Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość musicapro
Nie bylo mnie tutaj troche,a tu tyle sie dzieje.Nie ukrywam ze zajmuje sie muzyka pro.Wiec mysle ze z tego powodu mam na ten temat spojrzenie racjonalne.A wiec co do zespolu Blu Sky Tremolo,to sa to mlodzi ludzie,ktorzy na prezentacje jezdza z laptopem do przyszlych mlodych,co nie najlepiej o nich swiadczy.Jest to zespol typowego playbecku,z raczej mizernym repertuarem i malym doswiadczeniem,chocby z racji wieku.Jak widac na forum te braki warsztatowe zespol stara sie nadrobic agresja,i co tu mowic,prostactwem i zwyklym chamstwem.Ja nie polecam tego zespolu,naprawde nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaleszany55
Zorka to niezbyt ,tego drugiego nie znam ale PRYMAKI maja ladne piosenki. Mam ich nowa plyte i podoba sie mnie mamina soroczka.A ten zespol BLY SKY TREMOLO to lepiej niech juz sie nie odzywa ,bo az szkoda tej dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airenka.
najlepiej zapytaj o zespół na innym forum tu widzisz co sie dzieje, konkurencja pisze i tyle. Ja też na początku tu byłam,ale szybko uciekłam na białostockie forum frix tam mam wiarygodne zródła.Tutaj tylko zaglądam, czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASZ EQ
TEN ZESPOL BLU SKY TREMOLO NA WSZYSTKICH FORACH DZIALA IDENTYCZNIE.JEDEN Z ZESPOLU ZADAJE PYTANIE ,A W MOMENT W KILKU POSTACH SA POZYTYWNE NA TEMAT ZESPOLU POSTY. I WATEK GASNIE.JAK WIDAC B.S.T TO NAPRAWDE MLODZI LUDZIE ,KTORYM SIE WYDAJE ZE SA SPRYTNI ,ALE WSZYSTKO DO CZASU, NA WSZELKICH FORACH TYLKO BLU SKY TREMOLO W KOLKO I WOBEC, JAKBY O DOBRYCH ZESPOLACH NIKT NIE PISAL A TYLKO O NICH, A PRAWDA JEST TAKA ZE MALO KTO TEN ZESPOL ZNA. A OSTATNIE WYBRYKI ZESPOLU B.S.T TAK MNIE PORUSZYLY ZE NIE MOGE SIE OPRZEC ABY NIE NAPISAC CO MYSLE NA TEN TEMAT. TAK WETERAN /czyt.czlonek zespolu b.s.t/ DOCIEKAL DATY SLUBU POKUSKI, ZE SIE ZDEMASKOWAL.NIE LADNIE PANOWIE I WYCIAGNIJCIE WNIOSKI NA PRZYSZLOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccii
Jezeli chodzi o New Sukces to stanowczo odradzm juz lepie Lajland na pewno bezdziesz zadowolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASZ EQ
AIRENKA CZYLI BLU SKY TREMOLO NIE OSMIESZAJCIE SIE;TAK SAMA KONKURENCJA NA WAS PISZE, JAK NIE ZACZELISCIE JAZDY PO FORUMKACH TO JAKOS TA KONKURENCJA NIE PISALA. A WIEC CO TEORIA SPISKOWA. ROBCIE SOBIE AUTOREKLAME ALE NIE CZEPIAJCIE SIE FORUMEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronisia.24
Desperacko zespól sie broni , tylko dziwi mnie częstotliwość pisanych postów . Aż tylu obrońców Blu Sky Tremolo pisze w jednym czasie . A wciąganie przez ,,Podlasianke,, zespolów nazwijmy to z przejściami na tym forum żle świadczy o Blu Sky Tremolo.Wiadomo ze zespol chce zmienic temat , a wiec poprostu nie piszcie magisterskich prac obronnych , bo nikt w je nie uwierzy. Zaś co sie tyczy Pokuski to jest mi jej żal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wotumnieufnosci
Dla blu sky tremolo jedynka ze sprawowania sie nalezy.Nie dosc ze namieszali to jeszcze bezczelnie z kilku nickow pisza,normalnie paranoja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1975. skorpion.
