Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

tak właśnie myslałam ,ze 80... ale teraz patrze...hmmmm;) aż mi sie głupio spytać było :) a wygladasz młodziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111...Ania....Stockholm.............20.07.1980..8....13.02 Luxor......Kamila....Mazowieckie.......19.03.81....4.... 13/14/15.02? Dominique25...Dominika...Worcester....28.04.81.. 10....26.01. bega.........agnieszka....Warszawa.....11... 15.07.72.....7.02.07 brydzia27...Dominika.....Berlin.....24.01.1979......2... ...1.02. Shiva24...Klaudia...Baden-Württem...28.07.1982...ter min 09.2007 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.........13.05.82..... ............ Iti............Ewa.....kuj-pom.......19.11.77....6...... 26.01 OLKA M...... poziomka..... Eulaila... chcialam uciac roczek;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką cicha nadzieję, ze dowiem się czegoś....ewentualna zmiana luteiny....a może jakieś badanai...zobaczymy.. w każdym razie lubie wiedzieć na czy stoję :) bo taka niepewność mnie dobija a po wizycie rzecz jasna zaczynamy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialas co nam moderator jeden i drugi i trzeci odpisali...? NIC NIE WIEDZA...:( wredne malpy jedne, jak tak mozna? Zaraz ten topik usuna? A nie bylo nic tam co moglo ich zdenerwowac czy cos...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paskudy :( nic sie nie działo co by miało kogoś zdenerwować... ja tak sobie myślę, że może to z zazdrości było :D komuś było żal ,że tak nam tu dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku - nowy miesiac, nowe nadzieje i nowe szanse... Ja sama chcialabym wiedziec co mi jest bo prowizorycznie niby ok, wszystko.... I do tego jajnik nawala...bleeeee:( Milej nocki Roaczku i do jutra bo ja padnieta ....Ja sie zwijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,że damy :) ja też ide , a raczej spróbuję sie dowlec ;) dobranoc....wszystkim....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA BRYDZI! :) spełnienia marzeń, tych małych i tych dużych....❤️ i samych pięknych chwil w życiu.. 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) a myslalam ze bede pierwsza, hi;) Kochana brydziu: slonca kazdego dnia i usmiechú pieknego:) duzo radosci i szczescia:) pieknych chwil i spelnienia marzen❤️ badz zawsze usmiechnieta:) ❤️🌼❤️❤️❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia wszystkiego naj, aby zawsze świeciło dla Ciebie słońce aby dobra gwiazda nigdy Cie nie opuszczała i żeby spełniły się Twoje marzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia witaj stęskniłam się Ja za badzo nie ma dostępu do kompa, więc nie wiem czy dam radę pogadać dzisiaj, ale w miarę mozliwości będę zaglądać :) U mnie wszystko oki, piersi pobolewają, i dziś rano brzuszek bolał tak jak na @, więc się nie łudzę :( tylko czekam, pewnie jutro dostanę @ albo w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111....Ania.......Stockholm........20.07.80.....8...13.02 Luxor.........Kamila....Mazowieckie.....19.03.81.....4...13/14/15.02? Dominique25...Dominika...Worcester...28.04.81.. .10...26.01. bega..........agnieszka..Warszawa.... .15.07.72....11...7.02.07 brydzia27....Dominika...Berlin............24.01.79....2....1.02. Shiva24.......Klaudia....Baden-Württem..28.07.82...ter. 09.2007 asiorkaaa.....aska......podkarpacie.....13.05.82..... ............ Iti..............Ewa.......kuj-pom...........19.11.77.....6....26.01 Miśka_26.....Marta.....lubuskie...........03.04.81...ter...09.2007 OLKA M...... poziomka..... Eulaila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) napisałam przed chwilą duzioooo, ale wszystko wcięło :( nie chce mi dię drugi raz - to napisze Wam chociaż Dzień dobry :) i miłego dnia, później tu zaglądne, może ktoś będzie to porozmawiamy :) dziś boli mnie dziwnie brzuch i bardzo się denerwuje, nie mam na nic apetytu - ide do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iti:) Ja tez lekko dzisiaj zakrecona i zaganiana a jeszcze normalnie taki mrozik u nas i sniegu pelno a i normalnie tak niebezpiecznie chodzic...o maly wlosik a wyladowalabym na moich czterech literkach rankiem jak do metra bieglam, brr.... trzeba uwazac,) ituniu-niewazne co by bylo bedzie dobrze, ja wiem ze to zadne pocieszenie ale lepiej jak to zawsze nasz Luxorek ( Witaj Luxorku, Ty spryciulo:) )mawia - czekac na @ a potem sie slodko rozczarowac gdyby nie przyszla... jestesmy z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Miska - Ty szczesciaro:) Nie wiem czy Ci gratulowalam a jezeli nie to Slonce duzo pozytywnej energii i duzo usmiechu:) Normalnie przeszczesliwa jestem ze mamy juz przyszla mamusie ,jedna i druga:) no i mase fluidkow wysylaj bo tamte pewnie z poprzedniego topiku tez wykasowali swintuchy:( ale my im pokazemy - Wszystkie co do jednej bedziemy mialy dzidziusie i to juz niedlugo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Andzia już my im pokażemy :) tak łatwo się nas nie pozbędą - będę przesyłać masę fluidków - az w koncu wszystkie będziemy mamuśkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, to wszystko dziwnie wyglada bo nikt nie pamieta kto nasz topik wykasowal a tymbardziej dlaczego.... na e-maile ze nie wiedza i ze nie da sie go odzyskac:( i ze moze zalozycielka topiku zglosila prosbe ale dlaczego...przeciez ona wcale sie nie pokazywala na topiku:( no nic, my im pokazemy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam się na dziś do lekarza ogólnego !!! Pierwszy sukces! Także wypiję herbatkę i lecę do lekarza. W sumie idę tylko po skierowanie na badanie krwi ciekawe czy mi da, bo teraz to ze wszystkim są problemy :( Powiem jej, że schudłam ostatnio 3 kg i mam brak apetytu. Chciałabym jeszcze zrobić hormony, czy któraś z Was orientuje się czy są refundowane czy płaci się za nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka nie denerwuj się dziewczyny jak ja bym nie chciała dostać okresu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo jak z tymi badaniami na hormony - w tych czasach to raczej płaci sie za prawie wszystko.... ja jak ide do lekarza to nie mogę doprosić się o skierowanie aż w koncu robie prywatnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze ituniu, zrobisz badania i bedziesz spokojniejsza... ja nie mam pojecia jak to wyglada w Polsce, u nas idziesz do lekarza, daje ci skierowanie i za nic nie placisz...ja przynajmniej nie placilam za badanie hormonow i wiem ze badania meza tez sa bezplatne...nie wiem jak z innymi ale mam nadzieje ze nie bede musiala sie przekonywac...:) a Miska - Ty duzo wypoczywaj i dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, boję się że też mi nie będzie chciała dać i pójdę prywatnie i to chyba dopiero po wypłacie, bo teraz jestem spłukana. Niech chociaż da mi na morfologię i ob a hormony zrobię później. Jak będę miała wyniki, to wizyta u gina. Szukałam na stronie NFZ jakie badania są refundowane, ale nic nie znalazłam :( Dziś mam 28dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni pierwszy raz dopadł mnie głód :) lece zrobić sobie coś do jedzonka :) ITI - trzymaj się cieplusio i bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia fajnie w tej Szwecji macie :) w ogóle ten kraj słynie z polityki prorodzinnej, kiedyś na studiach miałam referat na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×