Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Witajcie 馃尲 Ja po weekendzie jeszcze nie mog臋 doj艣膰 do siebie. Przycisn臋艂am go wreszcie no i pono膰 to wszystko to taka gra, 偶eby mnie poz艂o艣ci膰. Faktycznie z艂o艣ci mnie strasznie, ale przy okazji zupe艂nie nie bawi, a jego i owszem. Obieca艂 wi臋cej tak nie robi膰 - zobaczymy... Og贸lnie by艂o mi艂o, nie mog臋 marudzi膰 i narzeka膰 :) Jedyny smutny akcent, to fakt, i偶 do艣膰 bezpo艣rednio przyzna艂 si臋, iz mnie nie kocha. No ja wiem, 偶e to by by艂o zbyt szybko i w og贸le, niemniej, co innego tak my艣le膰 a co innego to us艂ysze膰... Jeste艣my razem, ale mn膮 wci膮偶 targaj膮 w膮tpliwo艣ci...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc w ogole[ czesc] biala, doskonale cie rozumiem:) tez mam lenia- 偶ar艂oka... najgorzej sie odzwyczaic od podjadania... aha dziewczyny... mam mocne postanowienie rzucenia fajek w pizdu... zaczynam myslec o tym intensywnie, przeczytalam dzisiaj straszny reportaz o raku p艂uc, dodane bylo do tekstu zdjecie raka trzymaj膮cego zapalonego papierosa i napis \"ten rak sie nie cofa\" :( troche mn膮 to wstrz膮snelo... bede walczyc..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobrze, 偶e mnie sprowadzacie na ziemi臋... Ja bym chcia艂a 偶eby facet si臋 mn膮 zachwyci艂 i 艣wiata poza mn膮 nie widzia艂 - tak egoistycznie bym chcia艂a :P On przyzna艂, 偶e jest zauroczony, ale nie zakochany, chocia偶 doda艂, i偶 mo偶e to zrobi膰, tzn. wszystko jest na dobrej drodze...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
gosienko, to nie o to chodzi, ze chce cie sprowadzic na ziemie, ze chce zle dla ciebie, wrecz przeciwnie, ja zycze ci jak najlepiej! tylko zebys sie kochana nie sparzyla, faceci s膮 nieobliczalni! nierzadko chamscy, bez uczuc, ogolna znieczulica, b膮d藕 czujna... tylko tyle powiem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiem Maxi 鉂わ笍 i dlatego ciesz臋 si臋, 偶e Was mam, bo jeste艣cie takim moim hamulcem bezpiecze艅stwa :) Ja wiem - mog臋 si臋 w nim zakocha膰, ale kocha膰 si臋 nieszcz臋艣liwie nie zamierzam Wci膮偶 gdzie艣 tam jestem mo偶e i za ostro偶na i doszukuj臋 si臋 problem贸w po moim ostatnim fatalnym zwi膮zku, ale te偶 zdaj臋 sobie spraw臋 z tego, i偶 jak ka偶dy normalny cz艂owiek potrzebuje uczucia i mog臋 w tym szale potrzeby wzi膮膰 za uczucie co艣, co nim nie jest...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Was po raz pierwszy:) tak od niechcenia zauwazylam topic - przeczytalam 3 pierwsze strony i ostatnia i stwierdzilam ze dolanczam do towarzystwa :) pare lat temu sie blakalam po kafe duzo duzo duzo:) setunia - pamietam Cie z jakiegos topicu tzn nazwy nie pamietam ale Twoj nick tak - pozdrawiam:) ja wtedy mialam inny w sumie to dwa rode i arud no a teraz w skrocie o mnie - zostalam singielka 4 pazdziernika po zerwaniu zareczyn i generalnie nie wiem co mam ze soba zrobic jest OK ale mam dola zwiazanego z przemijaniem i moim wiekem (30 sie zbliza), pracowac mi sie nie chce i wogole jest wszystko do d..... