Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Miśka dobry objaw :D Dominique a jak Ty się czujesz? Fajny sen życzę aby się spełnił już w tym tygodniu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny lecę po skierowanie, trzymać kciuki. Odezewę się po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie nie fajnie iti... jezeli chodzi o te sprawy to jest ok. ale tez roznie sie nasluchalam... moja kolezanka jak tu rodzila to miala przeswietne warunki i dobra opieke (wlasnie wrocila, hmmm z malym Bartusiem i normalnie przekochane dziecko..), z kolei druga kumpela strasznie narzekala... ale to wszedzie tak chyba, zalezy na kogo sie trafi;) a dzieci to tu maja normalne az za dobrze. Czasami jak widze te biedne matki ktorych to dzieci kopia, pluja itp. a te nie moga nic zrobic, nawet krzyknac bo zaraz jakis sasiad czy nawet obcy ludziska wezwa policje i tak np. jeden nasz znajomy mial w zeszlym roku w styczniu straszne klopoty z tego powodu... Przyjechali z Polski, dziecko 7 letnie zaczelo wyc, plakan niemilosiernie o bo cos tam chcialo a nie moglo tego dostac...no i kumpel mowi - poplacze to jej przejdzie i co...? Za 15 minut policja w drzwiach...dobra sasiadka zglosila ze moze cos tam sie niedobrego dzieje. Ja jak najbardziej popieram troske o dzieci ale z drugiej strony nie moge tez one nam na glowe wchodzic i robic co sie im podoba... U nas troszeczke inaczej sie je wychowuje i moim zdaniem lepiej. No ale bede sie martwic jak bede mamusia:) Pamietacie, byl taki nawet film w ktorym to dzieci chcialy uciec do Swecji bo tam stwierdzily - dzieci nie bija..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Andziu,lepiej być mile zaskoczonym :) Wiecie co dziewczyny, ja to mam takie dziwne przeczucia...a intuicja rzadko mnie zawodzi ...choć nie chciałabym zapeszac... :) ale co tam...coś mi się zdaje,że się posypią ciąż€wki w najbliższym czasie! :D i to duuuuuzzzżoooooo tych ciążówek :D trzymam kciuki za Was ! 🌻Iti, Dominique....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...jestem jakoś tak nad wyraz nastawiona optymistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Luxorku:) no, no posypia sie od jutra poczynajac;) a ja tez mam przeczucia tyle ze zle tym razem..:( jajnik od poniedzialku mnie tak nawala ze czasami jak ide do toalety to az slabo sie robi, zwlaszcza jak pre;) jak by cos tam siedzialo... no nic, zobaczymy i oby minelo szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu, znowu mi tekst zwial... ale pisalam ze jak tu nie plakac skoro maz do Polski leci w piatek a to bedzie dopiero 10 dc.😭😭😭 no i ze znowu nic nie wyjdzie i jest mi zle i smutno...:o:o:o dobrze ze chociaz mame w samolot wsadzi i ja nie musze znowu leciec:) bo mamusia u mnie tydzien bedzie:):):) cos mi sie przypomina ze przed wyjazdem wam marudzilam troche i za bardzo nie wiem co bo chyba sobie pare dobrych piwek z tego wszystkiego wypilam... ale juz lepiej troche i mama sobie troszke odpocznie ale na tydzien tylko bo jeszcze kochana starsza babuszka w domciu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANdziu, nie smutaj sie Słonko :) wiesz ,że życie płata figle i nigdy nic nie wiadomo...;) a może owulacja się przesunie... a o mamusi pisałaś :) i nie tylko :) i pisałas tez coś o tym,że literki Ci uciekały :D fajnie, ze mama Cię odwiedzi, moze odpędzi od Ciebie te wszystkie złe mysli i odczaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie nie smutac:) Luxorku... tylko ze plata mi natura figle ale nie w te strone co trzeba...:( i skubana nie chce sie przestawic na czynienie dobra.. ale nie odpuszcze :D do konca meza bede maltretowac, hi, hi..;) a noz widelec cos wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tez nasza brydzia poczynia ze jej jeszcze nie ma...;););) spioszek spi jeszcze pewnie, solenizantka w ramionach mezusia, nie brydzia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem. Wydębiłam od wrednej lekarki tylko skierowanie na morfologię, rozmaz i ob :) dobre i to, bo wrednota w ogóle nie chciał mi dać :( że to że chudnę i brak apetytu to jeszcze nie powód, no chyba że będzie to długo trawało, a m-c to za krótko. Pytalam się o badanie na hormony, to powiedziała, że mi tylko gin może przepisać. Ach Ci lekarze . Poszłam przy okazji do apteki i kupiłam pojemnik na mocz, zaniosę od razu jutro jak pójdę na krew i wit. A+E. Także jutro rano mam zamiar zrobić od razu badanie na prolaktynę, może jeszcze na coś powinnam zrobić, może Wy bardziej doświadczone mi poradzicie. Ciekawe ile za to zapłacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre i to