Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

🖐️ Kasiunia – i co wyszło? Ładnie pewnie jest :) U mnie jest pogoda do bani :( pada …słońca nie widać, i pewnie dziś już się nie pokaże :O Po pracy piwko mamy zaplanowane, nie chce mi się iść. Cos tak czuję, że jak poszłabym razem z nimi prosto po pracy to bym była jedyną dziewczyną w towarzystwie… Jakoś nie w sosie dziś jestem….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki mialam dlugi weekend spezic na wylegiwaniu sie samej w domku, ale plany mi ulegly zmiany i jade w gory. ekipy nie znam poza moim bratem i jego nazeczona a ma byc popnad 10 osob. jechac mi sie szczerze mowiac bardziej niz bardzo nie chce, no ale spedzic 5 dni samej to tez mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) jeszcze 6 godzin i wolneeee - normlanie niemoge sie doczekac!!!!!!! jestem totalnie spalona i mam dola egzytencjonalnego - byle do jutra :( Sipp - na pewno bedzie super!!!! najlepiej jest jak sie jedzie i nikogo sie nie zna ;) Biala - mam podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Kobitki ❤️ Właśnie wstałam :) Późnawo, ale i musiałam odespać wszystkie zarwane noce ;) Trochę się poogarniam i chyba przejdę do fryzjera, bo widzę, że tu wszystkie panienki porządki wiosenne na głowach poczyniają :) Może i ja co uporządkuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie puchy??? wszystkie siedzą u fryzjera czy na zielonej trawce już? ja planuje fryzjera ale dopiero po dlugim weekendzie... jak bedzie pogoda, wsiadam w samochód i jade na działke do rodzinki, nad jezioro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ byłam na piwku...disco nie wypaliło. Jakoś chęci brakowało. Dziś W. mnie namówił na wycieczkę do Paryża ;) no K. tez miał swój udział w namawianiu :P Jeszcze nie wiem jak wyrobie sie z kasą, ale już się cieszę na myśl o Paryżu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new york
U mnie cudna pogoda,opalam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkie juz na długim weekkendzie??? Kawyyyyyyyyy!!! Pochmurno, ale jest nadzieja, że się wypogodzi.... może nawet słońce się pokaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ale jazda, jaka majówka ... leje jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spędzam weekend nad hiszpańskim, więc słońce tudzież brak słońca w ogóle mnie nie rusza. A wczoraj odcięli mnie od netu Do fryzjera się nie dostałam. Nie przypuszczałam, że tyle kobiet chce mieć ładne włosy na długi weekend. Fryzjerki też były w szoku i uwijały się jak w ukropie. Spokojnie, poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) włoski mają piękny kolorek-czarny, taki jaki zamierzałam osiągnąć:P Biała- Paryż????? Super, ale Ci zazdroszczę, tzn. ja też bym chętnie wybrała się do Paryża. A jaki termin??? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszystkie majówkują :) Ja wczoraj wybrałam się z kilkoma dziewczynami z kursu na działkę do jednej z nich. Miałyśmy ambitne plany nauki i napisania miliona dialogów :) Skończyło się na super zabawie, śmiechu, przejedzeniu i przepiciu ;) 10 godzin paplania zaowocowało dziś bólem gardła i niezłą chrypką, ale jak już zostało ocenione - teraz brzmie lepiej po hiszpańsku niż po polsku:P Echhh żebym jeszcze wiedziała, co mówić po hiszpańsku :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wczoraj piłam z rodziną.... dzis czeka mnie picie ze znajomymi.... normalnie maraton ;) a W. przyniósl mi dziś różę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! wpadłam jeszcze na chwilkę ...już się wyszykowałam i mam 20 minut do wyjścia :) więc pomyślałam, że może sypnę jakimś monologiem? :P:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyście miały co czytać jak z majówek powracacie :) ech.... pogoda do tej pory była łaskawa....a teraz niestety leje :( i wiatr się zerwał nie wiadomo skąd!!! brrr i grzmi :O przyznam Wam się skrycie, że wcale mi się nie chce z domu wychodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj! grzmi coraz bardziej :O:O:O:O hehehehe jak nie ma o czym gadać to się gada o pogodzie nie? - zupełnie jak ja teraz :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po długim weekendzie... Nie powiem, żebym odpoczęła, nie powiem, żebym się wyleniła :) Było jako tako ;) Szkoda, że pogoda się nie popisała - byłoby milej :) Dobrej nocy życzę zatem 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to po weekendzie... jutro do pracy Ech! jakby się ktoś pytał co u mnie to zdurniałam do reszty :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×