Ale zescie się uwzieli na ten zespół. Tez jestem z branzy slubnej ale po przeczytaniu tych postów widze, ze wy wogóle nie znacie tego zespołu ani tych ludzi, dosłownie nic nie wiecie na ich temat.Jak do tej pory tylko oskarzacie i wyciągacie jakieś bezpodstawne wnioski bez zadnych dowodów, to tylko swiadzczy o tym kto te posty krytyczne . Po co ? A bronic chyba każdy ma prawo? ja też, tylko ze ja widze ciągłe ataki na zespół. Zaraz sie dowiem, ze jestem z zespołu to juz normalka. Napiszcie w końcu z jakich to zespołów jestescię no bo przecież wasze szczególne zaangażowanie i ten sam styl pisania, powtarzania się o tym mówi, przeciez nie jestescie para młodą. Co do daty 22 czerwca 2012 to piątek nie sobota, a więc ktos tu wymyśla a więc kolejne kłamstwo. Anonimowosc internetu ma do tego ze pisać można wszystko, ale trzeba to udowodnić. Dla mnie nie jesteście wiarygodni wogóle, tym bardziej, ze widziałem ich i są naprawdę dobrzy. A co do weterana to nie sądzę by był z tego zespołu wczesniej pamiętam jak bronił tej Korsy z Bielska, której też dawaliscie ostro. Podsumowując - na tym forum wolno pisac tylko o waszych zespołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z pacanowa
Pacanie widac zes z zespolu , agdzie ta dziewczyna pokuska napisala ze 22 czer.2012 to sobota.Jakas forumowiczka pisala ze to sobota , a nie pokuska10.A co nie wiesz ze w piatki to wesela sa prawoslawne.A od kors to wara bo juz innych wciagacie do swojego blota . Gowniarze nauczcie sie pokory i weteranow nie udawajcie.Pacany z pacanowa kozy doic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zEsPoL-nou
To już normalka że broniacy się zespól krytykę na konkurencję zwala. Ale jest chyba w tym trochę prawdy,na zasadzie kop leżącego że i branża nie próżnuje.Juz tu byly zadymki z korskami ,sukceskami ,lajlandami,wilkami i jeszcze wieloma innymi.Ale nie tylko zespoly pisza, a cała branża ,a to zly fotograf a to urazony kelner i czasami zdradliwy kolega potrafi trzy grosze wetknąć. Ale jedno jest pewne ,gdyby blu sky nie wdawali sie w pyskówki, temat sam w sobie by wygasł. Apeluję i do obrońców i do atakujących ,dajcie już spokój.Dość tego.Ja nie jestem z zespolu i piszę co widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawda jest
że jak u Was ktoś bierze ślub z osobą inej wiary to rodziny się wyrzekaja i młodzi za własna kase muszą wszytsko organnizować? :)wyrzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda 2010
Nie słyszałam jeszcze o takim przypadku, mówi się tylko często że łamie krzyż, bo w katolickim jest mniej belek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojak999
o co z tymi belkami biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo w krzyzu prawosławnym
jest jeszcze taka skośna, ale po co ja łamać nierozumiem, a czy wyrzekac sie wiary to juz kazdego sprawa, mozna pozostac przy swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRYZJER 13.08.2011
KOCHANE FORUMOWICZKI PROSZĘ PORADŹCIE MI FRYZJERKĘ KTÓRA JEST KREATYWNA POTRAFI DORADZIĆ I MA RĘKĘ DO FRYZUR ŚLUBNYCH - NIESTETY NIE JESTEM Z BIAŁEGOSTOKU JEDNAK ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA ŚLUB W RODZINNYM MIEŚCIE PRZYSZŁEGO MAŁŻONKA I MAM PROBLEM:( SIERPIEŃ ZBLIŻA SIĘ A JA BEZ POMYSŁU I POMOCY...LICZĘ NA PODPOWIEDŹ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwww
Salon Kameleon na ul Malmeda - Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRYZJER 13.08.2011
czy otrzymam jeszcze jakies propozycje widze na forach, ze Kameleon przede wszystkim jest krytykowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury bzdury..
i głupoty piszesz pewnie sama krytykujesz na tych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRYZJER 13.08.2011
zaraz Ciebie skrytkuje za bezpodstawne oskarżenia złośliwy człowieku. nadajesz się do odrzutu do wora nieżyczliwych podłych Polaków. Jeśli nie masz nic do powiedzenia tylko narzucasz coś komuś z góry zastanów się nad sobą i swoimi wypowiedziami a i jeszcze zaznacze nie odgryzaj się za moją odpowiedź ponieważ dasz świadectwo temu, że masz braki w edukacji. Całę mnóstwo inteligentnych osób wypowiada się na tym forum i tacy jak TY bezmyślne istoty które tylko liczą na to aby komuś dogryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ci nie narzuca
ale jak nie byłas w tym salonie to nie pisz głupot ze Kameloon ma złe opinnie i nie nazyawj siebie inteligentem, bo gdybys była nie pisałabys tak. Sama pewnie jestes jakąś fryzjerka która chce zrobic sobie reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w każdej plotce jest
..szczypta prawdy...jeśli ludzie tak krytykują ten salon to coś najwyraźniej w tym jest bądź zamiast skrytykować fryzjera który nie zrobił czegoś po ich myśli to krytykują całokształt. Zamiast prowadzić napiętą konwersacje lepiej napisać do kogo warto wybrać się w tym salonie...a propos tutaj najwyraźniej tylko fryzjerzy piszą i krytykują się wzajemnie aby wyeliminować konkurencję a osoby poszukujące dostają rozdwojenia jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebrabiala
Plotek najlepiej nie słuchać ja tak robię bo tylko kretyni je rozsiewaja a jak widać na tym forum est ich pełno, zawsze warto samemu sprawdzić a pózniej sie wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela szara
na forum to pisza ci co sie nawzajem opluwaja czyli konkurencja albo wlasciciele co szukaja darmowej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka iza
Moze ktos poleci mi dobra kwiaciarnie w Bialymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solcia23
proszę coś o zespolach kolor i tryton.czy ktoś coś wie na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena czek
Kolor to taki Disco polo o drugom nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola puszka
A co ty solcia to którego jesteś z koloru czy trytona, ze pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solcia23
raczej nie ten kolor masz na myśli , albo są dwa z taką nazwą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciekworoszylo
Kolor to nie discopolo,naprawde to fajny zespol,trytona nie znam ale raczej oni sa z nurtu discopolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×