Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

to wyglada na to, ze w nastepnym cyklu bedzie stosowana metoda zlotego strzalu ;) to juz wowczas warto do dni plodnych poczkac, jak juz tyle wytrzymacie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak! :D oj bedzie się działo..hehe :) mam taką nadzieje ;) gin ma mi rozpisać instrukcję dniowa dla męża i przybić na niej 3 pieczątki :D a wtedy mężuś powiedział, że się weźmie do roboty ;) także ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja pomału zwijam żagielki :) kończyc dzień w pracy trzeba...a potem na plotki :) wpadne póóóźniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nie wiem kto ma tutaj prawo kasowac czyjes topiki...i gdyby jeszcze bylo za co???? mam nadzieje ze laskawie ktos to wyjasni...napisalam do moderatora ale pewnie bez odzewu...i widzialam ze ktos o nas ostro walczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe andziu czy bedzie oddzwiek w tej sprawie? bardzo jestem ciekawa? a w ogole wiez jakie sa wskaznia do usuniecia topicu??? bo chyba tylko jakies wulgaryzmy obrazanie i cos takiego...a u nas? sielaneczka wec tym bardziej nie wiem co jest grane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111...Ania....Stockholm.............20.07.1981..8....13.02 Luxor......Kamila....Mazowieckie.......19.03.81....4.... 13/14/15.02? Dominique25...Dominika...Worcester....28.04.81.. 10....26.01. bega.........agnieszka....Warszawa.....11... 15.07.72.....7.02.07 brydzia27...Dominika.....Berlin.....24.01.1979......2... ...1.02. Shiva24...Klaudia...Baden-Württem...28.07.1982...ter min 09.2007 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.........13.05.82..... ............ Iti............Ewa.....kuj-pom.......19.11.77....6...... 26.01 OLKA M...... poziomka..... poprawiona:) i dopisywac sie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu:) normalnie swinstwo.... z tego co czytalam to mozna sobie wkleic link jakiegos topiku i moderator pewnie nawet go nie czytajac poprostu go kasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to czytalam i wyslalam pare e-maili.... normalnie, slow brak...kto tu sie panoszy i kasuje co chce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... ale i tak przetrwamy:) mi strasznie jajnik nawala i zaczynam sie powaznie martwic:( od wczoraj a brzuch mi tak wywalilo, naprawde nie wiem co sie dzieje....naczytalam sie o jakichs torbielach i Bog wie czym jeszcze i boje sie :( Dobra, czas jutro do gina zadzwonic i sie na wizyte umowic, bleee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ty czytasz andziu takie rzeczy. a z drugiej strony fajnie ze do ginka pojdziesz, bo ci przy okazji powie jak twoch pecherzyk wyglada i kiedy do dziela sie brac :) wiec nie ma tego zlego..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem...ale juz tak to wychodzi czasem:( no a do gina po 13 jezeli ta wredna @ w kolejnym miesiacu zagosci:( ktos o lot nasz pytal ale i to sie nam udalo:) czekalismy tylko 20 minut tak wiec nawet sie nie spodziewalam ze tak gladko pojdzie:) a sobota, w sobote sie troche posprzeczalismy ale stwierdzilismy ze skoro nam roczek minal to nie bedzie tak zle:) bukiecik rozyczek dostalam, 2 butelki wina opedzlowalam i skonczylo sie nad ranem, tez milo;) troszke zimno bylo ale jakmowilam wcale za duzo nie zwiedzalismy bo postawilysmy na innego rodzaju zwiedzanie, hi;) i nie powiem, tez ciekawe bylo:) a teraz zima, u nas pelno sniegu i mroz -7 stopni, brrrr...ale jak przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak-nie wiem dokladnie co sie z Luxorkiem dzieje ale to opisze jak wroci, dominiczka-tez nie wiem co u Ciebie? z iti pogadam jutro:) brydzia a co Tobie, czemu ci slabo i brak apetytu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niestety nie wiem który moderator wykasował i dlaczego. PROSZE, OTO JEDNA ODPOWIEDZ OD KOCHANEGO MODERATORA... Być może założycielka tematu, albo ktoś piszący z tego samego IP co załozycielka pisał obraźliwe teksty na forum i został wykasowany po IP ( ale to tylko moje domysły). Pisałam do admina pytanie czy da się przywrócić Wasz topik, ale odpowiedz była \'\'Niestety, nie ma takiej technicznej możliwości.\'\' Przykro mi :-( moderrM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRUGA: -Bradzo mi przykro, nie mam pojecia, dlaczego temat zniknął .Wiem tylko tyle, ze ja go nie skasowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZECI NIC NIE WIE I NIE MOZE PRZYWROCIC: Odpowiedz admina niżej. ----- Original Message ----- From: Michał Brański (Portal o2.pl / Tlen.pl) To: moderrM Sent: Monday, January 22, 2007 9:07 PM Subject: Re: Wykasowany topik - da się przywrócić? Niestety, nie ma takiej technicznej możliwości. -- Pozdrawiam, Michał Brański o2.pl / Tlen.pl / Kafeteria / Pudelek / LuxLux / Tlenofon (9,869 mln UU, 644 mln PV - gemiusTraffic, czerwiec 2006) ---- Original Message ---- From: moderrM To: Michał Brański (Portal o2.pl / Tlen.pl) Sent: Monday, January 22, 2007 8:24 PM Subject: Wykasowany topik - da się przywrócić? > Czy ten topik można