Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

wysłałam maila do Andzi, Poziomki i Eulalii? maila z linkiem do nowej części. Ja dopiero teraz dorwalam się do kompa, tak to tylko z doskoku dzisiaj do Was pisałam. Nidlugo do domku, dobrze że obiadek prawie zrobiony, tylko ryż ugotuję a miąsko podgrzeję. Wieczorkiem zrobię zupkę na jutro, bo będę sama w domku, to posiedzę w kuchni. Jeszcze muszę wymyslic co w czwartek i w piątek na obiadek zrobić, a w weekend tradycyjnie nie zbliżam się do kuchni :) Dziś muszę jeszcze wyprasować koszule, aby moje słonko mialo w czym iść jutro do pracy. Zaczęły mnie boleć piersi, ciekawe czy przed @ pojawi się plamienie, czasami jest, a czasami nie ma w ogóle. Jakoś innej opcji niż @ nie widzę, może rozczarowanie będzie mniejsze. Miska też nastawiam na @, bo on chyba bardziej przeżywa niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczki moje kochane, ja tylko znow na moment...bo latalam dzis jak kot z pecherzem... i zaraz panowie od kominka znow przychodza, a teraz szybka relacje wam zdam , musicie mi pomoc? bo ja juz zglupialam.... wrocilam wlasnie i zamiast zabrac si edo roboty, a mam kupe spraw, oj mam to ja jak nalogowiec do kompa...wrocilam tez ze szpitala od babci...w sumie jest lepiej a byl w miedzyczasie kryzys, plyca odmowily posluszenstwa i zakazenie sie wdalao..juz jest lepiej choc respirator juz nie wyustarczal i miala zabieg tracheotomii..(rurka w krtani) biedulka taka jest ale usmiechala si ei rozczulila mnie bo mialam zimne rece i zaczela mi je rozcierac....ona ta chorutka babcia... jestem pelna wiary, widzialam blysk w jej oczach..wiec wyjdzie z tego!!! a teraz moja sprawa, pomocy...... wiec kupilam testy owulacyjne, zeby sprawdzic co z ta owu?..i wiecie co ...gowno, zero wynik total ujemny nawet cien drugiej kreski sie nie pojawil... no iteraz moje drogie uwaga!!! (mam identyczne testy jak poprzednio) porownalam sobie z rozpiska w cyklu kiedy jej stosowalam...i wieci co..tam bylo tak 8dc- ujemny (ale juz byla kreska druga) 9dc- ujeny (kreska juz intensywniejsza) 10dc- wynik dodatni 11dc wynik super dodatni tzw, szczyt LH 12dc bez zmian... potem juz nie robilam bo starania zakonczylam na 11dc wieczorem dodam, ze juz czulam bol owu wtedy, dokladnie to pamietam!!! i d**a wyszla z tego.... a teraz dzis mam 10dc i zero wynik ujemny??? i co wy na to??? jakas paranoja, wiec mozliwosci sa dwie, albo owu juz mialam wczoraj i po ptakach... wtedy 7/8dc przytulanka moga przyniesc rezultat i dobrze, bo gdtbym wczoraj zaryzykowala...to wiadomo co mogloby byc.chlopiec kolejny.... albo owu przede mna i tym razem bedzie pozniej??? ale zeby totalnie jeszcze nic....zero 2 kreski??? oczywiscie jutro powtorze test owu i zobacze czy cos sie zmienia? ale ja jakos mysle, ze wczoraj byla u mni eowu/ to mialoby nawet sens przy tak krotkich moich cyklach..... co wy o tym myslicie??? pom,orzcie mi kochane???? a co do pom,uslow na bale u chlopakow i inne impry...to ja juz jestem skarbnica pomyslow, ale krowa to nowosc u mnie... pokarze wam zdjecia potem z wczorajszego \"kelnera\" bo wczoraj bylo haslo zawod! jutro maja disco, pojutrze dzien sportowca, a piatek t mini playbeck show....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega kochana ja Ci nie pomogę niestet :( bo nigdy testów owulacyjnych nie robiłam. Zdaję się na własne odczucia i śluz, bo ten jest zawsze u mnie i tylko na tej podstawie stwierdzam owu. Ale na pewno któraś z dziewczyn Ci pomoże. Zdolna jesteś dziewczyna i masz głowę pełną pomysłów a posiadanie dzieci tę zdolność rozwija. Czytam, że \"strzelacie\" w dziewczynkę, my chcielibyśmy chłopca, ale w sumie mi jest wszystko jedno i nie patrzymy na to czy kochamy się przed czy w trakcie i po owu. W sumie jakbym miala takk patrzeć w tym m-cu to kochclismy się 2 dni przed owu i dzień po, więc i na dziewczynkę i na chłopca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu Kochana, nie zaprzataj już sobie tak główki....znowu widze,ze za bardzo sie przejełaś tym wszystkim...nie patrz na te testy, zdaj się tylko na intuicję, myślę,że tylko ona się nie myli...natomiast testy, cóż ja bym im do końca nie ufała... wrzuć głęboko do szafy te wszystkie wykresy, testy...daj ochłonąć myślom...a wieczorem poprostu pomęcz męża :) owulacja ma to do siebie, że maly stresik i się przesuwa...takze nie porównuj do wyników sprzed kilku miesięcy...nie warto:) super,ze babunia wraca do zdrówka :) zyczę jej dużo siły 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus, nasz organizm to nie maszyna,testu jeszcze nigdy nie robilam, ale ze owu wystepuje w roznych terminach wcale mnie nie dziwi. byle stres moze ja przesunac, a stresow ci na codzien nie brakuje kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, jakie wy kochane jestescie...nawet nie wiecie ile tchnelyscie we mnie czegos dobrego... dzis mam mlyn, nie wiem jak sie nazywam, dodatkowo ten syf w domu powoli mnie wykancza, do konca tygodnia nie zapowiada sie zeby bylo lepiej organizacyjnei pod kadzdym wzgledem, poa tym jutro zebranie w szkole u mikusia pojutrze u olego a moj maz w tym wsystkim ma urwanie glowy w prcy i wraca kolo 22....a do tego jeszcze te starania o dzidzie?