Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

A w ogóle oglądałam Cejrowskiego - z pozycji łóżka jeszcze ;) i coż... wg jego standardów to jestem kims pomiedzy starą panną a singlem nie z wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O znów zaczęłam stronkę ;) Podobały mi się wyniki badań prof. Czapińskiego. 90% małżeństw jest zadowolonych ze swojego związku, a jednocześnie... w 40% związków, któraś strona zdradza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyramolilam sie z wanny i czuje sie jak nowo narodzona:D nalozylam cotygodniowa maseczke na pyszczydlo, coby miec ladna buzke. i zastanawiam sie co robic. chyba tez zajme pozycje horyzontalna i popartrze w tv. moze bedzie cos wartego obejrzenia. gos-- no tak, zapomnialam, ze to miala byc sama uroczystosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - jaką maseczkę nakładasz? Mi sie właśnie skończyła i musze zakupić jakąś nową. Dziś upaćkam się drożdżami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo - wstałaś? ;) Maxi z zasady milczy w weekendy, Biała zdobywa szczyty, a reszta? Amelllka - dawno Cię nie było? Malinka - nadal balujesz? Kasiunia? Mania? Mira?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) znowu obudziły mnie moje ptaki o 7 rano :( matko jak one głośno ćwiergolą!!! zwlekłąm się z łóżka koło 9 i teraz smęcę się po domu :) nic mi się nie chce :) Ale może też zaaplikuję sobie maseczki na twarz i włosy co bym była piękniejsza ;) Gosia a co to za maseczka z drożdży? i tradycyjnie 🌼 za stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleństwo 🌼 Maseczka z drożdży tradycyjna i skuteczna, chociaż zmywanie nie jest przyjemne ;) Poł paczki drożdży, odrobina śmietany, tak, aby paćka była gęsta. Nakładasz na oczyszczoną buźkę. Zmywasz, gdy zastygnie. Baaaardzo przyjemna buzia w dotyku i ładniejsza cera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maseczke robie antybakteryjna AA, by oczyscic buzke. pozniej kremik dla dzieci i buzka jest jak pupcia niemowlaczka:D ja sobie musze kawusie zaaplikowac by sie dobudzic do konca, bo jednak nie do konca jestem przytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowilam sie z panem P, na 18 i zastanawiam sie czy jechac samochodem czy jednak wziac taxowke. samochod ma swoje dobre strony, zawsze moge odpalic wrotki jak bedzie nudno, no ale wtedy sie nawet piwka nie moge napic:( mam jeszcze godzine na zastanownienie sie i wyszykowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem piękna :) Od samego rana chce mi się spać i jeszcze mi nie przeszło ;) Sipp weź taxi - w końcu to też autko ale z szoferem :) Trzymam kciuki za udane spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowalam sie na taxi. zrobilam sie na bostwo i zmykam, trzymac kciuki, by chociaz siegal do poprzeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem piekna ;) i wyspana :) Maleństwo gotowa na tańce połamańce? :) Sipp - trzymamy kciuki za poprzeczkę tfu! żeby sięgał do poprzeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochana!!!! Bo ja juz tutaj tańcuję :D Koleżankę też przez gg wciągnęłam na balety :) Do picia to specjalnie nie mam co, ale... :) Sandra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ostatnimi czasy tu zawsze w wekkendy było cicho!!! A ten wekkend jakiś szalony, fajnie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×