Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

no tak ...to jest problem.... a ja mam wesele w sierpniu i czuję, że mogę mieć podobny problem :O Nie będę miała z kim iść ...i nie będę mogła się zdecydować kogo poprosić (znaczy którego kolegę), żeby poszedł ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden poszedłby ze mną z pocałowaniem w rączkę - jak to się mówi ale nie umie tańczyć, nie lubi, a siłą na parkiet go nie wyciągnę drugi - bardzo fajny gostek i na pewno bym z nim się nie nudziła, po za tym świetnie tańczy i wybawiłabym się za wszytskie czasy - ale jest równy ze mną, lub deczko niższy - jak założę obcasy nie będziemy wyglądać reprezentacyjnie a po za tym to nie wiem czy by się zgodził :O znalazłoby się jeszcze parę kandydatur - które zapewne bym zaraz z jakiegoś powodu skreśliła no i zostaje \"etatowy\" z którym byłam już na dwóch weselach... ale zobaczymy co będzie do sierpnia ... mam z nim rzadki kontakt, bo pracuje wiele km ode mnie ...Hm... no i mi się podoba o czym On nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ Maxisingiel ;) jak dziś samopoczucie? ;) opowiadaj gdzie się tak urządziłaś :D:D:D Gotowa ;) straszniemiło Cie widzieć :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-biała -gotowa -malinkaa7 witajcie w ten miły poranek :D alle bylo ostro wczoraj! bylo kilka rzeczy do uczczenia, a teraz pije kawke, pochłaniam delicje, bo mi chyba cukier spadł;) i niczego nie pragne bardziej jak pojsc do domciu spać! a to dopiero 10 godzina... widze, ze sezon weselny w pełni, ja tez mam w czerwcu i zastanawiam sie kto bedzie tym szczesciarzem i na kogo padnie wybór, tez mialam takiego etatowego jak bialo-czarna, ale poznał dziewczyne i przepadł :) a moze padnie na mojego niedzielnego randkowicza, kto wie ,kto wie... gotowa, a gdzie ty na wakacje wyjezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi :D:D:D nie ma jak to dobrze po rządzić :P:P zgłodniałam ...robię sobie przerwę na drugie śniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jak wam dzień minął? Bo dla mnie już dziś zaczyna się weekend :) Uroki bycia studentką, ale ostatnio sobie uświadomiłam, że teraz będą już moje ostatnie wakacje, bo później to już tylko urlopy :( A propo wesela jutro idę na randkę z moim kandydatem na wesele i zamierzam go uświadomić że idzie ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne balety ...poszłam tylko do babci po pożyczkę... przyszedł wujek ...i się zaczęło ;) też wzięłam się za sprzątanie ...bo jak wiadomo na kaca najlepsza praca :P duży pokój mam z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co porabiasz? Ja się czuję zakochana, ale najśmieszniejsze jest to, że tak naprawdę nie mam konkretnego obiektu:D To chyba ta wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D zakochanie to piękne uczucie, nawet bez konkretnego obiektu ;) posprzątałam 1/2 swojego mieszkania ...umyłam okna w dwóch pokojach i teraz odpoczywam na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zwichnięty i obtłuczony nadgarstek więc niewiele mogę zrobić:( Nawet chleba sobie nie mogę ukroić, nic nacisnąć, przytrzymać, a majteczki wciągam na leżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadłam ze schodów, zaplatałam się we własne stopy:( I jweszcze wyrżnełam czołem w ścianę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam szczęście niesamowite, teraz tylko musze dojśc do siebie bo wszystko boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki🖐️ jestem....cala i zdrowa, w przeciwienstwie do Kajzerki :D!! Biedactwo, zycze powrotu do zdrowia, uwazaj na siebie!!! Witam tez nowe dziewczyny, troche nadrobilam dzis zaleglosci w czytaniu:D. Z urlopu wrocilam 2 dni temu. Odpoczelam, nabralam sil, a poniedzialek znowu do pracy. Nie myslcie, ze jestem pracoholikiem, ale troche juz brakuje mi pracy:). Niestety znikam znowu...za godzine przychodza do mnie 2 przyjaciolki. Idziemy dzis sobie na babska imprezke do klubu:D. Przesylam gorace buziaki 👄. Odezwe sie, pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna :D:D:D:D:D:D Miło Cię widzieć ;););););) ...fajnie, że zajrzałaś :D czekam na fotki z Turcji ;) mail pod nickiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
no cześć :) ja też właśnie wróciłam, tyle że z Warszawy....cały dzień pważnych, 'garniturkowych' spotkań....za to na koniec poznałam całkiem fajnego faceta, rozmawialismy wczesniej troszkę przez net, aż w końcu była okazja zeby się spotkać. a teraz piję wino (znów!!), i po jednym kieliszku juz mi wesoło...to chyba przez tą dzisiejszą pobudkę przed 5tą rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa :D:D:D:D 😘 jak ja dawno Cie nie widziałam!!!! Pięknie z tą pracą poszłaś! jestem z Ciebie dumna!!! 🌼 Malinka ;) no właśnie!! jak tam randka??? opowiadaj!!! a ja zabieram się do sprządania (c.d. - firaneczki juz sie piorą :P) ...tylko kawkę skończę :P Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam :) Randka się bardzo udała zobaczymy co bedzie tego dalej. Fajny facet, przystojny moj typ, mhmm no coz najchetniej to bym go zjadla ;) Ale dzis to ledwo zyje bo wczoraj na panienskim bylam i zesmy niezle poszalaly, wiec dzis odpoczywam, ide zaraz z przyjaciolka na wystawe kotow. Poza tym musze regenerowac sily bo we wtorek wyjezdzam na swieta do siostry do Niemiec a tam to dopiero mozna poszalec w klubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka :) suuuuuper, że udała się randka :D ...życzę kolejnych, równie udanych a nawet bardziej :D:D:D Samotna? jak się udał wieczór z koleżankami?? niemożliwa :) no proszę! może wkrótce przestaniesz być singielką? ;) Gotowa :) 😘 jak tam sprzątanko? ja mam sprzątanie za sobą ...odwaliłam kawał dobrej roboty przez te dwa dni :D:D:D a teraz należy mi się relaks :):):) dzisiejszego wieczoru nie spędzam na Kafe, idę do koleżanki :) jakieś winko czy piwko łykniemy a tematem przewodnim naszych rozmó napewno będą faceci ;) :D:D:D Miłego wieczorku!! 🖐️ 😘 - dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×