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Biala wyobraz sobie ze u mnie praktycznie wygladaja tak cale dnie:o z tym ze wiecej moze przy kompie bo tych wszystkich seriali juz mi sie nei chce ogladac:D no i jedzenie mi sie troche \"przejadlo\":D i jem jak naprawde jestem glodna:) Maxi ja trzymam kciuki za Twoje rzuceniowe postanowienie:) mam nadzieje, ze jak najszybciej odstawisz te fajki:) po prostu wystarczy , ze nie zapalisz kolejnego:D:) wiem , ze to latwo sie mowi ale na pewno dasz rade:) juz masz dobre nastawienie psychiczne, wiec to najwazniejsze!:) wiem co pisze bo sama nie pale juz rok i 3 dni:classic_cool:;) cadra noo witam馃尰:) kojarze ten pierwszy nick:) przykro mi z powodu zerwanych zareczyn :( jak mogl cos takiego zrobic!no mogl ale dlaczego? a u mnie sniezek pruszy:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cedra 馃尲 A u mnie pada pierdolony 艣nieg - jak w艂a艣nie powiedzia艂 kolega :P Nienawidz臋 zimy!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
setunia, wiem ze rzucilas, kiedys rozmawialam z toba, pod innym nickiem:) gratuluje, ze utrzymujesz ten stan... dzieki za wsparcie馃尰 gonia, rozumiem cie doskonale, i powtarzam- miej oczy otwarte, i trzymam kciuki zeby chlopak zwariowal na twoim punkcie!! 鉂わ笍 cadra, witamy, widze, ze swiezutka sprawa, miesiac temu... co do lenistwa (praca... bleh ) to wiekszosci tutaj nie chce sie pracowac, wiec odosobniona nie jestes :):D popijam kawe i mam ochote na pistacje.... ale jakby mi ktos teraz zaproponowal 艣ledzia w 艣mietanie tez bym nie odm贸wila:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gosia dobrze ze facet jest z Toba szczery:) przeciez nie wszyscy od razyu sie zakochuja w sobie moze bardziej podejrzane by bylo gdyby powiedzial na pierwszym spotkamniu , ze juz Ciebie kocha:D:) tak jak taki jeden u mnie jednej dziewczynie wyznal ze ja kocha po pierwszym spotkaniu, a poznali sie na czacie:D;) To nie skjreslaj faceta i czekaj na rozwoj wydarzen:classic_cool::) do mnie przyczepil sie taki jeden:D najgorsze jest to ze mieszka niedaleko:D pisze caly czas esy:P , ktorych tresc czesto mnie przeraza:P i jakos zniecheca do spotkania:D i ciagle sie waham;l0 a jesli o wyglad chodzi to na zdjeciu zrobionym telefonen\\m nie wiele widac;0 wiec moze faktycznie sie z nim spotkam szczegolnie jesli ten inny nie zaproponuje spotkania w weekend:o:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kurcze a ja bym sobie chetnie zapalila, ale nie moge 1. dzis siedze sama w pracy 2. nie mam co:( ja pale tylko jak mam dola albo przy % a potem glowka boli oj boli;) setunia - z tymi zareczynami to ylo tak ze ja je zerwalam i nie zaluje bo bym popelnila najwiekszy blad mojego zycia brrrr ;) nie wiem czy ktos z Was tak mial: 30 na karku - dlugi zwiazek, ta cholerna presja rodziny, otoczenia, przyjaciele czekajacy na \"weselicho\", wokol rodzace sie dzieci i narzeczony co tylko patrzyl zebym w ciaze zaszla, a ja nie bylam pewna i zylam w letargu i byl ktos jeszcze... w rezultacie skonczylo sie tak ze