Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Olkuś, teoretycznie powinno byc widac....ale niestety dzidzia czesto sie wierci lub ułozy w taki sposób ze ciężko cokolwiek wypatrzec ;) tak jak u mnie wczoraj :P na poczatku badania odrazu lekarz powiedział ,że te zrobienie pomiarów bedzie trudne :D a juz nie mowa o zobaczeniu jajeczek czy pipki :P i dlatego zrobił najważniejsze wyliczenia...i co do płci to na 80%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie Olu tez tak bym chciała. Wkoncu to najpiekniejsze momenty na takich badaniach. :) Ja ci zaraz wysle moja fotke tylko sie nieprzestrasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia psiak rzeczywiscie słodziutki ale Ciebie nie mam tylko psiaka!!! he he, to ja poczekam na twoje zdjecie, choc psiak rzeczywiscie śliczny mania dlategp ja kupiłam testyw aptece, pomyślałm ze pierwszy az wydam wiecej i trudno, kupię w aptece a następne zamówię przez neta, okazało się ze mi jeszcze zostały 2, he i nie trzeba było przez neta zakupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak dla mnie najważniejsze było to ze są 2 półkule mózgu i nie ma wodogłowia, 4 komory serduszka, które bije prawidłowo, i reszta narządów :) mój lekarz poprzez całe badanie usg mówi co akurat widzimy, i tłumaczy dlaczego to mierzy, jaki wynik i normy :) a ja sobie śledze na ekranie razem z nim :D było cudnie móc zobaczyc te raczki machające i kopiące mnie nóżki :P akurat fajnie, bo na monitorze widziałam kopiąca noge, i w tym samym momencie czułam go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksore ale fajnie, juz sie nie moge doczekać, ale stracha mam wielkiego czy z nim wszystko dobrze, bo co to będzie jeśli coś bedzie nie tak:(, ale mam nadzieję ze wszystko będzie jednak jak ma być czyli super! Menia a czego sie mamy wystraszyć? laska z ciebie że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! Ola ja tez chce Cie zobaczyc :-) I Ciebie Meniu równiez bo reszte dziewczyn widzialam :-) U mnie w porzadku, wczoraj mialam badania... Nastepne za 2 miesiace Za 2 tygodnie jedziemy do Polski na urlop i juz sie nie moge doczekac mimo iz tam upaly okropne :-D Smiejemy sie z M. ze jedziemy do cieplych krajów bo u nas coprwda ciepli ale bez przesady, w nocy padal deszcz.. Luxor dzieki za zdjecia, sliczny brzuszek. Jak mam wiekszy mimo iz dopiero koniec 12 tygodnia bo ogólnie okraglejsza jestem od Ciebie ;-) Popieram meble z BRW, ladnie mozna je dobierac i jest duzy wybór i sie sprawdzaja...Póki co nic sie nie rozpadlo... Brydzia szkoda ze Cie nie bedzie...pozdrawiam milego dnia wszystkim. Nawet jak nie pisze to czytam Was. Moja cioteczna siostra przyjezdza jutro do Londynu na wakacje i musze wszysko zorganizowac temu troche zajec mam ostatnio... Trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia fotke zaraz wysyłąm, dziękuję za info odnosnie mebelków, teraz to mam nad czym mysleć, luksorek dla mnie też ważniejsze jest zeby było zdrowe i miało wszystko na swoim miejscu, a co będzie czy chłopaczek czy dziewczynka to już obojetnie kiedy się dowiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu fotke dostałam i naprawde super wyglądasz. :) Mam nadzieję że reszta kobitek tez mi wysle swoje zdjatko, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku naprawde ciesze się że dzidzius jest zdrowy :) wkoncu to najważniejsze. I naprawde wam zazdroszcze ze możecie ogladac swoje pociechy na monitorze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio wysłałam ci juz swoja fotke :) prosze wyslijcie mi swoje zdjatka , z brzuszkam tez moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam jeszcze fotke z blond włosami jak ktos jeszcze nidostał to dajcie znać:) A i ja tez prosze o zdjatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia dzieki za fotki, odeslalam moje :-) Ola od Ciebie nie dostalam :-( dzis jakis leniwy dzien, caly dzien dobieram sie zeby isc do sklepu .... najpierw przeszkodzil mi deszcz a teraz lenistwo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio fotka poszła, nie miałam neta przez kilka godzin, do mnie Twoje nie doszło póki co, buziak i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam doła :( Dowiedziałam sie przed chwila że moja koleżanka jest w 9 tygodniu ciąży. Niewiem dlaczego tak zareagowałam ale poprostu chce mi się wyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia głowa do góry, kazda z nas tak reagowała i każda z nas zna to uczucie i Cie rozumiemy!!! ty tez będziesz mamą zobaczysz, dostaniesz @ w między czasie przyjdą testy, potestujesz zaraz jak sie ! skończy, jak pokaże drugą wyraźna krechę to do dzieła i zobaczysz, nawet sie nie obejrzysz a bedziesz wymiotować i odwracać głowe z