Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość renatuta
a ja polecam TIME z Hajnówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tak patrzec jak kazdy cos poleca. Ze tyle fajnych zespolow jest no i my na nich trafilismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna k
oktavia2, fotki dotarły, dziękuję Ci bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Zuzanny i jak stoły w Amadeo? Podobało ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do devil69 nie slyszalam ich wiec może znajde ich stronke i przeslucham :) do renatuta a nam za bardzo sie nie podoba TIME mimo ze slyszalam , naprawde duzo pozytywnych opinii na temat tego zespolu ,Ale on jak dla mnie nie przemawia . Jak już coś wybierzemy to dam znać:) W przyszlym tygodniu bede latala za sukienka :):) Juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oktavia2 Jak ja bylam w Amadeo na weselu to byly ustawione w literke U . a na srodku sie bawisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna K.
oktavia2........ podobało mi się przystrojenie, tylko zastanawia mnie jedna rzecz...... na zdjęciach ( przy stole Młodych ) wygląda to tak , że krzesła gości są bardzo blisko siebie i troche sie boję że bedzie mało miejsca do tańczenia :( Oktavia Ty w tym roku miałaś wesele? Ile było osób? Nie było ścisku? U nas ma być około 85 osób i mimo że zdaje sobie sprawę, że wszyscy naraz nie bedą tańczyć to boję się że bedzie ciasno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Slicznotki. Dawno tu nie zaglądałam. Widze że przygotowania ida pełna parą :) Fajnieee! tez chciałabym przezyc to jeszcze raz ;) A tym czasem za miesiąc będę już... mamusią! Im bliżej porodu boję tym bardziej sie boję :) Ale jakos to będzie :) Wszystkim mężatkom (świeżym i tym przyszłym) życzę duuuuuużo szcześcia i udanej zabawy weselnej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do Magdy
Witam, Madziu, czy mogłabyś podać mi swojego maila? Mam do Ciebie kilka pytań odnośnie organizacji wesela w Niagarze dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Zuzanny faktycznie krzesła były za blisko siebie. U nas było tylko przyjęcie na 35 osób więc miejsca do tańca było aż nadto. Na tej sali koleżanka moja robiła chrzciny na 60 osób. Impreza trwała od 12 do 1 w nocy. Miejsca do tańca nie brakowało a krzesła były bardzo luźno poustawiane. Poza tym koleżanka robiła tam wesele na 80 osób. Było super. Stoły w literkę UI i tańczylismy pośrodku. Najbardziej zadowolone były wszyskie babcie i ciocie które nie tańczyły ale za to wszystko widziały :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Magdy Madzia - taaaaaakie duuuuuuuuuże gratulacje dla przyszłej mamy :) trzymajcie się cieplutko raze z dzieciaczkiem w te ostatnie dni :) mam andzieję że i ja niedługo dołączę do ciebie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mail provitamina@o2.pl Oktavia mam rozumiec że też spodziwasz się dzidziusia czy narazie tylko planujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Magdy, na razie jest w tylko w planach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia..
Witam mam do was pytanko czy któraś z was miała swoje wesele albo byłyście może na weselu w Centrum Astoria w restauracji tam na dole? Bo zastanawiam się nad zrobieniem tam przyjęcia weselnego ale jeszcze się waham trochę dlatego chętnie poznam opinie innych na temat tego lokalu, jak obsługa i jedzenie,bo menu mam ale wiadomo co innego na papierze a co innego jak już to podają. Za wszelkie informacje i opinie będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeena29
Pilnie potrzebuję sukienki. niedługo słub:)ale nie mam jeszcze sukienki. Szukałam czegoś na allegro, ale nic w moim guście. Może któraś z was ma sukienkę do odsprzedania. Mam 163 cm, rozmiar 38. moj adres meilowy: lena_1979@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
cześc dziewczyny zostanę mamusią:-):-):-)ale się cieszę:-)dzis lekarz potwierdzil 3majcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
aaaaaaa dzis mija 2 miesiące od ślubu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeeee
Renatuta gratuluję bardzo!!!! 🌻 Dla mnie coś nie udaje się ciągle.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do eiveee głowa do góry i nie przejmuj się.przyjdzie i na WAS czas.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskaiskei
Mam do was pytanie. We wrzesniu 2009 wychodze za mąż i czy orientujecie się kiedy trzeba wybrać sie do salonu zeby wybrać suknie? chce wypozyczac, więc zależy mi zeby był jeszcze duzy wybór. Jakie salony w Białym polecacie? Z góry dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytuuiiiiiiiiiii
Ja brałam ślub we wrzesniu i panie z salonów kazały mi przyjśc w styczniu, wybrać suknie. Czekałam na nia ok pół roku, polecam salon Wiktoria w centrum park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do renatuty wielkie gratulacje :) trzymajcie się zdrowoi cieplutko :) do eive nie przejmuj sie tak bardzo bo nastawienie psychiczne to podstawa -mowię z doświadczenia :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do jaskaiskei ja wybierałam 2 miesiące przed ślubem w salonie p. Tersy Słonicz przy Białym Kościele. Gorąco polecam bo obsługa jest przemiła a przy tym fachowo doradzi. Mają sukienki w różnych rozmairach, wzorach i kolorach. Na pewno coś sobie znajdziesz. Salon Wiktoria w Pasażu na ul. Rocha radze omijac szerokim łukiem. pani jest opryskliwa, niesympatyczna i nie przyjmuje do wiadomości, że ktoś może mieć inny gust niż ona. Ponadto mam rozmiar 40-42 i pani była w szoku że taka "gruba" osoba bierze ślub. Poza tym malutki saoln a sporo sukienek. Nie można zobaczyć bo są ściśnięte. Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytuuiiiiiiiiiii
Sa 2 Wiktorie, super jest ta w centrum park, druga jest na Rocha tam nie byłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
ja byłam tylko na Rocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jaskaiskei Ja mam slub w czrwcu 2009 roku i w przyszlym tygodniu ide ogladac suknie ale juz mam pewne namiary i wiem jakie mi sie podobaja .Maa wzory ( znalazlam) na internecie i ide konkretnie juz umawiać sie :) A suknie naprawde mis ie podobaja .Sa ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W postach wczesniej któaś z was pisala o zespole BROKER ( ale nie moge znalezc kto) Ile oni biora>????? Mi sie bardzo podoba zespol KOLOR ale oni skosza 3 tysiac plus jeszcze za dojazd:/ wiec troche drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie na weselu mialam zespol broker cud moid i orzeszki :D Placilismy 1700zl. Jesli ktos lubi szybkie tempo swietna zabawe i woeogle to polecam. :D Zreszta jak sie z nimi umawiasz to sami spiewaja na zywo wam wiec mozna jechac i zobaczyc. :D Bo po co wierzyc reklamom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Devil69 To calkiem nie drogo wzieli .JAk cos to sprawdzimy ich . Każdy chce dobrych muzykantów bo to oni prowadzą cala impreze . Powiedz mi czy oni czesto robia przery ?? Bo ostatnio jak bylam na iprezie ot zaspol( nie pamietam nazwy) tylko jadl i pil i nic nei grali .Ludzie sie nudzili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×