Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

To idę na hiszpański... Tak wprost po długim odpoczynku mamy sprawdzianik - echhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarno-biały
Wszystkie kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) wrocilam - zebym jakos super odpoczela to nie powiem :o ale przynajmniej na tyle ze mam dzis CHECI do pracy ;) zobaczymy co z tego bedzie :p milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki ja tez wrocilam z gor, bylismy w beskidzie sadeckim, w sumie bylo bardzo fajnie. polazilismy troszke po gorkach, ale bez szalenstw, bo ja to kaleka jestem lekka wiec sie nie porywalam z motyka na slonce. chociaz w sobote troche bardziej hardcorowo poszlismy no i zakonczylo sie moja kontuzja kolana. znaczy sie wyskoczyla mi i wskoczyla na miejsce lekotka, bol nie z tej ziemi, ale zagryzlam zeby i udalo mis ie nei wyploszyc zwierzyny z lasu, a wspoltowarzysze mojej niedoli byli ze mnie dumni, ze tak dzielnie znosze bol. ogolnie dzisiaj jestem zmeczona i miesnie mnie bola, ale to taki w miare przyjemny bol:) poznalam wreszcie tak troche lepiej dziewczyne brata i jego towarzystwo i mozna powiedziec, ze nawet sie wpasowalam do nich i polubilam ich wszystkich;) jedynie co bylo lipne to pogoda, tylko w piatek mielismy sloneczko, a tak to albo pelne zachmurzenie, albo deszcz, wiec lazenie po gorkach bylo interesujace. a co najlepsze to ja nie wzielam butow gorskich tylko sobie w adidaskach popylalam... no ale coz, jak sie nie ma w glowie to ma sie w nogach;) a teraz wracam kurowac kolanko, bo dzisiaj wieczorkiem step:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! u mnie generalnie lało cały weekend...ale w krótkich przerwach bez opadów udało mi się pojezdzic na rowerze :) Biała, Gosia...co za cisza??? czekam na jakies @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała wpadła w sidła miłosne i już się nie udziela na starym topicu starych panien ;) Co zrobić... takie życie ;) U mnie stara bida - wróciłam z hiszpańskiego, biorę się za hiszpański :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gosiaczkowa - sidła miłości? hmmmm no może i tak :P Nie wiem co przyniesie los....oboje nie jesteśmy zakkochani i chyba oboje trochę zaskoczeni rozwojem sytuacji. I jak na razie żadne z nas nie żałuje zmiany koleżeńskich relacji na inne. Ja oczywiście widzę wszystko w czarnych barwach....aż dziwne, bo zazwyczaj jestem optymistka. No ale póki co jest tak pięknie, że to nie może być prawdziwe :O Mira - jak net? Naprawiony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) u mmnie od rana deszczowo :o ale tutaj pustki ;) ej chyba sie wszystkie zazwiazkowaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała...TY albo bardzo zakochana albo bardzo zapracowana dzisiaj :) nawet na @ nie reagujesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola – już się poprawiłam. Praca leży przede mną ale nie idzie jakoś :O Nie czuję się zakochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 wpisów tylko!!!!!!! Co to jest!!!!??? To ja wracam z kursu - 26 punktów na 27 z teściku :P - a tu taka posucha??? Czytać nie ma co:( Może chociaż na chłopów pomarudzimy?;) Biała, to jeszcze nie ma na co :) ale ja to chętnie ;) Niech no tylko nagrzeszy teraz - zaraz go obsmaruję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ❤️ Ja farbnęłam wczoraj włosy... Wyszłam na górze ruda na dole czarna - kolor jak miał być to czekoladowy brąz!!!! Chyba będę musiała iść do fryzjera, chociaż powiem Wam, że po 4 myciach głowy góra zrobiła się czrwona i intrygująco to wygląda ;) Ale chyba zbyt ekstrawagancko jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wyrosły dwie skwary :O jedna na dolenej wardze, druga na górnej :O wyglądam czadowo!! :( a jutro wyjazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjęłam decyzję - nie idę do fryzjera :P Niech no przed 30-tką będę jeszcze trochę akstrawagancka ;) A i odkryłam, że jak się uczeszę w kitkę, to te czerwone prześwity ożywiają mój czarny i fajnie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniem jestem każdego dnia.... Sipp no co z Tobą? Jak tam kontuzje? Mira - hop hop!!! Kasiunia, Cadra, Olla 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) spoznilam sie dzis i na cafe i do pracy ... za bardzo sie tykm nie przejelam ... boo stanio i tak robie za pracownika miesiaca hehehehe Gocha - Ty kujonie ;) sluchalas tej piosenki hiszpanskiej co Ci kiedys wyslalam na @ ???? jak tak to prosz eo tlumaczenie ;) Biala - ale Ci fajnie z tym wyjazdem....... Olla, Sipp 🌻 a gdzie reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki ja mialam zajecie, pomagam mamie zrobic place no i jest to dosc absorbujace zajecie. do tego chodze na ten aerobik a dodatkowo teraz robie cwiczenia wzmacniajace moje felerne kolanka i plecy. no i dostalam wreszcie zamowione hula hop. tak wiec postawilam na ruch:) a hula hop mam takie konkretne. juz jestem cala posiniaczona od kulek masujacych, ale z tego co poczytalam, to super dziala na talie, brzuszek i plecy. ogolnie wiec cwicze ponad 2 godziny codziennie kontuzja jeszcze nie znikla do konca, ale jest lepiej i mam nadzieje, ze cwiczeniami calkiem sie jej pozbede, tak przynajmniej mowi moj trener, wiec jestem pelna wiary;) gosia-- no niezle, gratuluje! biala-- a gdzie to jedziesz, bo jakos nie wylapalam buziaczki dla wszystkich na sloneczny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie donoszę, że Mira ma popsuty komputerek :( Ale przekażę uściski od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam nastrój Biała przed jutrzejszym wyjazdem? :) sipp, cadra, gosia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olla - nie zaczęłam pakowania.... nie wiem co mam brać.... jadę jeszcze dizś sztormiak kupić... i wkurzają mnie dwie moje ogromne skwary!!! swędzą ....a najgorzej wkurzają, że w ogóle są :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala - ladnemu nawet ze skwarami ladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×