Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

sippelsweg - świetnie, że wróciłaś ;) ...bo powiem Ci po cichu że topik był w stanie agonalnym .... a teraz normalnie tętni życiem :P 🌻 Malinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala polecam sie... milo jest z kims pogadac i posmiac :) dostalam wlasnie od znajomego linka do stronki gdzie sie mozna odnalezc ze starym znajomymi ze sredniej, podstawowki lub studiow http://nasza-klasa.pl no i nawet pare osob znalazlam z ktorymi sie nie widzialam ponad 5 lat. kurcze, az sie lezka zakrecila w oku buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu bliżej przestudiuję ten link ....moźe ja tez kogoś znajdę?? :P uczyłam się w podstawówkach, szkole średniej, studium, studia licencjackie i magistersie uzupełniające - więc mam szerokie pole do poszukiwań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamusiu kochana a wiecej szkol to nie moglas zaliczyc?? a moze jestes dzieckiem wojskowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucze swoich wspolpracownikow wymawiania nazwiska kolesia z ktorym pracuja x lat (nazwisko brzmi Dzierbicki a oni mowili Czibiki) na wlasnie malo nie spadlam z krzesla buhahahaha no wiec ogolnie niemcow cwicze z polskiego i zaluje, ze nie mam dyktafonu. Wszyscy moi znajomi co nie toleruja niemieckiego mieli by duuuuuzo lepsze nastroje po wysluchaniu ich wymowy hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha przypomniał mi się film \"jak rozpętałem II wojne światową\" i grzegorz Brzęczyszczykiewicz :D:D:D:D:D:D:D nie - nie wojskowego, ale żeśmy się troche przeprowadzali, a i na osiedlu wybdowali nowa szkołę więc też była okazja do zmiany miejsca nauki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze conajmniej do 15 wysiedziec, a tez juz mi sie nie chce:( powinnam zostac do 17, ale mnie tu sila nie utrzymaja :) a zaraz ide na obiadek :) bo troszke glodnawa sie zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tradycyjnie zapierdalam jak mały samochodzik..... :( ale pozdrawiam was cieplutko 🌻 sippelsweg :) kiedy konczyłas agieh? biala, moge ci troche roboty podrzucic? bo juz nie wiem w co rece wlozyc! :P malinkaa, milego rowerkowania, a sama jedziesz czy z nowym absztyfikantem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - a pewnie, że podrzucić możesz ...tyle, że nie obiecuję, że ją zrobię :P moja tez leży a ja na Kafe wskakuję .... robota nie zając nie ucieknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi powinnam w zeszlym roku skonczyc, ale przez to stypendium, bede sie bronila w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z górki .... ale już nic nie robię i czas się wlecze.... zastanawiam się co by tu fajnego po pracy robić :O nie wiem czy iść do domu czy na działke do mamy pojechać? czy na zakupy lecieć ....w końcu musze sobie jakąś kieckę na wesele wypatrzeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna! tylko, że w kieszeniach wiatr :( dobrze, że jest coś takiego jak jarta kredytowa.... wolałabym tę kase nad morzem wydać ....boje się, że kiecka, buty itp tak zajmą mój budżet, że z mmorza będę musiała zrezygnować :(:(:(:(:(:(:( a ja chcę jechać 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycieczka rowerowa była z chrześniakiem i szyko się skończyła, gdyż mały zaliczył upadek i stłukł kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczkowa 🖐️ ja to samo :( czekalam na to 40 dni.... mam koszmarnie rozregulowane cykle.. ale dzisiaj postanowilam z tym powalczyc, zakupilam yasmin, moze mi sie cera poprawi bo ostatnio podupadam w tej kwestii, no i w koncu bede znac termin kolejnej... tylko znowu faszerowac sie hormonami.. tez nie dobrze.. nie ma czym oddychac, mam nadzieje, ze niedlugo spadnie jakis deszcz... malinkaa, myslalam, ze randke rowerowa mialas :P , ile ma chrzesniak latek? biala pewnie za kiecka lata, no ciekawa jestem co wystrzalowego kupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - ja też strasznie rozregulowana jestem :( Ale u mnie to przez antydepresanty :( Normalnie chodzę szurając nogami zgięta w pół :( Pożarłam już tyle apapu, że chyba niedługo zacznę świecić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlugo bierzesz? jakies dlugoterminowe leczenie? na mnie apap nie dziala w ogole, albo ibuprom max albo ketonal, jedynie... a tez mam bolesci przeokropne, czasem leze jak paragraf i wyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ketonal to dla mnie ostateczność, ale chyba zaraz po niego sięgnę, bo normalnie jestem właśnie jak ten wspomniany przez Ciebie paragraf :( Antydepresanty biorę odkąd zostawił mnie mój były - można powiedzieć, że mam po nim pamiątkę :P Arytmię serca też mi \"podarował\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Dziewczyny jak Wy, ale ja zauważyłam, iż z wiekiem coraz gorzej znoszę okresy... Kiedyś to nawet nie pamiętałam, że cokolwiek się ze mnie wydobywa :P a od jakiegoś czasu... Niekiedy to nawet wolne w pracy biorę, bo nie jestem w stanie się ruszać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! 🖐️ nic nie kupiłam i nic ciekawego nie widziałam :O z ta wygraną to niestety nie o mnie :( ale próbuję szczęscia ...kupiłam kupon na sobote :P okresy ....mnie boli jedynie pierwszegp dnia, łykam wtedy ibuprom i jest oki! - bez tabletki męczrnie okrutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sippelsewg
Einen wunderschönen Guten Morgen!! Witam piekne Panie🌻 wczoraj pobalowalam do 2 a dzisiaj musialam wstac o 7, ale jakos nawet sie czuje :) bylam na grilliku na pozegnaniu chlopaczka z mojego starego akademika... ahhhh co do trudnych dni, to tez mam takie, ze czasami sie zwijam i mam ochote wyc do ksiezyca. pomaga mi tez ibuprom max, i jakies tutaj znalazlam niemieckie dla kobiet. tez dzialaja, ale czasami czuje sie jak nacpana po nich maxi ja bralam yasmin, calekiem fajna sprawa - bo nie zatrzymuja wody w organizmie i czlowiek nawet nie nabiera od nich wagi. teraz mam przerwe bo skoro staly zwiazek sie rozlecial, to chwilowo sie nie musze truc. ale ta regulacja okresu byla calkiem przyjemna, a teraz trzeba czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×