Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Gość Anija28
mam pytanie kto pierwszy rozpoczął rozmowę na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja się urywam na żarełko :P bede pooźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
normalnie jak sobie pomyśle o tym że jutro musze na noc iść i przypilnować mojej koleżance małego to mnie aż trzęsie tymbardziej wiem że z niego niezły jest diabełek, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Z tego co się orjentuje to Luxor zaczeła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anija ja szczerze mowiac juz nie pamietam kto byl zalozycielem pierwszej czesci topiku, ktora nam wykasowano. chyba andzia, ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Smacznego Luxorku.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija28
A dużo znajomych dziewczyn zaszło już w ciążę? Dzisiaj odwiedziła mnie siostra ze swoim 11 miesięcznym synkiem łobuz od miesiąca już sam chodzi bez trzymania się. Kochany blondasek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
To przepraszm za pomyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija28
mam pytanie- jak pierwszy raz do Was pisałam zaznaczyłam że chcę dostawać powiadomienia na skrzynkę o nowych tekstach - jak to wyłączyć - przyszło mi 350 wiadomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorek trzymam kciuki, czytam was, ale mam problemy w rodzinie i nie bardzo mogę tu często zaglądać ale jak mam chwilke to nadrabiam. Dominiczku mam nadzieje że juz podniosłaś śliczną główkę do góry i bojowo sie nastawiasz, Andzia ma rację po co 5 milionów plemników skoro jeden wystarczy tylko żeby stał sie cud!!! Pozdrawiam was wszystkie, ściskam serdecznie i buziaczki dla każdej z was przesyłam, u mnie dziś 17dc a więc wielkie czekanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja jak dajesz \" odpowiedz na temat\" to tam trzeba chyba odkliknąć w tym okienku na dole (nad \" wyślij wypowiedź\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija28
sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gwarno dzisiaj u nas...:) menia - robaczku wszystko przed wami jeszcze ale czym predzej do gina sie wybrac trzeba... Luxor widze ze nieugieta ale dobrze....nas wiedzm z rana nie bedzie to spokojnie tescik zrobisz❤️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz poszedl ogladac film a ja wrocilam do kompa:) Zrobilo mi sie strasznie niedobrze po tej kawie. Teraz zaluje, ze ja pilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas \"klotni\" c.d. nastapil....niestety... i postanowilam chyba zaczac brac tabsy z powrotem, moze uciekam od problemu ale chyba i ja i maz poterzebujemy czasu zeby sie uspokoic, nie wiem juz sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze faktycznie potrzebna Wam przerwa andziu... ale dlaczego odrazu tabsy...potem organizm znow bedzie potzrebowal czasu na powrot do normalnosci... Moze lagodniejsze motody zastosowac...przezerwatywa na przyklad? My tez sie dzis niezle scielismy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dominiczku....) OLKA - trzymamy kciuki... Anja - mamy dwie mamy a wlasciwie trzy bo bega ma juz dwojke.... ale jutro bedzie nastepna:p....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija28
Andzia czy dobrze zrozumiałam kłócicie się bo za bardzo zależy Wam na dziecku i się już denerwujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija28
matko ale fajnie, test pozytywny ? czy termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama Dominiczku - prezerwatywy nie wchodza w gre, nie jestem uczulona ale nie lubie... a tabsy bo chyba z wygodnictwa... sama w domciu a to kolejna klotnia w tym tygodniu i to stra...meza gdzies wywialo a ja bucze do kompa jak glupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija28
Andzia jak długo nie bierzesz już tabletek, ja od 2,5 roku i dopiero teraz wracam do stanu z przed tabletem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija28
spokojnie - tabletki to nie najlepszy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Anja - chyba za bardzo chcemy a wlasciwie ja ostatnio i szukam problemu i chyba odreagowywuje to na mezu swoim niestety.... i nie juz sie denerwujemy tylko 9 cykl niestety... a ja bralam jakies 5 lat minipigulki zprowadzane ze Szwecji wlasnie a nie biore ja wiem - jakies 2 lata juz bedzie...na poczatku uwazalismy i to tez sie ginowi tutaj dziwne wydawalo ze bez zadnego zabezpieczenia tylko przerywany stosunek i nie wpadlismy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz andziu nie wiem co poradzic, bo ja jednak unikalabym hormonow, ale Ty sama wiesz co dla Ciebie najlepsze. Ale przemysl to dobrze slonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, musze to na spokojnie przemyslec ale raczej zaczne brac do wakacji .... i moze jakis urlop w koncu zaplanujemy - pokichane to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem Dominiczku ale z drugiej strony nie chce osiagnac celu kosztem maluzenstwa....a uwiezcie ze nie jest dobrze ostatnio:( Anja - znaczy jak, teraz dopiero ci sie cykle unormowaly i wracasz do tego stanu.... arla - slonce a ja nie wiem czy wy staracie sie trzeci miesiac czy jak...????I nie masz jeszcze pewnosci co do jajnikow...najlepszym rozwiazaniem to wizyta u innego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej andziu smutasku, sciskam cie bardzo mocno slonce ❤️🌻 bo nie wiem co ci poradzic...wydaje mi sie , ze ten nasz intynkt jest tak silny, ze nie bedziesz potrafila tak naprawde przestac o tym myslec, nawet biorac tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×