zostalam sama jak palec :) maxisingiel - nie dosc ze mi sie nie chce to jeszcze moje \"udawanie pracowitej mroweczki\" opanowalam do perfekcji - lacznie z minami, ktore swiadcza o tym ze rozgryzam powazny problem. ;) Gosiaczkowa - u mnie slonko robi jakies przblyski a ja mam nastroj na zawieruche sniezna i jego promyki jeszcze bardziej mnie doluja:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziweczyny, pojawilam sie w pracy odebrac korekte i popytac co i jak mam zrobic w jednym akapicie, wiadomosci dostalam same dobre, bo do korekty mam bardzo malo, a akapit co pisze, ma miec mniej informacji niz myslalam, a dzieki temu niemusze sie az tak na dowcip wysilac a do tego, wlasnie czekam na szefa by ustalic termin rozmowy rekrutacyjnej odnosnie jakie miejsce w firmie mialabym zajac, w jakim dziale... no az mnie lekko przytkalo. dowiedzialam sie, ze jak nei bedzie stanowiska w tym dziale w ktorym chce zostac, to mi je stworza, bo nie chca tracic inzynerow ktorych sami ksztalca:) no nie powiem, ale jestem w szoku, takie pomieszanie radosci ze strachem... wiecej napisze po rozmowie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja jestem osob膮 niepal膮c膮 ....no chyba, 偶e mi odbije to czasem dam si臋 nam贸wi膰 b臋d膮c pod wp艂ywem alkoholu ....ale dzieje si臋 to baaaardzo rzadko znaczy palenie bo picie to jako艣 cz臋艣ciej :P:P Cadra - ja mam 30 na karku, mo偶na powiedzie膰 偶e presj臋 rodziny ....tylko wci膮偶 brak kandydata :( Sippel - gratuluj臋 馃尰 wyrobi艂a艣 sobie w firmie niez艂膮 mark臋 :D:D:D ale偶 dzie艅 mi si臋 dzi艣 d艂u偶y ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cadra ja jeszcze nie jestem w takiej sytuacji jak Ty , chbya bymm nie zniosla tej presji rodziny:o w koncu to moje zycie ;) Sipp wow nic tylko sie cieszyc:) na pewno sprostasz wyzwaniu:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
setunia - presja jest do wytrzymania, trzeba sie tylko ladnie usmiechac i potwarzac w kolko to samo ze slub za rok albo dwa ;) ale najlepsza jest jazda jak sie okazuje ze ze slubu i weselicha nici - tu to trzeba miec mocna psyche ;) Bialo-czarna - optymistycznie powiem: tego kwiatu jest pol swiatu, a pesymistycznie: prawie wszyscy fajnie juz pozjamowani ;/ mi tez sie dzien dluzy ale w koncu zabralam sie za prace wiec moze jakos zleci, na szczescie u mnie juz nie ma slonka tylko jest deszczowo i pochmurnie - jestem usatysfakcjonowana tym faktem i moj dol rowniez :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cadra ja podobno wyjde za maz za dwa lata tzn jak bede miala 25lat tak mi wrozki kafeteryjne wywrozyly:P:P i na razie jak cos to mowie wszystkim ze za dwa lata:P;) mnie tez sie ta pochmurna i sniezna pogoda podoba:) chbya wskocze pod kocyk i poczytam troche:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cadra... presja rodziny... znam to. Moi te偶 wci膮偶 pytaj膮, kiedy wyjd臋 za m膮偶, bo ju偶 jestem ostatnia wolna w rodzinie, no ale c贸偶... jako艣 nikt si臋 偶eni膰 ze mn膮 nie chce :P:P:P :):):) Maxi - b臋dziemy