Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
uwaga nadchodze ...................heloł! ..jak ja lubie ten topik :).....wiecie ..ja jestem starsza od was..bo mam 37 lat...ale wierzcie mi..ze nic poza wiekiem mnie od was nie rózni...no może poza dwoma moimi chłopakami ( 17 lat ..11 )..trzymam się dobrze..pracuje..sprzatam..basen odwidzam i aerobik..no i spędzam wieczory samotne tu z wami..taka postrzelona troche ze mnie niewiasta jest ..ale co tam :P..i też mi zle ...samej...i tak kombinuje sobie że może..podłącze się do ktorejś z Was..na jakieś czary mary?.....która bedzie taka dobra i mnie..weżmie w swoje obroty? :)..Gosiaczek..Sippel :)...tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
czary mary.....abra kadabra....niech ten topik..nie zniknie nigdy.......bo wtedy...normalnie załamie się jak nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka ja to wróżyć nie umiem ani czarować, ani nic :):) Masz synów - ale Ci fajnie :P Przyznaję - zazdroszczę :):) Echhh mi się marzy troje dzieci... Biała - pieknych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dobranoc Biala..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Amellka - kope lat Cię nie było!!! a wiekiem się nie przejmuj! dzieli nas tylko 7 lat ....to mniejsza różnica wieku, niż ta która dzieli mego brata i mnie :) Setunia -🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
no mam :)...jeden to ma az 195 cm :) a i młodszy niewiele niższy ode mnie..bo ja mam 173 ...ale kochane dziewczynki..wszystko...przed wami..pamietajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
nie przejmuje się..bo na tyle nie wygladam :) ..na conajmniej 10 mniej..i dzieki ci o panie za to :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Biała....jestem z Lubuskiego..a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka niby wszystko przed nami, a tu latka lecą i... kiedy ja te dzieci urodzę :):):) Chyba będzie trzeba o trojaczkach pomyśleć :) Tylko z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ale wiesz Gosiu..jak to teraz wszystko poprzesuwało sie w naszych zegarach biologicznych..kiedyś tylko tak było ze do 25 roku..a teraz ..śmiechem trzeba to brać...bo teraz to masa kobiet rodzi około 40 nawet...a rok tak szybko mija kazdy....ze ani się nie obejrzysz..a już kogoś poznasz fajnego...( moze to ten obecny ) kto wie.....i za jakiś czas...ośwaidczysz nam ..nowinke o dzidziusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
o kurcze...Biala..:) to miliony km nas dzieli widze :) ....jeju...teraz w takich chwilach...bardzo net doceniam :)..bardzo bardzo bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhh... Niby i 40-tki rodzą, ale ja nie chcę być starą matką :(:( Dobranoc Kochane 🌼 Z rozsądku idę spać, bo w ogóle mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ale ja tylko ..tą górna granice podałam..a mamusią bedziesz zobaczysz jak szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Dobrej nocy Gosienko ...przytulam cię...do juterka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka 🌼 Kurcze Dziewczynki, nie mogłam w nocy spać Wiłam się i wiłam. Aż się boję, co dzisiejszy dzień mi przyniesie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - trzymam kciuki :) i bede z niecierpliwoscia czekac na opowiesci jak bylo:) zreszta chyba nie ja jedna :) a swoja droga to fajnie wyszlo z tym spotkaniem, mnie sie nigdy takie rzeczy nie zdarzaja :( czesc amelka:) nie chce mi sie pracowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra mi też się takie rzeczy nie zdarzają :) Nie wiem, dlaczego nie mogę pozbyć się wrażenia, że nic dobrego z tego nie wyniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też sie nie zdarzają :O Gosiaczkowa - więcej optymizmu!!! ;) UPS! Zapomniałam się przywitać .... 