odzyskać? :-( :-( > > > http://209.85.135.104/search?q=cache:P5z5npa6lOcJ:f.kafeteria.pl/temat.php%3Fid_p%3D3345916+OD+LISTOPADA+2006+STARAMY+SIE+O+DZIECIATKO&hl=pl&gl=pl&ct=clnk&cd=1&lr=lang_pl > > Nie wiem z jakiego powodu został skasowany i kiedy, ale dziewczyny > podniosły alarm, że zginął ... może da się go przywrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Andziu chyba jakis dziwny wirus dopadl, w sobote nie moglam wstac z lozka, ekstremylne mdlosci, omdlenia, straszne to bylo i do tej pory nie wiem od czego. na szczescie jest juz lepiej i moge normalnie funkcjonowac. Dziwne te wszystkie wymowki moderatorow. No ale nieczego wiecej sie nie spodziewalam,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:) Andzia...welcome home;)Cieszymy sie, ze odpoczelas i dobrze sie bawilas. Och dziewczynki...co za dzien... Zaczne od odpowiedzi na pytania ja-neczki: Staralismy sie na dwa dni przed, na dzien przed, i w dniu owu. Sluzem sie nie sugerowalam, bo biore wiesiolek i on taki wodnisty sie zrobil od samego poczatku prawie. Temperature mierze zawsze o tej samej porze, w tym samym miejscu:) A wracajac do mojego dnia... zaczelo sie od snu...snilo mi sie, ze zobaczylam dwie grubasne krechy na tescie i po tem cala pod wrazeniem obudzilam sie chyba. Nie wiedzialam czy to sen czy jawa. Pamietam tylko, ze powiedzialm sobie, ze skoro jestem w ciazy to rano test to wykaze. Testy nie zrobilam, bo maz pochowal:) A najdziwniejsze jest to, ze to juz drugi sen z tej serii. Poprzedni byl krotko po owu tez widzialam test, ale ta druga kreska to taka dziwna byla, jakby rozmyta..., wiec nie bardzo wiedzialam czy jest czy jej nie ma:) Niezle mi na glowe siada, nie?:) Pozniej jakos ciagle sie budzilam. No ale nadszedl poranek i trzeba bylo isc do pracy, a tam skonczyl sie gaz do ogrzewania. Juz od kilku dni bylo chlodno w parcy, ale dzis to juz przesada. Trzeslam sie jak osika. Moze z 5 stopni bylo. Para z ust leciala. Wymarzlam strasznie. Do tego chyba sobie jeszcze nerki przeziebilam, bo czesto latalam siusiu robic. Czlowiek stara sie dbac o siebie, a to klapa:( Jeszcze 3 dni do @. Objawy juz jakies sa. Od ponad tyg boli mnie jajnik. Dzis zaczely sie jakies mini bole malpowe. Piersi-tragedia-nie moge sie dotknac, szczypia, bola, nawet jak ich nie dotykam (to pewnie sprawka prolaktyny podwyzszonej. Juz nie moge sie doczekac piatku...chcialabym juz wiedziec na czym stoje. To tyle poki co. Odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! iti dzieki za cynk, dzieki Tobie odnalazlam topik :-) Napiszcie mi prosze coc o uplawach podczas owulacji? Jaki i jak dlugo trwaja?? czy mozna je pomylic z infekcja?? to mój pierwszy cykl bez tabletek i czuje sie niedoinformowana.. :-O I nie wiem czy to co sie dzieje ze mna jest ok czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie:) Dominique-no niezle...mam nadzieje ze trzeci to juz nie sen a jawa bedzie, no ten test:) i ze te Twoje bole nie na darmo... Byle do piatku, bedziesz wiedziala co i jak...:) Eulaila-witaj slonce:) hmm...uplawy, ja to dopiero w zeszlym miesiacu zaczelam obserwowac je u siebie ale tez takie dziwne byly bo podobnie jak Dominique wiesiolek biore i za bardzo sie nie orientuje...ale wiem ze podczas owulacji sluz jest taki rozciagliwy i przezroczysty..wiecej na ten temat by vi bega powiedziala:) no wlasnie, gdzie sie podziewacie???? i tabeleke uaktulnic prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111...Ania....Stockholm.............20.07.1981..8....1 3.02 Luxor......Kamila....Mazowieckie.......19.03.81....4.... 13/14/15.02? Dominique25...Dominika...Worcester....28.04.81.. 10....26.01. bega.........agnieszka....Warszawa.....11... 15.07.72.....7.02.07 brydzia27...Dominika.....Berlin.....24.01.1979......2... ...1.02. Shiva24...Klaudia...Baden-Württem...28.07.1982...ter min 09.2007 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.........13.05.82..... ............ Iti............Ewa.....kuj-pom.......19.11.77....6...... 26.01 OLKA M...... poziomka..... Eulaila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Dominique, starania super i efekt tez pewnie taki będzie. Potraktuj ten sen jak dobry znak. Trzymam kciuki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :) ja właśnei wróciłam z plotów :P i z piweczka :) mniamniuśne było :D ale tylko troszkę..;) Andzia, u mnie lipa no....mój mąż w sobote po tym piątkowym plamieniu to myślał nawet,że ja....w ciąży :) ale rozchustała sie @ i do dziś mnie męczy:( straszne były te 3 dni, do niedzieli, nic nie robiłam, nie miałam nawet siły ręka ryuszyć...no oczywiście poza pisaniem na klawiaturze :D miałam dziś do gina iść, ale małe opóźnienie nastąpiło przez wredote i w piątek ruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle Andzia, to ja myślałam,że Ty starsza jesteś :) a wręcz byłam przekonana.... tak mi sie zdaje,że wczesniej w tabelce był inny rocznik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE, a jak tak staro wygladam czy co :O :O :O NIE, NIE ja 80-ty rocznik i tak bylo w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Luxorku, nie chce sie idczepic ta wredna @ od nas:( moze cos po piatkowej wizycie sie wyjasni...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×