iti...przebadasz sie i bedzie dobrze... ja to nie wiem co jeszcze - ja robilam cytologie i hormony jak narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia to napisz mi, jeśli pamiętasz, jakie hormony robiłaś. Co oprócz prolatyny? Progesteron? tarczyca? Idąc do gona chciałabym mieć komplet, a nie znowu iść na pobieranie krwi brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze jedno, nie ma problemu że prolaktynę zrobię jutro? w 29dc lub 1dc (w zależności od tego co się wydazry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok iti tylko musze zerknac na moje badania a te w domu...ale napisze i czesc z nich ma szwedzka nazwe ale przetlumacze... i sporo tego bylo..jak pierwszy raz mi pobierali to 3 fiolki mi swinie zabrali...a za drugim razem tylko jedna... a rece mialam po tym sine jak bym nie wiem co wyrabiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prolaktyny to ma to znaczenie...tak mi sie wydaje no bo pierwsze badanie lekarz kazal mi zrobic w 3-4 dniu cyklu a drugie podczas owulacji chyba... ale dziewczyny moze ci pomoga a ja sprawdze daty w domu i przekalkuluje co i kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zrobię tylko prolaktynę, czytam właśnie, że różne hormony należy robić w różnych dniach cyklu, bo wyniki mogą być błędne, więc aby nie płacić niepotrzebie zrobię tylko to jedno, a jak gin zaleci to zrobię resztę. Luxor chciałabym aby Twoje przeczucia się sprawdziły 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane!!!:)) Dziekuje wam bardzo mocno za zyczenia:))) to prawda ze dopiero teraz wstalam, mezus mnie obudzil kawka z pianka i czekolada sypana w formie serduszka, achh...milo sie dzien zaczal. moj nick musze zmienic, bo juz 27 nie aktualne, ale to moze jutro ;) uciekam bo mam dzis mase roboty, musze wykorzystac ze mezus ma wolne, wlasnie wertujemy ksiazki kucharskie, chcemy na piatek smaczne menu z 5 dan zmajstowac, na 10 osob to bedzie masa roboty.juz sama lista zakupow konca nie ma, az sie boje zajrze do was pozniej kochane.ogromne buziaki i jeszcze raz dziekuje za zyczenia:) kochane jestescie:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie! U mnie dzis chyba z pol metra sniegu spadlo, jest slicznie, cudowna atmosfera ;) Dzis rano pierwszy raz mialam poranne mdlosci, bralam prysznic i nagle zrobilo mi sie ciemno przed oczyma i bardzo niedobrze, ale nie wymiotowalam. Tylko tak stalam kilka min. w lazience, probujac to opanowac. Mialam nadzieje, ze mnie to ominie, jak widac nie. Ale to nic strasznego ;) Jutro mam wizyte u gin. Zastanawiam sie, czy bedzie juz cos widac na USG, male prawdopodobienstwo, chociaz moze . . . Milego Dnia Dziewczyny Przesylam mase fluidow ciazowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj witaj brydziu:) fajno ze dobry dzionek masz;) a co do nicu - po co zmieniac, ciagle Slonce masz 27 latek, prawda;) my chcemy brydzia27 wciaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu! Wszystko, co było Twoim marzeniem.. co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów, i spełnienia wszystkich marzeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Shiva:) lapiemy ile sie da tych fluidkow:) Kochana, daj znac co tam u Twojego malenstwa jutro po wizycie, ale Wam dobrze kobietki, bedzieci mamusiami i czujecie ze macie pod serduszkiem Wasze malenstwa:) JA TEZ TAK CHCE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Shivus bardzo:) 👄 zmienilam nick na taki, mysle ze juz osiagnelam ten prog kiedy o wieku sie nie mowi....,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Solenizantkę ❤️ Shiva cieszę się, że zajrzałaś i przesłałaś fluidki, może przyjście mojej @ zatrzymają i zamiast jej ujrzę dwie krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... zbiorowj blokady @ zadamy!!!!! Kochane fluidki - zatrzymac nieproszonych gosci na co najmniej 9 miesiecy, u kazdej z nas!!!!! Zrozumiano´!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa - co tam wiek, wazne jak sie czlowiek czuje:) i milego dnia Slonce - baw sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jestem facetem, mam 37 lat, ale też z żoną planujemy drugiego dzidziusia na 2008 r. Mam informacje, które mogą się przydać do planowania ciąży. Dotyczą badania stanu mineralnego organizmu. Napisałem już dłuższy post w temacie \"Planujące ciążę\", zapraszam do przeczytania. Jeśli któraś będzie zainteresowana zapraszam do korespondencji. Pozdrawiam - Jarek 604415785@eranet.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, niezapomnianego dnia życze ;) bawcie sie słodko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×