Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Mokka my już zdjątka swoje mamy :) a teraz czekamy na Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smetny dzis dzionek cos. ja w tym miesiacu jakos jestem przewiadczona, ze nic z tego. nie wiem nawet czemu, w koncu do @ jeszcze 10 dni, cos mi po prostu podpowiada, ze klapa:( zapisalam sie dzis na prawko, w przyszlym tygodniu zaczynam. az wstyd w tym wieku jeszcze nie miec. ale co tam, nie chce z dzidziusiem kursowac codziennie metrem;) straszne pieniadze to tutaj kosztuje, ale nie chcialam robic w moim rodzinnym slupsku, bo warunki jazdy w tych dwoch miastach roznia sie diametralnie. milego wieczorku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domu jakąś godzinę temu i okazało się że dostałam plamienia przed @, także w tym miesiącu pudło znowu. Jak @ się rozkręci na całego to uzupełnie tabelkę. Słuchajcie musi się którejś udać w tym miesiącu, no po prostu musi, a potem to już z górki. Trzymam za Was wszystkie kciuki i czekam na dobre wieści. I pamietajcie nawet jeśli mnie nie ma na forum cały czas myślami jestem z Wami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny. Jak pisałam wczesniej byłam dzisiaj u ginekologa. mam prawdopodobnie zespol policystycznych jajników :( bede miała monitorowany cykl. bo nie wiadomo czy wogóle mam owulacje;( dzieczyny TOTALNA ZAŁAMKA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora:) Luxorku...Ty naprawde jestes taka twarda czy tylko taka zgrywasz, co?;) Bo ja juz bym nie wytrzymala i robila test. Objawy ciazowa, @ spoznia sie, a Ty tu wszytkim wciskasz, ze w ciazy nie jestes:) Kurcze ja chyba najlepiej wiem, ze te obiawy moga nic nie oznaczac ( juz chyba wszytkie mozliwe mialam:) ), moga...ale nie musza. I mimo, ze czesc z kobitek twierdzi, ze zadnych objawow nie mialy, to duzo mowi, ze bylo zupelnie odwrotnie. Bron Boze na nic nie namawiam...:) Ja wiem, ze zrobilabym ten test, bo nienawidze zyc w niepewnosci. Juz wole te zle wiadomosci od tego ciaglego zastanawiania sie. U mnie tak jak u iti 21 dc. Jakos wyjatkowo swobodnie do tego podchodze. Nawet fakt, ze biore duphaston w tym cyklu nie nakreca mnie zbytnio...wrecz przeciwnie. Wiem, ze ten lek moze powodowac objawy ciazopodobne, wiec nie wymyslam sobie nic, bo wiem, ze kazde \"objaw\" spowodowany jest lekiem. NIe wiedzialam czy go brac. W koncu staranka takie przypadkowe byly, ale rozmawialam z moim ginem i powiedzial, ze moge. A jesli test w srode (ostatni dzien z duphastonem) wykaze jedna kreske to zaraz w nowym cyklu zaczynam brac antybiotyki. Wiem, ze jeszcze niedawno twierdzilam, ze jestem w ciazy:P, ale teraz jakos wiem juz, ze nic z tego nie bedzie. Mowi sie trudno. Przed nami bedzie kolejny cykl. Dla meza jest juz salfazin w drodze, wiec i jego bedziemy faszerowac tableteczkami:) Jutro wizyta u lekarza, Zobaczymy co z ta moja prolaktyna. Mam tez nadzieje, ze beda wyniki meza, bo wkurza mnie juz to czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko...przykro mi🌻❤️🌻 Ale jak to dziewczyny pisza...\"nowy cykl, nowa szansa\" Ja wierze, ze sie nam wszytkim uda, ale kazda z nas ma wyznaczona droge, ktora musi przebyc. Dla jednych ta droga jest krotsza, dla innych dluzsza, ale na jej koncu na nas wszytkie czeka wspaniala nagroda. Sama zobaczysz:) Brydziaa...je tez chcialabym prawo jazdy zrobic tylko jakos nie moge sie zebrac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziołchy :P Dominiczko ja wcale twarda nie jestem...poprostu w tym cyklu ogarnęło mnie przeswiadczenie,ze to \"niemozliwe\" :) ze mogłoby to byc zbyt piękne ,aby byc prawdą ;) chyba troche się \"boję\" ... :) ze to mogłoby byc tak szybko... i byc tak namacalne i realne :) a @ mi sie chyba nie spóźnia jeszcze...te 3 dni ewentualnego terminu z tabelki to wyliczona srednia przeze mnie ostatnich cykli :P a dziś mój 28dc :D ojej,już 28...chyba nie dociera do mnie... ;) pewnie do niedzieli mnie zaleje :P jeśli nie to....;) bedziemy testowac :D Dominiczko, to jutro napewno wiele kwestii sie wyjaśni :) a wszsytkie problemy to tylko poziom prolaktyny :) takżer kochana, leki już działają, więc\"strzeż\" się bo nie znasz dnia ani godziny kiedy zarodek zagnieżdzi się w brzuszku :D:D:D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arla, nie przejmuj się tak tym co lekarz powiedział...to jeszcze nie koniec świata przeciez :) poczytaj inne topiki na ten temat a szybko uznasz,że to zadna przeszkoda w zajściu w ciążę :) Tobie tez sie uda, jestem pewna! 