Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

dziekuje Magda G. za informacje. Gdyby ktos wiedzial cos jeszce czekam na wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze macie jakie informacje na temat zespolow ARAX oraz Tornado. O tym drugim slyszalam dobre opinie, natomiast ARAX polecila mam wlascicielka Amadeo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radzę słuchać opinii osób które zawodowo zajmują się czymkolwiek związanym z organizacją wesela - moga oni bowiem mieć układy z zespołami lub być ich bliskimi dlatego ich polecają. Wiem, bo znajoma właśnie w ten sposób wybrała zespół i... o 12 byłam już w domu - impreza sztywna jak nie wiem co. To samo tyczy się kamerzystów i \"polecam mojego syna (znajomego, sąsiada, brata itd.)- robi świetne fotki\". Najlepiej popytać wśród zaufanych ludzi :) Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo 2
Dziewczyny,tak czytam wasze uwagi dotyczace salonow,lokali,zespolow i salonow kosmetycznych i mysle jakie wy ''oblatane'' jestescie!Ja coprawda jestem juz po slubie,ale do dzis pomietam to napiecie zwiazane z tym jakze waznym wydazeniem jakim jest slub!Moge polecic lokal Dwor Czarneckiego-obsluga i dania REWELACJA!Stol wenecki naprawde kreci gosci lepiej jak magik!Z salonow polecam Mon Cheri bardzo mila obsluga.Salon fryzjerski Deja Ve,a zespol Mega Dence.Natomiast rewelacyjne torty dostaniecie w cukierni Kryszen-troche drogo ale warto!A tak przy okazji moze ktoras z was jest zainteresowana kupnem sukni slubnej firmy Herm's roz.38 na178cm +3cm obcas.dodatki tj.szal ,rekawiczki oddam gratis!Dla zainteresowanych podaje moje gg:9132013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllla
dziewczyny byl ktos na weselu w elektryku na 1000-lecia??Napiszcei jak tam jest:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, do ulllla - byłam w elektryku na sylwestra. Rewelacja było. Jedzenie pierwsza klasa i dużo. Wszyscy byliśmy zadowoleni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blunora1234
Czy slyszalyscie jakas opinie o zespole BDB? Bardzo prosilabym o pomoc... Z gory dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
nareszcie mam dostęp do internetu i w końcu mogłam tu zajrzeć bo już się stęskniłam.lubię bardzo to forum.bo choć ślub biorę dopiero w lipcu,to już dużo pożytecznych wiadomości tu przeczytałam.w grudniu chyba zapiszę się już na przymiarki,sukni bo żadko jestem w polsce.pozdrawiam mężatki i panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllla
Czesc dziewczyny:)Moze wiecie ktora sale w bialymstoku mozna wynajc bez kucharzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
cześć wszystkim, do ulllla - zapytaj w izbie handlowej na ul. Antoniukowskiej albo w Pałacu Hasbacha w Dojlidach. W tym pałacu jest fajnie tylko stoły są na innej sali a jedzenie na innej. Jak masz duzo gości to będzie dobrze ale jak małe przyjęcie to nie jestem pewna. Ja właśnie dlatego zrezygnowałam z tego pałacu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estupendo3
Witam wszystkich:) Byłabym wdzięczna za opinie na temat zespołu "Nocny Kwartet". Czy ktoś był na weselu, na którym oni grali? Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hje,ja osobicsie nic nie slyszalalm na temat tego zepolu Magda g czy juz zapomnialas o nas? czekamy na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia moje kochane będę w następnym tygodniu. Ja je już widziałam ale jeszcze ich nie mam. Jak miło pooglądać siebie sprzed miesiąca :) Ehhhh... Mimo to cioesze sie że juz mam to za sobą. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
