Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

niezły jest :) tak Gonia to facet :) Tak sobie myślę, że mimo, że jest w wieku mojego taty, nie dosięga do drugie poprzeczki to i tak możnaby było się z nim zapomnieć :) co Ty na to Gosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Oj Maleństwo - zapomniałabym się i to nie raz:D Nawet bym mogła przy nim na bosaka chodzić;) Ale ten w warkoczykach... mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo, ale wyrabiasz na zakrętach ?:) No ja juz w pidżamce pomykałam, więc za bardzo nie miałam co zdjąć. W związku z tym się przebrałam :) I teraz mam takie seksy galotki za kolana z falbanką i stanik sportowy na sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Wam nie przeszkadza mój strój? ;) A raczej jego brak ;) Jakby była Maxi... to by się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie kipię seksem :D I czuję, jak po tych szaleństwach spływa po mnie ciecz wydalana z mego organizmu ;) Czeka mnie jeszcze jedna kąpiel przed snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny taki wieczór, nie?? Szkoda, że tylko kontakt netowy i nie szalejemy naprawdę na jednym parkiecie, ale lepsze to niż płakanie w poduszkę, smutki jakieś i inne umartwiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×