Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Gość seide26
Razem z mezem staramy sie o dziecko od ponad 6 miesiecy. 9 miesiecy temu odstawilam tabletki potem 3 miesiace przerwy i do dziela. Niestety to nie jest takie latwe. Stracilismy juz nadzieje, ze nam sie uda. Bylismy juz nawet w klinice leczenia nieplodosci, gdzie wmawiano mi ze mam syndrom PCO. Nie uwierzylam, poszlam do innych lekarzy i zaden z nich nie potwierdzil PCO w zamian zaproponowal stosowanie Persony. Slyszalam juz o tej metodzie, bo moja znajoma po 9 miesiecznych staraniach o dziecko, zaczela stosowac Persone i zaszla w pierwszym cyklu staran z persona. Wiec i ja kiedy tylko pojawi sie miesiaczka zacznam starac sie z Persona. Zobaczymy kiedy nam sie uda, mam nadzieje, ze juz wkrotce zobacze te oczekiwane 2 kreski. Moze ktoras z was juz to stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) a cóż to jest ta Persona? :) jakbyś mogła przybliżyć... ja pierwszy raz słysze o tym specyfiku :) zycze ci tego samego co znajomej :) napewno się uda :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje za mile slowa kobietki!:) Persona to taki mini komputerek liczacy ci dni plodne. Strasznie drogi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seide26
Czesc luxor persona to takie male urzadzenie, taki maly osobisty komputerek, ktory identyfikuje dni, w ktorych mozesz zajsc w ciaze. powie ci nawet dokladny moment jajeczkowania. Wiec jest duze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze. Niestety trzeba oddawac mocz w okreslonych dniach zawsze rano. Ale mysle ze nie bede zalowac wydanych pieniedzy bo niestety nie jest to tanie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja \"ciemna \" jestem ;) widać, jeszcze bardzo mało wiem .... ale cóż, człowiek ,całe zycie w końcu uczy sie czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seide26
Moze mnie przyjmniecie do swojego grona? Niestety nie jest mi latwo przjsc przez kolejny cykl staran. Szczegolnie dlatego ze mieszkam za granica i poza mezem nie mam nikogo z kim moglabym pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Jaro30 Seide26 Powodzenia Wam zycze! Ja tez jak odstawilam pigulki, mylsalam, ze od razu sie uda (moj gin. mowil, ze nie potrzebuje przerwy), ale udalo sie dopiero w 3 cyklu staran. Jestem bardzo szczesliwa :D Teraz tylko oby wszystko bylo dobrze. Jestem bardzo niecierpliwa osobka wczoraj powiedzialam mezowi, ze juz bym chciala, zeby te 8 miesiecy szybko minelo i zebym miala juz swoje malenstwo w ramionach. On sie smieje, ze potem bede czekac, kiedy bedzie siedzialo, chodzilo, gadalo. Mowi, ze na wszystko potrzeba czasu, ale co ja zrobie ze jestem taka niecierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,ze mozecie dołączyć :) wszyscy są mile widziani 🌻 i do tabelki sie dopisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne seide26 ze Cie tu przyjmiemy, z mila checia. Napisz o sobie cos wiecej, gdzie mieszkasz, itd. Ja od 3,5 roku w Baden Württemberg, w malej miejscowosci. Od 9 miesiecy jestem mezatka, a starania zaczelam pod koniec pazdziernika. W zeszlym cyklu sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och , Shiva...Twój mężulek ma rację...cały czas na coś bedziemy czekały :) ale te 8 najbliższych miesiecy to prawdopodobnie najpiekniejszy okres w życiu każdej z nas :) szczęściara z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seide26
Andzia111...Ania....Stockholm.............20.07.1980..8....1 3.02 Luxor......Kamila....Mazowieckie.......19.03.81....4.... 13/14/15.02? Dominique25...Dominika...Worcester....28.04.81.. 10....26.01. bega.........agnieszka....Warszawa.....11... 15.07.72.....7.02.07 brydzia27...Dominika.....Berlin.....24.01.1979......2... ...1.02. Shiva24...Klaudia...Baden-Württem...28.07.1982...ter min 09.2007 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.........13.05.82..... ............ Iti............Ewa.....kuj-pom.......19.11.77....6...... 26.01 OLKA M...... poziomka..... Eulaila... Seide26.... Ania..... Wieden.....03.04.1980.....6.....02.02.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seide26
Dziekuje za mile przyjecie. Ja od ponad 2 lat mieszkam w Wiedniu w Austrii. A 25 lutego bedzie nasza druga rocznica slubu. Od 6 miesiecy staramy sie o dzidziusia. Myslalam, ze to bedzie takie latwe. Niestety bralam przez 7 lat tabletki antykoncepcyjne i moze dlatego teraz nie moge zajsc. Obeszlam, tez juz kilku lekarzy i zaszlam slyszalam, ze wszystko jest w porzadku. Ale ja czuje ze cos jest nie tak. i nie potrafie sie uspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i coraz wiecej nas - jak milo:) znaczy milo bedzie jak wszystkie bedziemy w ciazy a poki co to fajnie miec z kim pogadac...:) Witaj seide26- widze ze tez cie wywialo z kraju...duzo nas tu dziewczyn ktore mieszkaja poza krajem... goraco witamy na naszym nowym topiku bo stary jak sie zorientowalas nap paskudy wycieli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moj rocznik jestes i tez zima slub mialas:) Kochana a jak u Ciebie z PCO, lekarz to stwierdzil, masz jakies objawy...Mam nadzieje ze metoda Persona uda sie Wam szybciutko i bedziecie szczesliwi....A swoja droga to nigdy o tym nie slyszalam wczesniej...to cos takiego jak testy