cześć dziewiczyny, do Magdy - a ja chętnie jeszcze raz przeżyłabym ten dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laleczki... dawać adresiki to foty poprzesyłam jak obiecałam (Kasiu Twój mam więc za chwilke wysle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czy możecie powiedzieć mi coś na temat zespołu CYMES . Poleciła nam go koleżanka ale nie widzieliśmy ich w \"akcji\". Zależy nam na zespole który potrafi zachęcic gości do zabawy. Niestety Time ma już zajęty termin. Będe wdzięczna za wszystkie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasieńkaK
Witam wszystkich... Niedawno odkryłam te babskie pogaduszki :-) i szczerze to super !! Ja wychodzę za mąż 12 lipca 2008 sale juz mam, w kościele tez juz byliśmy ale reszta leży bo moje kochanie za granicą... Może słyszałyście cos o restauracji Mozart a zwłaszcza o weselach na dużej sali ? Prose o wieści... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasia a wiec tak o macorcie wiem nie wiele tylko slyszlalam ze wodke tam kradna,lipa jest to ze jest tylko jedna ubikacja dla kobiet i oddzielna dla facetow na 3 SALE!! ialam wesele na gorze na malej sali i musialam wchodzic na wesele obce na duza sale aby skorzystac z toalety,troche to nie bardzo:-/ a w jakim kosciele masz slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasieńkaK
Tzn jezeli chodzi o wódkę to wiem ze tylko rodzice otrzymają klucz do schowka zatem kelnerzy ani obsługa nie beda mieli dostepu to juz wiem na pewno... Co do toalety to mnie zaskoczyłaś, ale zastanawia mnie kiedy byłaś tam na weselu? po remoncie? A ślub bierzemy w parafii św. Jadwigi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam mozarta. Mialam tam polowinkia- kicha. A moj brat byl na weselu, i powiedzial, ze jedzenia zabraklo i napojow. Zreszta mnie to niezdziwilo, bo na polowinkach tez zarcia bylo tylko ciutke. Ja bede miala, w Biesiadnej na Zielonych Wzgorzach. Rewelacyjnie tam jest, a i zercie maja swietne. No i sam fakt, ze nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W mocarcie byłam
Na balu magisterskim, słabiutkie jdzenie wszystkiego mało strasznie. Ale za wesele wiecej sie płaci wiec mysle ze jest inaczej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja bylam na weseleu 4 sierpia tego roku:-) tez mnie zdziwilo ze jest ta tylko jedna toaleta na 3 sale,koszmar kiiedy goscie z innych wesel beda wchodzic na twoja sale aby skorzystac z toalety,moje wesele bedzie w lechu,ja tez juz za 2 tyg ide zapisac sie w kosciele,a jaka godzine wybralas? ja mysle nad 16:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cymes jest ok:) rok temu u kolezanki na slubie dawali czadu;) niestety na swoj musialam poszukac inny- bo zajeci byli -ale tez znalazlam super zespol, wszyscy sie dobrze bawili i nie trzeba bylo do tanca prosic Vertim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki lui za informacje. A jeśli mogę spytać jaki ty zespół miałać to bęe wdzięczna. Co do Mocarta to niedawno była tam moja koleżanka i wspominała że było bardzo fajnie. Podobno nowa sala jest bardzo ładna. Jedyny minus to mało jedzenia na stołach.Może uda Ci sie dogadać aby stoły były troche bardziej zastawione bo Ci na tym zależy. Myśle że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka ja Mozarta odradzam. Byłam na weselu i nie było fajnie. Klima niby działała a duchota niesamowita. Jedzenie tez niespecjalne a jak sie wyjdzie na zewnątrz to nawet nie ma gdzie tyłka posadzić (a ciągle sie wychodzi bo duszno). No i te kibelki... a raczej kibelek... ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
cześc Kasieńka.byłam kiedyś w Mozarcie na weselu i porażka.na jakiej sali będziesz tańcowała u siebie na weselu??ja biorę ślub tego samego dnia co TY i bawić się będę w Belwederze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos z Was
Złyszał o zespole Broken Beat? bede go miała na swoim weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×