Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka dziewczyny wczoraj nie mialam kiedy napisac po rozmowie z szefem. otoz w przyszla srode lub czwartek mam rozmowe z dzialem personalnym by wszystko ladnie bylo zalatwione ze stanowiskiem dla mnie. znaczy sie oficjalnie zatwierdzone przez wszystkie zainteresowanestrony. maxi ja rzucilam fajki 27.06.06.. udalo mi sie dzieki zakladowi. otoz zalozylam sie z 2 dziewczynami ktora z nas najdluzej nie bedzie palila. ktora przegra pierwsza musiala zrobic cos strasznego. zaklad wygralam o czym sie dowiedzialam jakies 2 tygodnie temu:) niby mnie od czasu do czasu ciagnie by sobie zapalic, ale wystarczy, ze oczuje zapach dymu z papierosow i mnie mdli na maksa. najlepiej rzucac z kims i sie wzajemnie wspierac. albo znalezc jakis cel dla jakiego sie rzuca:) aha i jak rzucac to dastycznie z dnia na dzien inaczej nigdy nie rzucisz. D. po tym jak mu powiedzialam, ze albo ja albo fajki. odstawil i po dzis dzien nie pali, a palil chyba 7 lat calkiem duzo... moze znajdz sobie niepalacego chlopa ;) co do kafeteryjnych wrozek to mnie powiedzialy, ze za 3 lata powinnam znalezc milosc swojego zycia a do tego czasu bede w krotkich zwiazkach i romansach. i ze jakis romans w pracy mi sie szykuje... tia, ale jakos kandydatow na kochanka nei widze ;) gosiaczek ten facet bawi sie Twoimi uczuciami... osoba ktorej zalezy nie wywoluje zazdrosci dla zabawy. ja znam Twoja sytuacje ale z drugiej strony.. to ja jestem mniej zaangazowana, ale zawsze stawialam sytuacje jasno i klarownie. biala, ja mam tez takie dni, ze siedze i ogladam wszystko co leci, a teraz sciagnelam sobie serial \"6 stop pod ziemia\" i ogladam popijajac winko. albo piszac prace wcinam jakies rozne rzeczy co mam jadalne pod reka byleby utrzymac poziom cukru we krwi na odpowiednim do myslenia poziomie. moj temat to: rozwoj metody oraz wybor oprogramowania dla dowodu zmeczeniowego dla silowni wiatrowej z wykorzystaniem obciazen przedstawionych w funkcji czasu ja tez zerwalam zareczyny, znaczy dokladniej to doprowadzilam do tego, ze rozstalismy sie w zgodzie. i dzisiaj wiem, ze byla to najlepsza decyzja jaka podjelam. ja mam niby dopiero 25 lat a presja rodziny tez byla ogromna. ale po rozstaniu z ex wyluzowali i przesiedli sie na mojego brata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zergar tyka oj tyka bardzo :( a 30-stke kończę za miesiąc i kilka dni ..... a kandydata na potencjalnego tatusia ani widu ani słychu buuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, moj chłop nie pali.... i dziwie sie ze wytrzymuje ze mna... :D wstretna palaczką... za chwile koncze prace, nie powiem, troszke sie dzis wynudziłam.. nawet mialam chwile, ze spanie mnie złapało, ale telefony mnie rozbudziły :D zastanawiam sie co wykombinuje na obiad... chce mi sie ogórkowej, no i te cholerne śledzie w smietanie caly czas za mną chodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi... ogorkowa... sledzie... hmmm.... czy Ty przypadkiem nie wzielas sie juz za robienie dzieci wczesniej?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) brrrr zimno jak cholera :( szykuje sie kolejny wieczor z redsikiem ;) i filmikiem;) co do instynktu maciezynskiego ja wlasnie jestem rozdarta, chcialabym miec bobaska ale z odpowiednim facetem niestety moj byly narzeczony takowymnie byl :( dlatego czekam dalej co mi los przyniesie. jakies dwa tygodnie temu bylam u wrozki w realu - powiedziala mi same fajne rzeczy tzn takie pozytywne i ze z jednym facetem u boku sie nie utrzymam na razie, bede miec ta swoja milosc ale kolo 34 lat - i dzidzi tez w tym wieku - kurcze troche dlugo ;( a tak jak mowilyscie zegar tyka... ehhhhh ide cos poogladac PS. dzis wlasnie opylilam w lombardzie pierscionek zareczynowy - dziwnie sie z tym czuje - ale przynajmniej wiem ze ten rozdzial zycia juz zamkniety na kłódke :( :) czas zaczac nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja samotna