owulacyjne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 🌼 i Ania do tego.... witaj Aniu:) Czuj sie jak w domciu bo u nas same dobre duszki fruwaja, prawda dziewczyny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje andzia111 za mile przyjecie. Cos sie smutno zrobilo na naszym topiku. Chyba snieg wszystkich wywial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Andziu U mnie PCO stwierdzili po badaniach hormonalnych i po USG. Potem poszlam do innego lekarza, ktory zobaczyl te same wyniki i dla niego byly jak najbardziej normalne. I on stwierdzil ze o syndromie PCO nie ma mowy moze jednak podejrzewac ze mam policystyczny prawy jajnik. Mam zamet w glowie, nie weim co robic. Chcialam isc w lutym na in vitro, bo juz sie przygotowywalam na to, bralam leki. I teraz nie weim co mam robic. Z kolei wczoraj bylam u innego lekarza ktory calkowicie wykluczyl PCO i zapropnowal Persone. Wiec kupilam tó urzadzenie. persona to taki komputerek to obliczania dni plodnych na podstawie moczu. potrafi wskazac nawet moment jajeczkowania. I mam dylemat. U nas w Austrii in vitro jest refundowane w 70 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seide26 witam fajnie, że są nowe dziewczyny, mam nadzieję, że wraz z nimi rozpoczniemy dobrą passę. Ale fajnie by było. Ja dopiero po 6 m-cach zaczęłam coś robić tzn idę na badania, a większość z Was już dawno je zrobiła.W każdym bądź razie lekarz mi kazał przyjść po 6 m-cach starań. Zobaczę czy @ przyjdzie jutro, czy pojutrze, czy może się opózni bo i takie figle potrafi robić czy może nie przyjdzie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seide26 - nasze kochane kolezanki pewnie zapracowane...:) ja tez zaraz sie musze uporac z reszta roboty ale szefowa wraca w piatek tak wiec poki co jeszcze troche luzu;) Nie wiem co ci poradzic Kochana, sama najlepiej wiesz.... Troche czytalam o PCO ale badania i ginekologiczne i badanie hormonow u mnie to wykluczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111 a w jakim dniu cyklu robilas badania hormonow?? Jaki mialas stosunek FSH do LH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro juz zakupilas to uzadzenie to moze warto je wyprobowac, co... nie wiem, jezeli uwazasz ze warto jeszcze poczekac to moim zdaniem powinniscie jeszcze powalczyc:) badania robilam w chyba 4 dniu cyklu a potem w czasie owulacji, ale wyniki mam w domu...jak tylko dotre to Ci napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti - ja juz po badaniach dawno ale tez po pol roku niepowodzen je robilam... @ nie przychodz do iti - juz ja czaruje a shiva i brydzia fluidkami ja odgonily...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj zbijam bąki :D szefu na urlopie, roboty nie ma :P normalnie z tego nierobienia jestem jeszze bardziej zmęczona...nie lubię takiego siedzenia...chyba czas wyskoczyć na zakupy :) i uzupełnić kosmetyczkę przez weselem :) moze mi któraś doradzi jakiś dobry puder prasowany...? :) Seide, bierz w obroty nowy nabytek :) jeśli i Wam szybko sie uda...to chyba trzeba bedzie przeanalizować taki zakup...:) Andzia, tak odganiamy wstretną @ o dIti i Dominiczki :D ja już dziś pisałam o przeczuciach....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpędzajcie, odpędzajcie my z Dominiką jej nie chcemy, potem my będziemy odpędzały ją od Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie wesele Luxorku Ty masz:) ale Ci fajnie, pobalowala bym i powywijala gdzies..;) co do pudru - ja od jakiegos czasu uzywam clinique, chyba tak to sie pisze.. jest drogi troche ale ja go kupilam na lotnisku jeszcze w tamtym roku jak lecialam do Londynu i teraz niedawno mi sie skonczyl... jest bardzo wydajny i bardzo dobrze maskuje wszystko, hi...;) a jednoczesnie delikatny taki...Ja mam strasznie tlusta cere i juz sama nie wiem czego uzywac..? wlasnie dlatego tez kiedys myslalam ze moze to PCO seide, ma to wlasnie takie objawy prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez baki gdzies sie zbijaja i obijaja Luxor, ;) ale jak chca to niech lataja... jeszcze sie dosc opracujemy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem, badanie na poziom prolaktyny robi się po @ a przed owulacją, wyczytałam na stoniach medycznych, tak więc poczekam z tym badaniem krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by sie zgadzalo iti - u mnie w 4 dc juz bylo po @.... a nie lepiej zadzwonic i zapytac gina swojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Andzia, chyba faktycznie z piwkiem ostatnio przedobrzyłaś, skoro nawet nie pamiętasz jakie wesele :D świadkujemy z mężem u znajomych teraz w sobote :) no i mam ubytki w kosmetykach... a praca masz rację nie ucieknie :) i jeszcze da nam w kość ;) także trzeba korzystać i się obijać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - kiedy idziecie na wesele? Z podkładów używam vichy, kiedys miałam rimmela chyba i bardzo sobie chwaliłam, tyle tylko że ja używam podkładów w kremie, a nie prasowanych. Cieszę się, że nie mam żadnych plamień, wg mnie dziś mija 14 dzień od owu, więć jeśli @ ma przyjść to jutro. Jedyna nowość u mnie to strasznie dużo piję, 2 herbaty w pracy i duzo wody mineralnej w domu. Momentami pobolewa mnie brzuch, ale nie jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×