... swiety spokoj\":P) sipp, ten tydzie bedzie lepszy, trzymam kciuki.. u mnie sytuacja niby ok ale jakas przepasc sie zrobila i nie potrafimy zbudowac mostu. no coz jak to spiewa nosowska \"musze to przetrwac, przeczekac, przeczekac trzeba mi...\" milego wekendu dziewuszki 🌻 cadra, kasiunia, malinkaa, setunia, mira, olla, fiolkah, babiniec ze ho ho :) nie chce mi sie isc do pracy, jestem wypalona zawodowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem czy bialą bedzie glowa bolala:) wino obaliła na dobry sen, no no, to wszystko przez tego W:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monolog vaginy...... nie dziwie sie bo pora idealna na spanie jeszcze.... ide po kolejna kawe- w koncu nie spie od 4 :) musze sie jakos pobudzac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi – lubię jak przychodzisz na nasz top :) Nie boli mnie głowa, mam się świetnie… nie obaliłam całego wina, tylko pół. Całkiem fajnie mi się po nim zrobiło. Spałam słodko jak niemowlę :) Co do W. …to moje podejście zmienia się jak chorągiewka na wietrze….W jednej chwili chce próbować w innej nie. Ostatnio sobie wymyśliłam, ze nie chcę być lekarstwem na zapomnienie… Dość niedawno się rozstał z kimś z kim był sporo czasu. Chyba jest za wcześnie, żeby pakować się w kolejny związek (mówię o nim nie o sobie). Nie chce Was już zanudzac tym tematem…. Mamy piękny dzień :D i podobno pogoda taka ma się utrzymać przez najbliższe dwa tygodnie ;) Suuuuuuuuuuuuper, prawda? Gosiaczkowa – jak weekend? Udany? Rozmowy były trudne? Owocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypiam.... dopiero teraz zauwazylam ze dzisiaj o 6 rano zyczylam wam udanego weekendu :( tak przy poniedzialku, pomieszaly mi sie pory dnia i dni tez.... chcialabym zeby juz bylo srodowe popołudnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) ale sie wylezalam na slonku przesz 3 dni - tego potrzebowalam. Nie mam Wam co opowiadac bo bylam solo, wylaczylam telefony i sie wyalienowalam ze swiata ;) Maxi - Twoje posty o 6 rano - boskie!!!!!! co do wypalenia zawodowego- WITAJ W KLUBIE - a tak wogole to moze macie Dziewczyny jakas recepte na brak checi do pracy i wypalenie...... bo ja juz sama nie wiem co mam zrobic...... Biala - ZADNE ODWYKI!!!!!! jestes jedna z filarow tego topicu - a co do Twoich obaw - uwazam ze niepotrzebnie tak rozmyslasz m- zostaw to w spokoju niech sie rozwija swoim tempem ;) Buziaki dla Wwszystkich PS. znowu nie chce mi sie pracowac i jeszcze nic nie zrobilam a siedze od 8 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cadra, nawet nei wiesz jak ci zazdroszcze tego wyalienowania! ja nie umiem juz sie zrelaksowac... zrobilam sobie w weekend nawet kąpiel w olejkach rózanych, świece, muzyczka nastrojowa...niby mialy mnie uspokoic, gdzie tam.... nabuzowana chodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by sie taka rąbanka z łopatą przydała, moze bym zrzucila stresy i cięzary dnia codziennego... biala, zostalo ci cos do kopania jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wysmarowałam rano posta,...wysłalam i co? okazało się że zginął gdzieś po drodze... nie mam czasu na pisanie od nowa :( więc tylko się przywitam i życzę wam milego dzionka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od fryziera, siedzialam 4.5 godziny!!!!!! myslalam, ze tam doslownie oszaleje, juz pod koniec to chcialam tylko wyjsc, no az mi sie plakac chcialo:O ale z wlosow jestem zadowolona, wygryzla mnie tak, ze masakra, na razie mam proste wiec nie wiem jak bede wygladala w naturze, ale kolorek mam super takie cos ala miod + orzech laskowy + troche ciemnych pasemek, ale tak, ze wyglada to, jakby byl jeden kolor tylko sie na loneczku rozjasnialo. ona to melanzem nazwala... a teraz ide wszamac jakis obiadek bo zaraz padne z glodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Wekkend miął i znowu tydzień pracy nas czeka. Dobrze bynajmniej, że tym razem trochę skrócony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny ;) ciepłego i slonecznego dnia zycze ;) jeszcze tylko jeden dzien i wolneeeeeeeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szefowa wyjezdza jutro..a dzis jeszcze mam sporo pracy... jak wasze plany na długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×