Hej! Natknęłam sie na ten topik i zajrzałam:) Mam prawie 28 lat i od poł roku mieszkam sama. Niby wszystko super...po studiach, stała praca, własne mieszkanie, ale....ta samotnośc mnie juz troche dobija. Wiekszosc moich kolezanek ma facetów, męzów, dzieci. Nie mają za bardzo czasu wpadać do mnie. Owszem robimy sporadycznie imprezki, ale juz coraz rzadziej. Od kiedy sama mieszkam mam mniej kasy (wiadomo ...opłaty), zaczęłam duzo palic (z nudów), kilka ksiązek przeczytałam (ale czytanie powoli zaczyna mnie nudzic). Ostatnio kupiłam sobie dvd i oglądam filmy. Coraz bardziej dokucza mi brak faceta. Jestem atrakcyjną kobieta, ale samotną:( Czasem mysle ze juz na zawsze zostane sama i coraz bardziej sie dołuje. Nawet nie chce mi sie gotować dla samej siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja samotna - witaj wśród swoich :) Naprawdę mamy wiele wspólnego... ja dziś wyjątkowo zdecydowałam się coś ugotować :) choć na codzień podobnie jak jej samotnej wcale mi się nie chce tak dla siebie jednej .... Ugotowałam moją kochaną pomidorówkę i już pochłonęłam pół garnka!! Jak się przyssałam to myślałam, że się nie oderwę, chyba ze trzy porcje zjadłam! dziś spędzam kolejny dzeń przed TV i kompem ....tyle, że dziś (przeciwnie do przedwczoraj) i ugotowałam ;) i pozmywałam :) i pranie nastawiłam :) ....i w planach mam jeszcze pranie ręczne ;) Kurcze, ale żeby nie moj lenistwo i niechęć do wszytskiego mogłabym zrobić 10 razy więcej! Maxi - widzę masz zachcianki ;) i śledziki i ogórkowa ....no no ;) napewno nie zadziałałaś już w kierunku pozyskania potomstwa??? Cedra - grunt to zamnąć jeden rozdział życia i zacząć kolejny nie oglądając się za bardzo wstecz ;) Nim się obejrzysz zacznie kręcić się w koło Ciebie wianuszek mężczyzn ;) szybko wybierzesz któregoś dla siebie ;) Spójrz na Sippel ;) jeszcze niedawno pisała nam o rozstaniu ze swoim eks a teraz raczy nas perypetiami z D. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mailnka - widzę, że podjęłaś decyzję ;) Udanej podróży, cudownej zabawy i niech Cię rozpieszcza na maxa! ;) ...już się nie boisz, że spotkasz tego pierwszego?? Maxi - życzę powodzenia w walce z nałogiem! Będzie zapewne trudna ale dasz sobie radę bo silna z Ciebie babka. Skorzystaj z tych plastrów, napewno pomogą! Mój szwagier jak rzucał palenie, to nie rozstawał się z papierosem ...nosił, za uchem, miętolił w palcach, wąchał, ale nie podpalał .... z kolei moja mam zjadła tonę pestek ale nie paliła tylko kilka miesięcy...nałóg w jej przypadku zwyciężył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja samotna - przeczytałam jeszcze raz Twój post ....mam 29 lat (do 14 grudnia) i nie palę, pod resztą podpisuję się obiema rękami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, owszem nie jestem singielka, ale wieczory spedzam ostatnio jak singielka, moj facet jest, jak on to twierdzi, zbyt zmeczony by sie ze mna widziec... w ciagu dnia tez nie ma czasu do mnie sie odezwac... wiec nie wiem czy nie wroce do bycia singielka, chociaz jednego byloby mi brak;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) widzę że grono nam się powiększa. A co do wyjazdu no niby decyzję podjęłam ale ciągle się waham, teraz martwi mnie pogoda :( przydałoby sie koła zmienić na zimówki a ja jeszcze ich nie mam i raczej przed wyjazdem nie będę miała. A poza tym idę dziś na imprezkę z koleżanką, trochę się \"pobujać\" może jakoś stres sie rozładuję, bo nerwowa jestem od jakiegoś czasu i spać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - to że spać nie możesz to napewno zasługa tych Twoich dwóch.... Może jakiś trzeci to będzie lekarstwo dla Ciebie?? :D:D Może przy tym bujaniu ktoś się nawinie? ;) a przed wyjazdem lepiej opony zmień... gdzie niegdzie pada śnieg, a przezorny zawsze ubezpieczony :) Sippel - :D:D:D Ty nimfomanko!!! hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ oj babeczki moje kochane❤️ od momentu jak przyszlam do domu zdazylam: zrobic sobie obiad, ogorkowej mi sie odechcialo:P zrobilam sobie przeglad lodówki:) odkurzylam