Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Andzia111...Ania... Stockholm......?............?.............?........ Luxor......Kamila....Mazowieckie.......19.03.81....4.... 13/14/15.02? Dominique25...Dominika...Worcester....28.04.81.. 10....26.01. bega.........agnieszka....Warszawa.....11... 15.07.72.....7.02.07 brydzia27...Dominika.....Berlin.....24.01.1979......2... ...1.02. Shiva24...Klaudia...Baden-Württemberg...28.07.1982...termin 09.2007 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska311984
jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorkaaa
Andzia111...Ania... Stockholm......?............?.............?........ Luxor......Kamila....Mazowieckie.......19.03.81....4.... 13/14/15.02? Dominique25...Dominika...Worcester....28.04.81.. 10....26.01. bega.........agnieszka....Warszawa.....11... 15.07.72.....7.02.07 brydzia27...Dominika.....Berlin.....24.01.1979......2... ...1.02. Shiva24...Klaudia...Baden-Württemberg...28.07.1982...ter min 09.2007 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.........13.05.82................. no wiecie co..zeby tak wywalic ...juz dziewczyny wracam do was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebysmy choć wiedziały za co...:o ale damy radę :) od nowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominique, co do wykresu wydaje sie byc ok. Nie patrz na wykresy książkowe. wg mnie dobrze wyznaczyłaś dzień owulacji. Kiedy się staraliście i co ze sluzem? Sama temperatura nie wystarczy. Po owulacji bardzo ładnie poszła Ci temperaturka. Powinaś mierzyc zawsze o tej samej porze , lub przynajmniej sie strac i po nocnym odpoczynku ok. 3 godzinym . Tyle wyczytałam . Aha lepeij nie kochac się codziennie , lecz co 2,3 dni. Bierzecie jakieś suplementy ? Przed 8 laty tez próbowałam zajśc w ciąze metoda wykresów ( planowalismy dziewczynkę) Po 6 miesiącach miałam juz dośc tabelek, oglądania śluzu i rozczrowań testowych. Postanowilismy zrobic sobie przerwę i mamy synka Mikołaja. Chyba duzo prawdy jest w tym że jak się człowiek nie stresuje to wychodzi. Odrębna kwestia to płec, ale naszego łobuza nie zamienilibysmy na dziewczynkę. Wierzę, że szybciutko zajdziesz w ciąże, tylko trochę spokoju i milości bez patrzenia w kalendarz. Powodzenia i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111...Ania... Stockholm......?............?.............?........ Luxor......Kamila....Mazowieckie.......19.03.81....4.... 13/14/15.02? Dominique25...Dominika...Worcester....28.04.81.. 10....26.01. bega.........agnieszka....Warszawa.....11... 15.07.72.....7.02.07 brydzia27...Dominika.....Berlin.....24.01.1979......2... ...1.02. Shiva24...Klaudia...Baden-Württemberg...28.07.1982...ter min 09.2007 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.........13.05.82..... ............ Iti............Ewa.....kuj-pom.......19.11.77....6......26.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) gdyby któraś nie wiedziała co sie stało...wklejam link... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3394291 no i tak jak myślałam...nici z lekarz dzisiaj :( jeszcze ostatki @ są...chyba ,że do wieczora pójda w zapomnienie, bo jeśłi nie to czekć trzeb bedzie do piątku:( życze miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was z rana...oj luxorku...moze ta @ pojdzie w cholere??? co do naszego poprzedniego topiku, to wiecie zagadka dla mnie jest co sie stalo? i dlaczego? moze kiedys uzyskamy odpowiedz?? a u mnie wczoraj nici z przytulanek,...kilka czynnikow si ezlozylo...wiec mam kiepski humor, tym bardziej, ze zupelnie nie wiem co sie dzieje ...wczoraj przez moment obserwowalam sluz ladny i bylam podekscytowana, po czym zniknal bezporotnie ...tak jak wszystko, do teraz, mam sucho, bezsluzowo i 10dc??? nie wiem co o tym myslec? zglupialam totalnie...jestem po prostu glupia i nie wiem co robic.... to jakas paranoja im dluzej siebie obserwuje tym mniej wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis rano jak zwykle u mnie w domu amok, tym bardziej, ze u mikusia w szkole dzis dzien FARMERA...kazdy wlacznie z nauczycielemi przebiera sie...haslo farma, co kto chce byle byc w temacie...my wymyslelismy krowe...wczoraj klecilam na predce stroj...efekt mozecie ocenic same.... tylko dzis rano mial juz docelowy (makijaz) ze sie tak wyraze... wczorajsze zdjecie to tyljo proba... przy okazji mozecie zobaczyc fragment mojego burdelu remontowego....bo w takiej sxcenieriii zdjecie robione.. . http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2db31221958d4dd.