🌼 jesteśmy z Toba❤️ Poziomeczko....❤️ bądz dzielna Słonko i bierz siedo roboty ;) nowy cykl tuż,tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och luxorku...nie nie...u mnie to jeszcze nie teraz. Ja swoje musze przejsc:( Wiesz w moim zyciu to tak ze wszytkim. Zawsze pod gorke:( Dlatego nie nakrecam sie wcale. Jak juz pisalam-nadzieja jest, bo ona zawsze nam towarzyszy, ale w zderzeniu z realiami niestety przegrywa ona z kretesem:( No ja chyba w niedziele spac nie bede mogla wypatrywac bede wiesci od Ciebie z samego rana, bo ja mysle, ze moglo sie jednak Tobie udac:) I tego Ci z calego serca zycze nasz Ty dobry duszku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten nasz luxorek udaje twardzielke, normalnie nie moge:) :) i jeszcze nas nabrac probuje, jeszcze lepsze:) ale co tam, za kilka dni sie wszystko wyjasni.....(trzymam kciuki luxorku, naprawde) dominiczko, oj ja tez sie dluuuugo zbieralam. motywuje mnie wlasnie wizja dzieciatka. no bo metrem czy pociagiem z takim malym szkrabem-raczej kiepska wizja, tym bardziej , ze tyle rzeczy trzeba zawsze miec przy sobie. no a tak to zawsze w samochod i w pare godzinek u babci w polsce....mam nadzieje, ze do tego czasu bede sie w miare pewnie czula na drodze, bo nie chce narazac zycia i zdrowia malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arla ja bym jeszcze te diagnoze skonsultowala z innym lekarzem, bo to rozni gin\'owie po swiecie chodza. Nie ma co sie zalamywac tylko trzeba poszukac jeszcze jakiegos innego, dobrego lekarza i zobaczyc co na to powie. A pco to nie koniec swiata. Z tego co wiem to da sie to leczyc i kobitkom udaje sie zajsc w ciaze. Wiec nie ma co smarkac w rekawy tylko trzeba wybrac sie do jeszcze jednego gina. Posluchaj bardziej doswiadczonej kolezanki:P bo ja akurat cos na temat ich niefachowosci wiem. Z niejednym partaczem mialam juz do czynienia, a podobno to byli jedni z lepszych...(????) Nie wiem do dzis kto im takie opinie wystawial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym miała niespodziankę! :D hmm...ale nie, to nie może byc prawda...brzuch mnie już coraz bardziej boli :( i czuje tym samay że do niezieli nie doczekamy... a tak wogóle to ja w tym cyklu jakoś wszystko inaczej odbieram :) i robie nie tak :P zapominałam brac foliku...także w sumie to tylko kilka tabletek przyjęłam :) co wczesniej nie miało miejsca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie cos dzis jeszcze jajnik na dodatek zaczal klus. Wiecie te wszytkie lekarstwa i wspomagacze niosa ze soba mnostwo niedogodnosci...:( Ale co tam...twarde kobity jestesmy i wszytko zniesiemy byleby nosic to malenka stotke pod sercem:) Brydsziaa...no ja sie chyba jeszcze wstrzymam. Jakos pewnosci za kierownica mi brakuje. Ja juz troszke jezdzilam i wiem czym to sie je, ale jesli mam byc szczera to widze siebie bardziej w roli pasazera niz kierowcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te \"innosci\" w tym cyklu to tylko za jednym przemawiaja:) Ja tam cos czuje, ze nie zawita do Ciebie przez jakis czas ta paskuda, ktora zwa @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przyznam, ze o jezdzie samochodem nie mam pojecia...moze to i lepiej, przynajmniej nie panikuje na zapas :D kiedy andzia miala wrocic do domku??mam nadzieje, ze juz jej troszke lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, nie udaje , tylko na wszelkie pseudo \"dolegliwości\" mam wytłumaczenie :P no dobra...prawie wszystkie.... senność, zmęczenie....masa roboty, więcej niz przed Bozym Narodzeniem :o ból krzyża.....zbliżająca sie @... mdłości.....z przejedzenia :D ...... tylko ten ból brzucha od tygodni....