cale m2 zmylam podlogi nastawilam i powiesilam pranie pogadalam przez telefon z Mama, moim M, kumplem z klasy (dawno sie nie widzielismy) i z jednym gosciem z pracy , ktory kurwa chyba cos ode mnie chce, a ma zone i dzieci... bydle😭 umylam gary spalilam 5 fajek... masakra teraz jeszcze zostala lazienka do sprzatniecia i zasiadam do you can dance:D i chyba walne browara na to konto\\chetna ktoras? ja samotna🖐️ sipp:D jak to D zmeczony zeby sie z toba zobaczyc? co to w ogole znaczy? ale jakby przyszlo co do czego to by pewnie w lozku szybko sily odzyskał:) eh faceci... malinka sie pewnie juz buja:) biala, moja Mama obchodzi urodziny 13 grudnia, wiec bedziemy swietowac w tym samym czasie. gdzie sie setunia podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja samotna
Witam ponownie! Ja tez dzisiaj pranie zrobiłam;) Hmmmm.... i chyba tylko tyle z pozytecznych rzeczy...aaaaa i jeszcze łazienke posprzatałam. W miedzy czasie wypaliłam z 5 fajek (w ostatnim miesiącu chyba z 4 razy probowałam je rzucic). Zaraz ide na kolejną...Obiecałam sobie ze to juz ostatnia paczka. Poza tym nic specjalnego nie robiłam. Zabijałam czas przed kompem. AAAAAaaaa Byłam ze dwa razy podłozyc do pieca w piwnicy (z racji tego ze jestem singielką musiałam opanować sztuke palenia w piecu:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja samotna, w sumie to zaden powod do radosci, ale ciesze sie ze nie jestem jedynym \"kopciuchem\" tutaj:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra :) Jestem :D Mogę powiedzieć, co się dzieje :)::) Ja tam nic w domu nie zrobiłam. Nie pochwalę się wysprzątanymi pokojami, błyszczącą łazienką ani sterylną kuchnią :) Prania też nie odwaliłam :) Spędzilam za to cały wieczór ze swoim... pierwszym facetem :D:D Wpadliśmy na siebie w... hipermarkecie :D:D Jak w najbardziej kiczowatym obrazku wjechał swoim wózkiem w mój i... zamarł :) Ja też :D 10 lat go nie widziałam :D:):):) Niemalże rocznica się zbliża, bo rzucił mnie w moje... urodziny :P Ale żadnych negatywnych uczuć - aż sama w szoku jestem. Autentyczna radość ze spotkania :) Czarowała która czy co?:P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - dałaś po robocie!!! 🌻 oglądam You can dance - zajebisty program :D:D:D tańczy chłopak z mojego miasta ;) Kurczę ....szkoda, że ktośmusi odpaść :( wszyscy są zajebiści!!! Myślę, że odpadnie Natalia ....a z facetów to nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Gosiaczkowa!!! piękne spotkanie ;) stara miłość nie rdzewieje :P:P:P:P:P umówiliście się na kolejne spotkanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! gonia!!! to ty teraz jak malinka jestes, dwa egzemplarze... no no :) tak trzymac laski! biala, ja bym nie chciala zeby natalia odpadla, wrecz przeciwnie kibicuje jej zeby wygrala caly program... ale jak oni sie ruszaja...o panie! ja 5 pompek zrobie i mi brakuje powietrza i kurde zakwasy mam na drugi dzien.. a tu taki wysilek... jestem pelna podziwu goska, mow mow, co to bedzie...??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - nie mogę wyjść z szoku :):):) Umówiliśmy się... na jutro :P:P:P Serce szybciej nie zabiło :P ale radość była - autentyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Samotna witaj :) ehh oczywiscie wszystkeigo teraz nie przeczytalam rzucilo mi sie w oczeta tylko pranie , pomidorowka, piwko i filmiki:) u mnei dzis bawili sie pradem [przez ta wichure chbya] i troche nie mialam pradu , wiec polezalam sobie przy swieczuszkach i akurat zadzwonil do mnie nowy amant z ilove:D i superasnie sie go sluchalo przez to pol godziny:P bo to on glownie mowil:D i dobrze bo ja nie jestem w poczatkowej fazie wygadana;0 nbo i chcial dzis na kolacje sie ze mna umowic ale jednak jutro chbya sie umowie z nim:P A te wrozki to kiedys byly a teraz juz nie widze zeby wrozyly;) tez oczywiscie z przymruzeniem oka na te wrozby ich patrze:P i tez piwko pije i esemesuje z tym amantem:D a vo mi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×