trzyma膰 kciuki za Twoje rozstanie z na艂ogiem. Ja przyznam uczciwie, 偶e nawet nigdy papierosa w ustach nie mia艂am i w og贸le mnie do tego nie ci膮gnie. Kole偶anka rzuci艂a dzi臋ki plasterkom. A Ty zamierzasz tak sama czy ze wspomagaczem jakim艣? :) Sipell - moje gratulacje 馃尲 Zdolna z Ciebie dziewoja :) A o czym Ty t膮 prac臋 p艂odzisz? :) Tylko po polsku prosz臋 :) Bia艂a - widzia艂a艣 ju偶 dzi艣 jakie艣 seriale? :) Ja obejrza艂am tylko film na kompie, zjad艂am chipsy orzeszki solone i wypi艂am ze 4 kawy. Zn贸w musz臋 doprowadzi膰 do obecno艣ci jedynie 艣wiat艂a w mojej kuchni...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Witam now膮 kole偶ank臋 :) A propo rozsta艅 to owszem mam troch臋 mniej latek ni偶 Ty, ale te偶 ja go zostawi艂am i zerwa艂am zar臋czyny. Bia艂a ja robi臋 to samo wracam z uczelnie i tv albo komp albo jedno i drugie na zmian臋. Nic mi si臋 nie chc臋. Ale mam wszystko gdzie艣. Postanowi艂am skorzysta膰 z zaproszenia i sp臋dzi膰 mi艂y weekend, b臋d膮c rozpieszczana :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cos czuje ze bede rozpoczynac dzien pracy od kafe... :) znow mi sie nic nie chce:( ja wczorajszy wieczor spedzilam ogladajac film na komp a potem seriale lezac w lozeczku i wcinajac to co mialam pod reka;) setunia - gdzie te wrozki kafeteryjne??? moze skorzystam ;) Gosiaczkowa - ostatni beda pierwszymi :) Malinkaa7 - dzieki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej Cedra ;) Wr贸偶ki mo偶na gdzie艣 spotka膰 ...mnie kiedy艣 taka kafeteryjna powiedzia艂a, 偶e jeszcze d艂ugo d艂ugo nikogo nie spotkam :( a wczoraj posz艂am do kole偶anki ;) wypi艂y艣my po piwku ;) pomalowa艂am jej w艂osy, pogada艂ysmy sobie o tym i o tamtym ;) Ona te偶 singielka, tyle, 偶e z dzieckiem....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 Dziewczynki 馃尲 Ten m贸j na razie grzecznie si臋 zachowuje :P Nawet pisze smsy, co u niego jest wyczynem nielada :) Mi艂y strasznie - a偶 si臋 zastanawiam, co chce :):P Za rok ko艅cz臋 30-tk臋. Tak se my艣l臋... mo偶e by zosta膰 mamusi膮 :):) Tak wiem, 偶e to egoistyczne, bo przecie偶 nie mam warunk贸w i tatusia brak :P ale... zegar biologiczny kurna tyka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc laseczki, mam od rana problemy z sieci膮... wszystko wolno jakos chodzi, kurwicy mozna dostac:) niestety dziewczyny poelg艂am w pierwszym dniu walki... jaram znowu馃槶 wczoraj wypalilam tylko 5, wiec moze najpierw ogranicze, tak z dnia na dzien nie dam rady pozbyc sie tego g贸wna bo pozabijam wszystkich dooko艂a a pozniej siebie!!! chyba ze te plasterki co gonia wspomnia艂a, poczytam o nich... sipp, ja wiedzialam ze ty jestes inteligentna bestia :D malinka, widze ze postepujesz zgodnie z mysla zawarta w twojej stopce :) cadra, wieczorny standardzik widze.. ja tez, komp, tv, jakies delicje nawet zjadlam wczoraj, czego zaluje, pogadalam godzine z moim M przez tel i poszlam spac, zdolowana, ze na艂og jest silniejszy ode mnie, kurwa mac!! biala, wrozki sie mylily:)... spotkasz juz wkrotce ... i zwariujesz z milosci 馃尰 ja jutro ide podci膮膰 i zafarbowac moje k艂aki, siwe juz mam, i jakies takie niepouk艂adane:P:P jak straszyd艂o...