Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
jasna sprawa Sippel sweg..pogadamy napewno jeszcze nie raz ...trzymaj się..i spokojnej Ci zycze...pappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dobrej nocki wszystkim 🖐️ wlasnie pozegnalam kucharza:) i uderzam w kimono, jutro szara rzeczywistosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPAK_
Witam. Ja jestem samotny... mzoe chce jakas dziewczyna popisac sobie wieczorakmi emailami?? byłoby mi bardzo mialo... patryk_101@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPAK_
miło* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dziś lenia!!! większego niż zwykle 😭 od pół godziny gapię się w ekran (tabelki w excelu - niezwykle ciekawe i pasjonujące :( ) i nie robię nic :O potrzebuję konkretnego urlopu!!!!!!!! 2 tyg. muszę jeszcze wytrzymać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie ....word też moge sobie otworzyć powinnam aneksy do umów sporządzić :O ale się nie chce palcem ruszyć 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jakaś przymulona... To chyba ta duchota za oknem :( A jak pomyślę, że zaraz muszę iść walczyć z urzędnikami państwowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam nadzieję - jakby co mam buty na obcasie :P i nie zawaham się ich użyć :P A może urzędnik państwowy będzie przystojnym, młodym, wolnym panem :) Zawsze można pomarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPAK_
Powodzenia ;) marzenia sie spełniają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idę :) Po drodze będę marzyć :) A co sobie wymarzę, a jaka będzie rzeczywistość - to jak wrócę Wam opowiem :) Biała - może pokoloruj sobie tabelki :) Zawsze to ładniej wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że to będzie ktoś na kim będziesz mogła oko zawieścić :) ...i sympatyczny, i z uśmiechem cudownym ....i ze spojrzeniem, od którego robi się ciepło wokół serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobietki 🌻 no i nie dali mi pospac o 7 zostalam wyrwana z objec morfeusza :( no ale jako, ze wczesniej wczoraj padlam to nawet czuje sie jak czlowiek a nie jak zwloki (jak to bylo wczoraj) teraz doprowadze sie do jakiegos ladu i skladu, pozniej rodzicielom jakis obiadek mam ugotowac a od 12 kolejny maratonik spotkan :) buziaczki i trzymam kciuki za wassze walki w pracy (kurcze ozdwyczailam sie od polskiego ukladu klawiatury i musze poprawiac znowu sie uczyc pisac :( ) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPAK_
czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dopiero teraz zauwazylam, ze nam sie jakis chlopak na forum pojawil :) a to powitac plec silna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPAK_
nom,bo sobie szukam jakiejs dziewczyny aby sobie z nia tak sobie wieczorami emailowac. bo taki troxhe samotny jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPAK_
a co chcecie wiedziec? jest jeden problem-wiek mam 15 lat...:( mam na imie PAtryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak, to masz cale zycie na znalezienie partnerki tylko nie zachowaj sie pozniej jak tutaj omawiani panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHŁOPAK_
ok,postaram sie tak nie zachowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cały skład:) ruch od rana jakis większy :P i drugi mezczyzna nam sie pojawił na topiku:D a ja niestety musze wracac do jakze ostatnio przeze mnie uwielbianej pracy... 😭 milego dzionka 👄 pewnie wieczorkiem tu zajrze 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
heloł wszystkim ! :)......ja to tylko tak wiedczorkami zasiadać mam czas...bo w pracy to lipa...a przed chwilą z baseniku wróciłam...jeju..jak fajnie..:)ale kurde...głód mnie woła..cholera...i tak własnie zawzse jest..idziesz..męczysz się..plywasz ...a potem wychodzisz..przychodzisz do domu...i burczenie słyszysz w żołądku...ale ! nie dam się głodowi!!!....co to to nie!! ..bede twarda..yy..przynajmniej mam taka nadzuej.....a Wy co teraz porabiacie jak przed kompem nie siedzicie/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
zapomniałam Wam kolorowych zyczyć :)......wiec..........:) ....Kolorowych snow..dziewczyny i chłopaki!..do nastepnego poklikania..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×