obrzydzeniem od lodówki, sklepu miesnego i innch pachnacych rzeczy!!!!!:):):):):):):):), który to juz u ciebie dzien cyklu i kiedy sie spodziewasz@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ja życze wam miłej niedzieli mnie jutro nie bedzie bo wyjeżdżamy na wieś w góry odpocząć i opalić nogi- ja bym chciała bo białe mam jak niewiem co!!!he he ogólnie to się bardzo cieszę, bo przez ten remontowy młyn nie mamy wogóle dla siebie czasu i ostatnio nie było zbyt dobrze miedzy nami, a tak na spokojnie pogadamy o wszystkim i pobędziemy ze soba a nie obok siebie, tym bardziej ze od poniedziałku wchodzą fachowcy wiec będdziemy tu mieć niezły młyn, ale i tak sie cieszę bo idzie wszystko do przodu, a to najważniejsze!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to mój 21d.c. Ale niewiem kiedy dostane @ bo mam nieregularną. Dobrej nocki życze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Pobudka koniec spania :) Słonko za oknem świeci :) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio dostałam zdjatka i są poprostu urocze:) Na zdjęciu ślubnym z meżem pieknie wyglądacie:) I dziękuje za zdjatak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko. Wrocilismy wczorej popoludniu z M. i odrazu poszlismy spac, bo po imprezce tylko 4 godziny sie zdrzemnelismy. Wstalismy po 20-tej. M. pojechal na zakupy, a ja sie dalej wylegiwlam przed tv. Niestety zaplacilam za to wysoka cene, bo soac nie mogkam do 3 wnocy!:( Ale juz jest ok. Wyspana jestem i to jest najwazniejsze. Dzis musze wysprzatac cale mieszkanko, bo jutro mam wizytacje z agnecji:( Nie lubie jak mi obcy ludzie laza po mieszkaniu i wszystko oceniaja. Ale tak to juz niestety jest jak sie nie mieszka na swoim Meniu fajne to Twoje zwierze:) Szkoda, ze Twojego nie dostalam. Olciu...a gdzie sa fotki od Ciebie????Nic nie dostalam:( Luxorku....fajny brzusio:)Tez taki chce;) Ciesz sie, ze z dziedzia wszystko ok. Teraz to juz z gorki. Polmetek przekroczony:) Zanim sie obejrzysz to dzieciatko bedzie juz na swiecie. Jesli chodzi o meble to bardzo chcialabym zmienic je w salonie sypialni, ale poki nie wiem jakie beda wyniki leczenia M. nie moge z niczym szalec, bo moze sie okazac, ze ieniadze beda nambardzo potrzebne na in vitro. Wiec poki co nowy wystroj mieszkania musze odlozyc w blizej nieokreslona przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dominiczko :) zaraz ci wysle fotki:) z bląd i ciemnymi włosami:) Tylko sie nieprzestrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Eulalio, mój brzuszek to chyba tylko na zdjęciu taki tyci wyszedł...bo w rzeczywistości mam wrażenie że jest większy :) pewnie pod złym kątem ustałam ;) jak bede miała swiezsze to wam sie pochwale :P Meniu dzieki za zdjecia :) fajna z Ciebie dziewczyna :) zaraz sie zrewanżuję ;) Domimiczko, to sie wybawiliscie :) troszke zazdroszce...bo takie wypady do rana to juz nie dla mnie :P ja chodze spac z kurami :P Ufff jak miło na dworze, upału nie ma! :D to ze wieje wiatr mi wcale nie przeszkadza :P tylko szkoda ze burzy nie było....choć sie na nią zapowiadało...hmmm, praktycznie w całej Polsce są burze, a u mnie nie! :D Miłego dnia zycze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luxorku :) U mnie tez się chmurzy ale jeszcze niepada . Dzisiaj mam dzień leniuchowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku jak pieknie wyglądasz w tej sukience, :) I szczerze to inaczej sobie ciebie wyobrazałam. A i jak bedziesz miała jakies zdjatka z brzusiem to tez bym chciała zobaczyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z wieczora... wczoraj tak mi dupsko wymarzlo na lodce ze jak przyjechalismy do domu to na kanape, kocyk i herbatka i tak film jeden i drugi i tak mi sie zasnelo:)...kochany maz zeby zona nie gnila zabral ja na wycieczke na lodke - i rybki i opalanie mialo byc...hmmmmmmm...niestety tak wialo ze dziekowalam Bogu ze i bluze i koc zabralam:)no i zeby sie rozgrzac andzia powioslowala troszke..i dzis wielkie pecherze na rekach, buuu... ale tak poplywalismy z 1,5 godzinki i maz w rekompesate zabral mnie na obiadek i piwko:) a dzisiaj - dzien przed tv i lenistwo, pogada deszczowa, wiatr ... Dominiczku - czasemwskazana taka krotka noc i mniej snu:)...tak dla duszy chociaz, nie tyle ciala;)... Menia, zdjatka poszly tylko w tytule zdjecia Olki bo przeslalam dalej te ktore Olce wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Andziu:) Zdjatka dostałam są superrr!!!! A na zdjęciu na którym jestem z pewnym panem to we wrzesniu zostanie moim mężem.:) Akurat na tym zdjęciu to niezbyt dobrze wygladamy bo na tej majówce niedało sie dobrze wyglądac z powodu braku snu:) I dziekuje za zdjątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×