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Maxi 馃尲 to nie staro艣膰 - to cholerny zegar biologiczny U mnie tym gorzej tykaj膮cy, 偶e w艂a艣ciwie rok temu o tej porze to by艂am w trakcie stara艅 o dziecko... Nawet si臋 zalogowa艂am na jakim艣 topicu tutaj dla przysz艂ych mam... Echhhh :(:(:( A te plasterki to pono膰 skuteczne s膮. Pami臋tam jak kole偶anka rzuca艂a - razem z m臋偶em zreszt膮 - i kt贸rego艣 dnia przychodzi na zaj臋cia na studiach taka strasznie wkurwiona, normalnie gromy z oczu jej strzelaj膮. A dzie艅 wcze艣niej - spokojna jak anio艂ek. Wszyscy w szoku. Ka偶dy rozw贸d podej偶ewa艂 niemal偶e a si臋 okaza艂o, 偶e jej si臋 plasterek odklei艂 :):):) Jedno opakowanie tych plasterk贸w jej wystarczy艂o. Nie pali ju偶 z 5 lat :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Maxi 馃尲 to nie staro艣膰 - to cholerny zegar biologiczny U mnie tym gorzej tykaj膮cy, 偶e w艂a艣ciwie rok temu o tej porze to by艂am w trakcie stara艅 o dziecko... Nawet si臋 zalogowa艂am na jakim艣 topicu tutaj dla przysz艂ych mam... Echhhh :(:(:( A te plasterki to pono膰 skuteczne s膮. Pami臋tam jak kole偶anka rzuca艂a - razem z m臋偶em zreszt膮 - i kt贸rego艣 dnia przychodzi na zaj臋cia na studiach taka strasznie wkurwiona, normalnie gromy z oczu jej strzelaj膮. A dzie艅 wcze艣niej - spokojna jak anio艂ek. Wszyscy w szoku. Ka偶dy rozw贸d podej偶ewa艂 niemal偶e a si臋 okaza艂o, 偶e jej si臋 plasterek odklei艂 :):):) Jedno opakowanie tych plasterk贸w jej wystarczy艂o. Nie pali ju偶 z 5 lat :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Maxi 馃尲 to nie staro艣膰 - to cholerny zegar biologiczny U mnie tym gorzej tykaj膮cy, 偶e w艂a艣ciwie rok temu o tej porze to by艂am w trakcie stara艅 o dziecko... Nawet si臋 zalogowa艂am na jakim艣 topicu tutaj dla przysz艂ych mam... Echhhh :(:(:( A te plasterki to pono膰 skuteczne s膮. Pami臋tam jak kole偶anka rzuca艂a - razem z m臋偶em zreszt膮 - i kt贸rego艣 dnia przychodzi na zaj臋cia na studiach taka strasznie wkurwiona, normalnie gromy z oczu jej strzelaj膮. A dzie艅 wcze艣niej - spokojna jak anio艂ek. Wszyscy w szoku. Ka偶dy rozw贸d podej偶ewa艂 niemal偶e a si臋 okaza艂o, 偶e jej si臋 plasterek odklei艂 :):):) Jedno opakowanie tych plasterk贸w jej wystarczy艂o. Nie pali ju偶 z 5 lat :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pewnie chodzi o plasterki niquitin.. musze sie zaglebic w ten temat, no ja tez bym byla wsciekla, strach podchodzic bo wzrokiem zabije! rzucalam nie raz wiec znam swoje reakcje.. tragedia... 馃槶 a co do instynktu macierzynskiego... kilka lat temu bedac w zwiazku myslelismy o dziecku, ale wtedy oboje jeszcze na studiach bylismy i stwierdzilismy ze za wczesnie, a tez tykal zegar...jak cholera, a teraz... no kurka wodna! sama siebie nie poznaje... chcialabym urodzic przed trzydziestka, .. chyba w ten weekend jak M przyjedzie ostro zabiore sie do roboty :P:P:P ide sie pukn膮c w g艂owe bo gadam od rzeczy :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×