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, nie nakrecaj Luxora!!!juz biedaczka pewnie i takjak na szpilkach siedzi a my mniej cierpliwosci mamy niz ona:) najchetniej to bysmy ja do lazienki z testem w reku zagonily:) wredne malpy ciekawskie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze mnie to dopiero kierowca nr 1 !! :D wyoraźcie sobie,iz prawko mam od 8 prawie latek... i nie jeżdzę samochodem!!😭😭 nawet nie pamiętam jak sie zapala....powiedzmy...wszystko poszło w las...miałam oststnio wykupić kilka jazd i podszkolić się :) ale samochód nam się rozsypał doszczetnie i nie ma poco się uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany luxorku, a czyz to wyszukiwaie wyjasnien to nie to samo co proba oszukania samego siebie;) ;) :D acha, a te paczki to juz dawno strawilas, wiec juz jedno wyjasnienie mniej ;) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka juz nasza natura brydziu, ale masz racje...ja juz nic na ten temat nie napisze. Bede tylko cierpliwie czekala. No ale Luxorku...jesli namw niedziele napiszesz, ze testu jeszcze nie robisz, to ja osobiscie ci lanie dam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrobimy wirtualny test:) luxor, ja dlatego postanowilam, ze chocbym nie wiem jak sie bala kupie zaraz po egzainie jakiegos grata i bede jezdzic, zadnej przerwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież @ ma mnie napaśc, to po co test..? :P tk Brydziu noże i częściowo próbuje sie oszukac,żeby nie nakrecic się...ale to dziwne te moje przeswiadczenie...:) nawet powiedziałam M.że w sobote po pracy na obiad do teściów nie idziemy, bo bede miała @ i wole odpoczac w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku...tak chyba jest latwiej. Po prostu zalozyc sobie, ze bedzie tak a nie inaczej a potem tylko miluto sie zaskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie to po egzaminie jeździłam kilkanaście razy tylko😭😭😭 ale jesteśmy na etapie poszukiwania auta...tzn, mój mąż :D takze jak zostaną jakieś \"drobne\" to kupimy żonce nawet maluszka żeby go zajeździła! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba zaraz pojde hasiu, bo jakas tak wyczerpana jestem. W sumie to chcialabym juz zeby byla sroda, co przestane ten lek brac i skoncza sie jego skutkin uboczne. Przez to zmeczenie to ciezko mi sie pracuje.Smieja sie ze mna, bo caly czas ziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja zawsze slyszalam od roznych matek, ze bedac w ciazy kobieta to po prostu czuje...teraz juz sama nie wiem, tyle sie o tych objawach naczytalam, o blednych przeczuciach, ze juz sama nie wiem.....wiec cholernie mocno bym chciala sie na wlasnej skorze przekonac!!!:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA, ODEZWIJ SIE DO NAS JAK WRÓCISZ!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chetnie przekonam sie jak to jest. I wlasnie dlatego, ze nie czuje sie jekbym byla wciazy...uwazam, ze sie nie udalo:) A co sie z andzia dzis dzieje. To szkolenie to juz sie chyba skonczylo? Moze po prostu chce dzis sobie odpoczac, moze porozmawiac z mezem. W kazdym razie cierpliwie na nia poczelamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, gdzie nasza andzia, gdzie nasza olcia ktora niezmordowanie ustrzeliwuje jajo!!!:) hallo???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, wydaje mi sie,ze to tylko takie gadanie...po fakcie...:) to ja tez jak nie dostane @ do niedzieli, a test wyjdzie pozytywny(niemożliwe:P) to tez bede twierzdić iż czułam to przeciez!! :D tylko nie docierało to do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×