Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

gotowa a czegóz ty sie kochana boisz? dzielna jestes, dasz se rade!:) biała, zazdroszcze ci adoratorów, nawet tych co sie raz na tydzien odzywaja, ja nie wiem co ze mna nie tak, ale mam kontakt tylko z zajetymi facetami, czy oni sobie we mnie jakas powiernice znalezli???? a jebal ich pies! :D a moj ex mnie napastuje, a ja mam go juz dosc!!!!!!!!!!! ps. a w ogole to przepraszam za brak polskich i duzych liter, wybaczcie, ale paląc i piszac ciezko wsciskac alt i ctrl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi lierkami się nie przejmuj ...ważne że idzie zrozumieć co piszesz :) generalnie nie mogę narzekać bo zawsze jakichś adoratorów mam... zonatych też, tyle, że tacy to mnie calkiem nie intersują.... ale i co mi z tych adoratorów jak nic z tego nie wychodzi ....albo ja uciekam albo oni zwijają żagle ...a ten co raz na tydzień się odzywa to nie czuję, że mnie adoruje ...łot podtrzymuje koleżeńską znajomość ...a ja chcę czegoś WIĘCEJ!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem Ci \"adoratorzy\" to zwylki koledzy z kórymi się lubię ...i ani oni o mnie nie myślą jak o potencjalnej partnerce ani ja o nich ale żarty, teksty leca takie, że czasem geba się smieje cały dzień... mówimy do siebie skarbie, kochanie ... a wiadomo, że nikt tak naprawdę nie myśli o drugim ...no wiecie! Macie tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc alt i shift ale nie jest to istotne, dzieki biała:) gotowa! gratuluje, teraz tylko obrona i koniec \"meczarni\", ktora ci sie za pare lat wyda kropla w morzu! a wiecie co? mam propozycje! jakbysmy sie tak na przyklad spotkaly live, a co mi tam\\ zapraszam do siebie, pomiescimy sie, :) a przynajmniej se pogadamy jak ludzie na zywo, i ponarzekamy na zycie i na tych chlopow wstretnych, co nam zycie zatruwają! wy sie pewnie miedzy soba juz znacie, ale mnie tam nowe znajomosci nie straszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy się tylko z forum.... ale tak się spotkać przy winku i popierdolić o facetach to ja wiem? ...w sumie nie zawierałam takich internetowych znajomości.... (oprócz 3 randek z chłopakami z czata ale to było dawno) ... zawsze jestem otwarta na nowe doświadczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała, ja tak mam na codzien z klientami, takie tiutanie non stop, to kochanie, a to malenka, a i tak wiem, ze wielkie g.. z tego bedzie, no ale fakt, gęba sie smieje pozniej caly dzien:D takie to wlasnie sa chlopy... a to zapale...zdenerwowalam sie lekko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja- swietokrzyskie! scyzor jak sie patrzy:) tez nie zawieram internetowych znajomosci, raz bylam na randce z gosciem, z ktorym sie umowilam przez net, studiowalam wtedy w kraku, ale niewypał koszmarny! kurwa!!! od tamtej pory, dystans, chociaz nie powiem , jednego poznalam na necie (dwa lata temu) i do tej pory sie kontaktujemy i jest ok, ale mlodszy:( hehee co do facjat:) nie widzialam waszych, ale to najmniej wazne, wazne jest to ze mamy ochote se popierdolic o facetach tak jak biala mowi i napic sie wina, ot tyle !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko!!! świętokrzyskie to trochę daleko ode mnie.... bo ja z podlasia jestem... a z tymi facetami z netu to stwierdziłam, że do 3 razy sztuka i koniec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja kumpela męża przez net poznała ..ona z mego miasta a on gdzieś z gór ...przyjechał tu do niej i już ze dwa lata sa małżeństawem ale ja się nie palę do poznawania facetów w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowa, i jak po spotkaniu w realu? biala, no moze i daleko, ale wsiadziesz w auto , kilka godzin i jestes! :D żolądek moj wola o jedzenie ale nie ma szans, o tej godzinie to zabojstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie o 22 zassało ale zdusiłam pragnienie jedzenia w sobie ...lato idzie! wsiąde w pociąg jak coś, bo autka nie prowadzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już miałam iść się myć ....gotowa dawaj z tymi wpisami!!! najpierw poświętujemy! łazienka nie zając nie ucieknie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowa, zdobywasz pieciotysięcznik! no trza to uczcic!!!:D ja przy tobie to szara myszka,(chociaz pisuje pod innymi nickami;) i ale wiecie co, czytam kafe od 2000 roku, jak zaczelam studia, pisalam czasem, ale w wiekszosci czytalam, niezle zjeby byly wczesniej, teraz duzo chhamstwa! biala to wsiadaj w pociag i przybywajcie, popijam wode, musze oszukac moj znerwicowany zolądek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o siostry!!!!!!!!! impra sie szykuje! az se wcisne shifta :) GRATULACJE GOTOWA!!! biała, ja jestem 1980 rocznik, jak dla mnie pechowy! bo ciezko znalezc druga polowke, ale co tam! mysle, ze gadaloby nam sie na zywo tak samo dobrze, i pewnie jeszcze bysmy sie przekrzykiwały nawzajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz gotowa nie polewaj bo jutro mnie zwolnia z roboty jak przyjde nawalona:D ..........a zreszta, lej siostro! niech nam uderza promile!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ...fajnie z Wami...ale musze się zbierac do spania 😴 jutro nie mogę wstać zbyt późno bo głow rano musze umyć... dziś nie zdążyłam tego zrobić (rano) to jutro juz mus!! Do zobaczenia Skarby Kkochane ;) a jak już kogoś nie spotkam do świąt to życzę wesołych i udanych 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to smigaj biala do spania i niech ci sie przysni jakis lowelas:) a ja zapale jeszcze, bo dawno tego nie czynilam, i tez pewnie zaraz sie zbiore do spania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowa a co polewasz? bo ja juz dzis pilam winko czerwone wytrawne, pozniej jak sie skonczylo obalilam z bratem ajerkoniak i mysle, ze jak teraz polejesz mi czystej to najnormalniej w swiecie pojde sie zheftać:D czy zchewtac, czy scheftac, niewazne, pojde sie wyrzygac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequila- pasi mi bardzo:) chociaz po meksykanskiej kuchni mam wzdęcia:D heheh z tym dyktowaniem warunkow to u mnie nie przejdzie... dostalam dzis podwyzke...only 100 zl brutto ... bedzie na fajki:D chociaz, lepszy rydz niz nic:) gotowa, ja sie zmywam kochana, zycze ci wesolego alleluja i zeby te swieta mijaly ci naprawde w rodzinnej, wymarzonej atmosferze, i zeby w poniedzialek nie zostawili na tobie suchej nitki! dobrej nocy! ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×