🖐️ wszystkiem ;) PS> Mnie też się nie chce pracować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze!Gosia ja dopiero dzis przeczytalam o Twoim wczorajszym przypadkowym spotkaniu!!Takie rzeczy jak dla mnie to sie dzieje tylko w komediach romantycznych:P a tu prosze, jednak nie koniecznie:P wow norma;lnie tez bym tak chciala:D ale poki co to w sumie nei mailam nigdy swojego jedynego stalego faceta:P dopiero teraz dojrzalam do stabilniejszego zwiazku:classic_cool:;) a jak sie dwie sroki za ogon ciagnie to to jest meczace:o czuje ze niebawem wpadne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ciagnelam dwie sroki za ogon - nawet gdzies tam pojawila sie trzecia i rezultat taki ze zostalam SAMA JAK PALEC heheheh sama sie smialam ze tak skoncze no i faktycznie :( a szczegolnie tej jednej sroki nie moge sobie podarowac.... a tak z mieniajac temat to z dzisiejszego dnia pracy - uporzadkowalam sobie tylko dokumenty - moje wlasne, prywatne z torebki wyciagniete wyląduje w pośredniaku i się skończy dzień dziecka :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra glowa do gory:) jeszcze sie po prostu nie pozbieralas pewnie po tym ostatnim rozstani:( no wlasnie ja sie boje ze w koncu sie sama zostane:( szczerze to jzu mnie meczy to ilove:o chbya musze przystopowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, całkiem niedawno wstałam :) Dziś już postanowiłam, że jadę :) Widzę, że ładnie nam się temacik rozkręcił ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Setunia!!! - przypomniałaś mi o ilove ;) idę na portal i sprawdzę czy nie ma jakichś ciekawych wiadomości .... ja już po pracy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może gdzieś już to widziałyście, ale wklejam wam na poprawę humoru ;) Danie modliszki ;) Składniki: - atrakcyjny mężczyzna - skóra z jakiegoś ciepłego zwierza (lub koc) - białe Martini - pół litra szampana - nutella ok. pół słoiczka - truskawki (świeże, zimą hiszpańskie) - oliwki zielone - para pończoch + pas do pończoch - przeźroczysta koszulka lub stanik w miarę przeźroczysty - przyprawy: opium w kadzidełku, Eternity - świece, ok. 20 sztuk podgrzewaczy zapachowych Mężczyznę przygotować dnia poprzedzającego konsumpcję- telefonujemy i umawiamy się na naprawę czegoś domowego (kran cieknący, skrzypiąca szafka), jeśli odmówi to znak, że mężczyzna jest niestrawny, jeśli spotkanie zostanie wyznaczone na wieczór oznacza to że jest świeży i gotów do spożycia. Skórę kładziemy na środku pokoju, dobrze jeśli mamy przestrzeń, lub dużą sypialnię, nie kładziemy na łóżku bo mężczyzna może przywrzeć i danie będzie niesmaczne. Świece zapalamy i rozstawiamy dogodnie, najlepiej wokół, ważne by zachować stosowną odległość bo walory smakowe posiłku mogą wzmożyć intensywność reakcji i spowodować pożar a to nie jest pożądane. Kadzidełko zapalamy jedynie na chwilę by nie zabił zapachu Eternity skropionego na ciele. Pończochy i koszulkę zakładamy, jedno ramiączko opuszczając by figlarnie kusiło wrzącą wyobraźnię głównego dania Otwieramy martini i wlewamy do szklanek w których pływają oliwki na wykałaczkach Truskawki zalewamy szampanem w/w mieszanka jest stosownym do sytuacji odurzaczem dla zwierzyny Gdy napoimy mężczyznę martini, podajemy szampan czysty i truskawki z szampana w nutelli Po odczekaniu 5 sekund możesz być pewna że potrawa paruje prawidłowo i możesz przejść do degustacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ja chyba wpadlam w wir kupowania.. zaczeelo sie niewinnie od kupienia rekawiczek, pozniej czapa/kaszkiet, dzisiaj zobaczylam golf i spodnie i niewiele sie zastanawiajac tez kupilam... nie powiem podobaja mi sie zakup, ale nigdy nie bylam jakims maniakiem zakupowym jesli chodzi o ciuchy, a tu w ciagu pol roku kupilam kurtke, 5-6 pary butow, nie wiem ile spodni, koszul, spodnic i torebek. wszyscy sie smieja, ze po rozstaniu z ex cos mi sie w glowie przestawilo i stalam sie wreszcie pelnowatosciowa kobieta. zmienilam calkiem styl ubierania na bardziej kobiecy... jak to mowia kazdy koniec jest czegos poczatkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka kombinuje jakieś wyjście w sobotę, rozesłała vici po wszystkich potencjalnych znajomych ....Kuźwa!!!! co ja na siebie włożę?????? Przez ostatnie obżarstwo przybyło mi parę kilo :( dwie a może i trzy olbrzymie opony na brzuchu 😭😭😭 w niczym nie będe dobrze wyglądać :(:(:(:(:(:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!! 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ilove zajrzałam po kilkudniowej nieobecności a tam zero wiadomości :O oprócz dwóch wirtualnych buziaczków ....na huk mi te całuski????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×