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poprzednio wkleiłam tylko tabelkę. Nasz temat skasowali i nie wiem co pisałyście wczoraj wieczorkiem :( Dobrze, że założyłyście topik od nowa. Dominique jak się czujesz? Masz objawy zbliżającej się @. Jak Twój wykres, tempka nadal wysoka? Ja czuję, że przyjdzie. Objawów specjalnie nie ma, może trochę większy apetyt rano. Wczoraj taki dzień w biegu, po pracy szybko do domu na obiad, potem służbowe spotkanie, wracając zakupy, wyjście z psiakiem, sprzątanie mieszkanka, na koniec ugotowałam obiadek na dziś :D Brydzia jak u Was z pogodą, bo u mnie dziś przymroziło, chyba zima się zbliża jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, fajnie ze ci si epodoba wymyslone i zrobione w 10 minut, musialam co prawda swoej spodenki poswieciec, ale co tam... no dobra iti i dzieczynki kochane ja musze niestety zniknac na moment jakis do 13...potem wpadne, trzymajcie si emoje kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor myslę, że lekarz wytłumaczy Ci dlaczego tak wyglądał Twój cykl i że te kolejne będą normalne, tak abyście mogli starać się o dzidzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie Was znalazłam :) ale buractwo, inne baaardzo stare topiki istnieją - a dlaczego ten zlikwidowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Miśka jak się czujesz? pustki tu dziś, dziewczyny wpadły się przywitać i cisza. Powinna być dziś już poziomka, może też nas nie może znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva pytałam kilka razy - ale niestety nie odpowiadasz :( napisz mi proszę jakie masz objawy i czy wogóle jakieś już masz, jak się czujesz - jesteśmy na tym samym etapie i baaaaardzo mnie to interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję Iti narazie czuje ię dobrze :) w sumie troszkę czuje jakby tępy ból w dole brzucha - ale ogólnie jest ok. Jedyne co, to zupełnie straciłam apetyt - nie mam na nic ochoty. No i te nerwy - boje sie,żeby było wszystko ok.....wiem,że nie moge siędenerować -ale nie potrafie sobie wbić do durnej głowy, że sama sobie moge zaszkodzić.. a jak tam u Ciebie samopoczucie? u mnie dziś takie piękne słoneczko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begunia, fajniutki ten Twój synuś :) nawet jako krówka przystojniak z niego :) ależ ta mamusia zdolniacha :D Iti, ja mam taką nadzieje, że da mi jakąs racjonalną odpowiedx na to wszystko, i że nie pójdzie na marne ten cykl...tylko cholerka nie chce czekac do piątku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nikogo już nie ma :( ide w takim razie do wyrka :) jakiś może film znajde Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pięknie świeci i mrozek lekki trzyma :) Cieszę się, że dobrze się czujesz. Wiem, że to trudne się odstresować po tym co Cię spotkałao, ale dobro dziecka najważniejsze. Trzymamy kciuki za naszą pierwszą topikową mamuśkę. U mnie wszystko ok, czekam na @, też mnie dziwnie pobolewa brzuch, takie tępe uczucie, takie jak jest człowiek poddenerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesteście jednak :) musimy jak najwiecej chociażby krókich wiadomości pisać, żeby nasz topik był \"na szczycie\" hehe A Ty Luxorku idziesz dziś do lekarza? trzymamy kciuki, zeby wszystko było po Twojej myśli - trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYBACZCIE , ALE MAM ZAMIESZANIE DZIŚ W PRACY...:O i dorywczo wpadam do Was..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki!!:) Begus, supeeer wyglada twoj synus, gratuluje zdolnosci manualnych:)) Szkoda ze wczoraj z przytulanek nici. Nie wiem jak dlugi masz cykl, ale u mnie w cyklu 26dniowym juz 12dc jest po owu, jesli zdac sie tylko na obserwacje sluzu, wiec moze az tak dziwne to nie jest. Iti, u mnie mrozik jak sie patrzy, az uszy pieka, bez czapki ani rusz, do tego sliczne sloneczko, wiec ogolnie milo, od razu energia do zycia powraca. Czuje sie nadal slabo, i apetytu brak, ale nie martwi mnie to , mala dieta mi bynajmniej nie zaszkodzi, te pare zimowych faldek zgubic do wiosny byloby milo;) Robie w sobote imprezke, wiec od rana latam miedzy spozywczym, monopolowym i ikea, wstyd sie przyznac, ale nawet sztucce musze dokupywac bo na 12 osob nie starczy. Ale co tam, niedlugo bedzie przeprowadzka, jak tylko pojawi sie dzidzius w bruszku.....:) i mam nadzieje bede miala duuuza kuchnie z duza iloscia miejsca na wszystko, marzy sie ona mojemu mezulkowi kucharzowi.a ja nie bede protestowac;) To co dzisiaj nakupie nawet nie bede miala gdzie pozniej schowac, porazka taka mala kuchnia. zaraz musze uciekac pieniazki pozarbiac, oj wydalo mi sie dzis wydalo, swinka skarbonka pusta:)) Milej pracy zycze pracusiom i milego odpoczynku mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiła któraś z Was banany w cieście? Bo chcę zrobić w czwartek na podwieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti, musisz pomęczyc Dominique, o ile dobrze pamiętam ona ostatnio jakieś przyżądzała :) w polewie czekoladowej mnaim, mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś tu pustki, Andzi nie ma :( która tu ze mną od rana najczęściej pisała. Wypiłam drugą kawkę, co mi się normalnie w pracy nie zdarza, ale to chyba efekt bardzo miłej pobudki o pólnocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti, juz Andzia dziś wraca :) i nie watpie ,ze zajrzy do nas :D ale się Kochana zdziwi....że nas wcięło..... a ja nie bardzo moge z pracy pisać :O pełno nad głowa \"parszywców\" się kreci :P i jakby ktoś zobaczył....to biedna bym była :o a zersztą jakoś dzis Ituniu brak mi weny....głowę mi zaprząta coś innego ....ach z tym wszystkim... a z tą kawką to bardzo miło, też z takiego powodu chetnie bym zwiększyła dzienną dawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta???? meldować się wszystkie! :P Poziomeczko, a Ty wróciłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×