> a ja odchodze od zmyslow... przepraszam, ze wam tak zatruwam tu swoimi problemami...ale musze si ekogos poradzic bo po prostu juz sama nie umiem...wydaje mi sie ze robilam juz rozne warianty...i coagle nic i nic..a moj organizm jak widac robi mi psikusy.... po odczuciach sadzac...jestem chyba po owu? wiec nie wiem co mam robic dzis... licze na fart, ze plemniczki z 7/8dc przezyly .... a moze dzis poprawke? znow sie zadreczm i nie wiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu, Słoneczko, my tu po to jesteśmy,żeby się wspierac nawzajem! :D takze wal, kiedy dusza zapragnie! my tu wszystkie się żalimy i pytamy...:) kochana, wycisz sie, choc wiem,ze to łatwe nie jest, i czekaj :) cierpliwie...widocznie tak musiało by z ta owulacją skoro chcecie dziewczynke :) miejmy nadziej,ze jakiś plemniczek przeżył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam wszystkie starające do drogerii internetowej http://www.drogeria4u.com Znajdziecie tam wiele fajnych kosmetyków pielęgnacyjnych np marki WELEDA oraz środki pielęgnacji domu, proszki do prania i wiele wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki luxorku raz jeszcze....musze znow wierzyc i czekac i miec nadzieje, ze sie uda....a co dzis bedzie, to zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wykasowali na topik poprostu zniknął.......paskudy jedne! ale my się nie damy i założyłyśmy od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co narozrabialyscie ze nas tak nieludzko potraktowali, co...wiem, pewnie admin czy ktos tam na gorze stwierdzil ze co tydzien jakies popijawy robimy;) a byla w sobote..? No bo myslalam ze jak wroce to bedzie z pare dobrych stron do czytania a ja nic nie rozumiem i nie wiem:( :( :( no dalej, opowiadac co, kto, jak i dlaczego...? jak nastroje, ktoras z nas mamusia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alio alio!!!:))) fajnie ze wrocilas:), jak widzisz nie nadrobisz zbyt wiele, ktos nam psikusa zrobil jak bylo????pisz ladnie relacje z podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nawet nie wiemy dlaczego.... i kto... przeciez nie dałyśmy ku temu żadnych powodów.. ale Kochana opowiadaj jak wyjazd?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłoby co poczytać :) kilka stronek więcej.....ale cóż.... a mamusie zaczynają sie sypac pokolei :D Miśka, Shiva....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buenos dias:) No wiec jestem i was juz nie opuszcze :) jak bylo...? odpoczelam za wszystkie czasy...wstyd sie przyznac ale poza kosciolem Sagrada Familia na ulicy Mallorca na ktorej to zreszta mielismy mieszkanko kolezanki to zwiedzilismy pare dobrych knajpek...hi, a no i Park Guell\'a... bylo przecudnie ...nie da sie opisac, to trzeba zobaczyc:) zdjecia sa ale nie na cyfrowce bo jak pisalam aparacik moj szlak trafil:( ale jak tylko zdjatka wywolam to zeskanuje i wysle:) I co, no i chyba jeszcze przez tak krotki okres jeszcze tyle wina nie wipilam co teraz, hi;) co wiecej, hmmmmmmmmmm:) meza wymeczylam i wcale nie myslac ze cos bedzie bo swiezo po @ bylam... normalnie kochane, nawet dla samej atmosfery tego miasta - MUSICIE TAM POJECHAC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamuniu:):):) mamusie beda;) jak sie ciesze:) Shiva - gratuluje, z calego serduszka...❤️ o Misce to juz chyba czytalam...ale normalnie na sercu lepiej sie zrobilo:) dziewczynki, dajcie mi godzinke bo normalnie musze sie popluskac ....bo niedawno wkroczylismy do dom i ja zaraz do Was...i wracam i wszystko czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulek...wiem, co to za urok....2 lata temu bylismy w barcelonie...wiec wiem ............zazdroszcze ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagościła jednak @ na dłużej :( niż się spodziewałam... no trudno, piątek niedaleko :) tylko ja strasznie nie lubie na coś czekać, a byłam już tak nastawiona na tą wizyte ... a jeszcze musimy zachowac wstrzemieźliwość do piątku...i to chyba to mnie najbardziej wkurza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym,ze nie pozostało by tylko znając nas na masazyku :D wole nie kusić losu :P bo badania pójdą na marne, tzn. nie beda wiarygodne :) mój gin twierdzi,iz najlepiej robic wszelkie badania, zaraz po @ i bez zadnych staranek przez jakiś tydzień przed tymi badaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×